Sari la conținut

comanda wemoto.com


cnairda
 Share

Postări Recomandate

vreau sa-mi comand amaratele de garnituri pentru etrieri, si nu le-am gasit in alta parte separat (...decat in US care iese din discutie)

 

pentru ca transportul la o comanda de 40 lire e cam mult (~9 lire) m-am gandit sa intreb poate mai vor si altii cate ceva de pe site, sa impartim costurile de transport)

 

bagati pm-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

ai cautat dupa modelul de motocicleta sau dupa etrieri? daca ai cautat doar dupa model ai sanse mari sa fie si alte motoare chiar si de la alte firme care sa foloseasca aceeasi etrieri :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e o lista mare de compatibilitati, o duzina de alte modele kawasaki + alte marci cu aceleasi dimensiuni la pistonase/etrieri. problema e ca nu se gasesc nicaieri decat kit complet, adica 2 milioane pentru 10 grame bucati de cauciuc :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e o lista mare de compatibilitati, o duzina de alte modele kawasaki + alte marci cu aceleasi dimensiuni la pistonase/etrieri. problema e ca nu se gasesc nicaieri decat kit complet, adica 2 milioane pentru 10 grame bucati de cauciuc :D

Pai decat sa platesti pentru transport 40 de lire , mai bine iti iei un kit complet :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

40 lire e comanda, 9 lire e transportul.

 

Anul trecut am vrut sa dau comanda de ulei si filtre...m-as fi bagat daca aveam bani, deocamdata stau in banca mea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am comandat de la wemoto anul trecut cablu de ambreiaj, pe care la noi in tara l-am gasit cel mai ieftin la 150 de Ron, iar de la ei, cu transport cu tot m-a ajuns la 80 de Ron, care e juma' de pret din ce as fi platit pe el la noi in tara. Nu mi s-a parut scump transportul, iar a treia zi de la comanda l-am avut acasa, Foarte seriosi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dan, iti respect cunostintele tehnice si parerile, dar post-ul n-are nici un rost. E ca si cum mi-ai spune 'nu-ti lua geaca aia la 200 euro la promotie, cauta un magazin unde are pretul intreg 500'

 

Cu ocazia asta am aflat ca exista cineva care aduce de pe wemoto fara comision si fara costuri de transport in Bucuresti. O sa va raspund imediat la pm-uri, sa nu fac aici reclama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e o lista mare de compatibilitati, o duzina de alte modele kawasaki + alte marci cu aceleasi dimensiuni la pistonase/etrieri. problema e ca nu se gasesc nicaieri decat kit complet, adica 2 milioane pentru 10 grame bucati de cauciuc :D

 

Pai nicicum nu e bine man. 40 GBP = 201,71RON la cursul BNR de azi. Daca iei kit complet la 200, io zic ca e ok si nici nu mai astepti dupa ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Sper sa nu deranjez. Pot sa-ti aduc garniturile in discutie cu 3$ transportul in RO. Vezi cit costa garniturile pe www.ronayers.com, mai pui 3$ plus 10ron pretul benzinei. Daca-ti convine da-mi de stire. Comand constant piese OEM noi din State. La piesele usoare transportul e aproape moca. Totul e sa nu depaseasca 1.8kg.

Mesaj completat

Destul de scump site-ul wemoto.

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau poti incerca varianta locala. Probabil si mai ieftina.

 

 

Nu stiu daca ajuta pe cineva, dar postez si eu aici:

E un nenea pe Strada Vaselor, in Bucuresti, care toarna orice din cauciuc, la comanda. Mie mi-a turnat niste inele mari de cauciuc de-mi trebuie la remorca, dar cine stie, poate ii trebuie cuiva de pe aici chiar la moto niste repere de cauciuc.

Nu mai stiu cum il cheama, stiu doar cum se ajunge la el: Intrii pe Strada vaselor de pe Calea Mosilor, treci de prima intersectie (100m) si apoi exact prima poarta pe stanga, o poarta mare de tabla ondulata.

Numai bine.

 

 

 

Revin cu ceva amanunte: Strada vaselor nr 7, tel 0723.361.558 si 021.210.16.29.

Am discutat cu omul, are multe matrite, inclusiv pentru cateva auto si moto dinainte de razboi, dar face si la comanda, daca-i dai dimensiunile.

Ca si complexitate, face de la tampoane pana la garnituri de frana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...