Sari la conținut

TUAREG RALLY 2011 Maroc


Postări Recomandate

mda, era bun un ico dar bugetul coane Fanica, bugetul nu permite :D

peste carena se vede relativ usor, nu vezi primii trei metri dar mai departe e ok, oricum la viteza maricica daca ai ceva de evitat in trei-cinci metri e cam tarziu...

 

@macacu: am vorbit sandule si pentru SBK da tre sa ili schimb casca :bigstar:))) si sa ma duc la sabin sa imi arate cum e cu genunchiu pe jos:P

Mesaj completat

iete si trakul :http://www.tuareg-rallye.com/track.pdf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 95
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jumbales , asculta un om batran cu par la ...drum in fata curtii ..

muta un trip in alta parte . de preferat JOS sub derulator .. o lovitura in zona superioara poate phute nu un trip ci pe amandoua ..

Mesaj completat

a doua varianta era / este sa tii cont de parte pe care ies firele din trip si sa le scoti spre centrul turnului ( din poze nu imi dau seama pe ce parte sunt dar am impresia ca sunt spre exterior )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, lasati astea. Nu cumva raliul trece prin Libia?

 

Pai nu cred ca are ce cauta tocmai pe acolo...

Oricum, e Tunisia in zona ,dar nu cred ca vor fi probleme .

Multa bafta in continuare !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

organizatorii zic ca e totul ok, cica situatia politica e total diferita de a celorlalte state nord-africane... acu' om trai si om vedea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

organizatorii zic ca e totul ok, cica situatia politica e total diferita de a celorlalte state nord-africane... acu' om trai si om vedea...

 

 

Las' Jumbalete, ca daca treci prin Libia si te vad aia, il dau jos pe Gadaffi si te pun pe tine in locul lui.

 

PS:felicitocurile mele pt. participare! (V.)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BUNA ASTA! :blink:))))

 

Pai daca se intampla asa prima directiva e reluarea imediata si fara de intarziere a raliului Libiei ce a fost amanat acum cateva saptamani ;)

Asta ar face fericiti multi oameni!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu te pun io sandule, da intai tre sa vand flota :laugh:)))

Mesaj completat

a trebuit sa deontez motoreta pentru rar, maine am identificarea programata pe la pranz si dupa aia fuga la pipera sa fac actele... e panica mare, teoretic luni plec.... iate si o stire in presa virtuala pentru care ii multumesc lui Marc Sandu (DBZ)!

http://www.dirtbikez...y.html#comments

 

Mesaj completat

a trebuit sa deontez motoreta pentru rar, maine am identificarea programata pe la pranz si dupa aia fuga la pipera sa fac actele... e panica mare, teoretic luni plec.... iate si o stire in presa virtuala pentru care ii multumesc lui Marc Sandu (DBZ)!

http://www.dirtbikez...y.html#comments

 

Mesaj completat

a trebuit sa deontez motoreta pentru rar, maine am identificarea programata pe la pranz si dupa aia fuga la pipera sa fac actele... e panica mare, teoretic luni plec.... iate si o stire in presa virtuala pentru care ii multumesc lui Marc Sandu (DBZ)!

http://www.dirtbikez...y.html#comments

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

e he, dragii mosului, se cam apropie funia de par, cum ar zice batranii sau roata de start in cazul meu :laugh:) AMR 3 ZILE PANA LA PLECARE!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i umili prea rau, Jumba :laugh: Mai bine ajungi mai incet, dar intreg. Stii vorba 'ceea de la munte: "cel mai bun alpinist este ala viu". Te astept cu povestiri in tabara, la Craiova.

Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...