Jump to content

vipu
 Share

Recommended Posts

• Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bai Cristianstrt, te rog abtine'te de la postari inutile pe megagigasuprautilul forum, nu de alta, dar ai umplut forumul cu posturi !

Ai dezlegare la internet si calculator...ce plm ?

Acuma ca ai si 220 V la priza te crezi smecher ?

Partz,yzule,ca de,fumurile n-au trecut!Ma ierti? :alcy:

Daca nu,te dau afara de pe forum!E clar?

Edited by cristianstrt

Telefonul fara fir ! Eu nu am zis asta si nici nu am scris asta !

Inseamna ca nu'l cunosti pe Galen...lui ii place sa le ''imbrobodeasca'' ...

Telefonul fara fir ! Eu nu am zis asta si nici nu am scris asta ! imi esti dator cu o bere pt dezinformare , si te rog sa mi-o dai la prima intrunire MOTO din CLUJ de la anul viitor ! Daca nu ...strig dupa tine !

sa sti ca nu uit ! si astept berea !

asa astept berea si de la blondu de cand mi-a rasturnat motorul la gilau la bar ...de acu 3 ani ...astept berea . poate se va simti si el !

Un lucru mi-e clar ti-e sete!! :cheers: Sa vedem, poate gasim un local ok sa ne strangem la iarna si nu mai trebuie sa astepti atat :crack:

"asa un soc la roata si cutie" parca asta e expresia pe care ai folosit-o . Ei bine socul ala s-a transmis si la electromotor si peria s-a destepenit fix atat cat sa faca contact!

Edited by Galen

Am rezolvat prblema. A fost electromotorul. Periile erau evident la capat, ba chiar mai rau , una din ele prbabil ca a facut contact pe o portiune prea mica si a mancat din o lamela de cupru. Am curatat tot, am gasit perii un pic mai mari decat ale mele in manastur la non stop la piese auto si le-am adaptat si lipit pe firele vechi si merge f bine. Nici un rateu. Poza este facuta dupa ce am curatat arsura. Mersi de sfaturi!

2mee79d.jpg

t67yf8.jpg

Lucrez, ca tot omu si am programul destul de incarcat....desi daca il intrebi pe Galen, iti va raspunde cu totul altceva. Ca fapt divers, sincer, nu inteleg de ce il phute pe el grija de unde am io bani de tigari, de exemplu.

Lucrez, ca tot omu si am programul destul de incarcat....desi daca il intrebi pe Galen, iti va raspunde cu totul altceva. Ca fapt divers, sincer, nu inteleg de ce il phute pe el grija de unde am io bani de tigari, de exemplu.

Marcele,Marcele,go ahead and step on...

Edited by cristianstrt

de unde am io bani de tigari, de exemplu.

ce mai iara ai ajuns sa furi bani de tigari din portofelul nevesti ?? no vezi io de aia m-am lasat de fumat :crack:

ce mai iara ai ajuns sa furi bani de tigari din portofelul nevesti ?? no vezi io de aia m-am lasat de fumat :crack:

Ma Vlade,mai bine recunoaste ca strangi bani sa vinzi puscatura si sa-ti iei bembeu!Asta cu "m-am lasat de fumat", e sirop de tuse!Sorry de :offtopic: !

Edited by cristianstrt

sa te doara la basca de ce VORBESC unii. lasai.

Super de acord! :peace:

Oricum mi se rupe la 3 metri in fata organului, doar ca iti pui un semn de intrebare cand, rautatiile vin din partea unuia carunt, care nu mai e la prima tinerete. Deci nu are scuza cum ca n-ar fi copt. In fine...

Oricum mi se rupe la 3 metri in fata organului, doar ca iti pui un semn de intrebare cand, rautatiile vin din partea unuia carunt, care nu mai e la prima tinerete. Deci nu are scuza cum ca n-ar fi copt. In fine...

foarte tare :D

\

Ma Vlade,mai bine recunoaste ca strangi bani sa vinzi puscatura si sa-ti iei bembeu!Asta cu "m-am lasat de fumat", e sirop de tuse!Sorry de :offtopic: !

sa inteleg ca asta e din ciclul " Daca nu detii Gelande Strasse nu existi!!" ?

Edited by timberland0910

Hmmm,poate ca da.Dar cred ca Vlad te va lamuri mai bine!

sa inteleg ca asta e din ciclul " Daca nu detii Gelande Strasse nu existi!!" ?

Tata are o vorba: "Ba, mie imi place sa am !". Chiar daca nu e o chestie existentiala, io cred ca ii sanatos sa ai un Gelande...macar in ideea sa ai la ce mesterii :D

Salut. care stiti in cluj un atelier sau ceva unde pot sa indoi teava de 51 mm diametru si deperele de 1,5mm grosime, in forma ), daca stiti sau aveti careva masinaria respectiva va rog scrieti pm si o sa va dau mai multe detalii.multumesc anticipat.

Edited by 2dxxl

Salut. care stiti in cluj un atelier sau ceva unde pot sa indoi teava de 51 mm diametru in forma ), daca stiti sau aveti careva masinaria respectiva va rog scrieti pm si o sa va dau mai multe detalii.multumesc anticipat.

Salut. care stiti in cluj un atelier sau ceva unde pot sa indoi teava de 51 mm diametru in forma ), daca stiti sau aveti careva masinaria respectiva va rog scrieti pm si o sa va dau mai multe detalii.multumesc anticipat.

Stelco Service. Str. Plevnei

o sa ii supun la un test daca ma hotarasc sa lucrez cu ei, urmeaza sa constriesc o sera de 10x30 m,deci o sa aibe de indoit vreo 160 m de teava