Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Cagiva Mito/Planet/Raptor 125


Postări Recomandate

am abia 17 ani frate si 20 k facuti in un an si 2 luni si orikum era o comparatie intre mine si idiota care schimba ami bine ca mine vitezele care nu are 5 km pe o bicicleta vb lu reversre

ia nu va mai bagati toti desteptii ma ca imi vin dracii si mie mi-am spus punctul de vedere si lasati-l asa .. aici comentati subiectele forumului nu cele spuse de mine

Frate cu ce ai facut tu 20.000km ??? Cu minsku?? Iar ai inceput sa minti copii,stai lejer nu ii mai minti ca stim bine daca aveai 20.000km era pe butuci minsku ala.Si unde ai facut tu 20.000km odata pana la munte si restu in Bucuresti.

Ruba ai auzit de uneala si mai usor cu apropourile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 386
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Frate cu ce ai facut tu 20.000km ??? Cu minsku?? Iar ai inceput sa minti copii,stai lejer nu ii mai minti ca stim bine daca aveai 20.000km era pe butuci minsku ala.Si unde ai facut tu 20.000km odata pana la munte si restu in Bucuresti.

Ruba ai auzit de uneala si mai usor cu apropourile.

parca am zis ceva clipacila sa nu mai dati coment la comenturile mele ce e asa greu ce plm imi zici tu ca mint de unde stii tu ce motoare am mai avut eu inafara de minsk?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

parca am zis ceva clipacila sa nu mai dati coment la comenturile mele ce e asa greu ce plm imi zici tu ca mint de unde stii tu ce motoare am mai avut eu inafara de minsk?

 

corect clipacea :cheers: ce stii tu cu ce gagici umbla omu ? chiar daca nu l`am vazut cu nici una :) upppps parca era vb de motoare,ce stii tu costy,cu ce choppere a mai mers omu ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate cu ce ai facut tu 20.000km ??? Cu minsku?? Iar ai inceput sa minti copii,stai lejer nu ii mai minti ca stim bine daca aveai 20.000km era pe butuci minsku ala.Si unde ai facut tu 20.000km odata pana la munte si restu in Bucuresti.

Ruba ai auzit de uneala si mai usor cu apropourile.

"Uneala" bravo ma smecherash... Am sa imi introduc si eu in vocabular noul cuvant. "si mai usor cu apropourile" - Poti sa verifici din nou ca exista libertatea de exprimare si APROPO nu m-am legat de tine asa ca stai relax si nu te incorda ca nu ma impresioneaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ar citii si ei cum e normal ce sa scris inainte poate nu ar mai venii cu intrebari si afirmatiile astea de copii retarzi ... ei nici nu stiu unde e ambreiaju si ii foooote grija cum sa`l delimiteze...ca 24 de cai nu le ajung,le trebe 200+ ...si dupaia ii vezi cu posturi gen "am pus frana fatza si am cazut,am vazut un parapet si l`am pupat" ... sper ca intelegi ce vreau sa subliniez aici...bafta in continuare si s`ar putea sa`ti fiu client ptr un sistem de NOS :cheers:

 

 

bai tata lasa-ne....de unde sti tu mai ca nu stim noi cum e cu ambreiajul...ma intreb ce ne-am fi facut daca nu ne aratai tu cum sa le schimbam.unde era valentino si noi nu stiam...bai lasa fitzele

 

la faza cu delimitarea poate unii din noi nu isi permit sa isi ia 1 motor pe an ca nu au parintzi care fac 3000 E pe luna si poate ca vrem sa-l pastram mai mult timp...aaa...si stai tu linistit ca nu sunt genul de om care sa aiba bashini in fatza colegilor...poate pe unii chiar ii pasioneaza ti-ai pus intrebarea asta...??? sau erai prea ocupat de cum sa jignesti lumea pe aici si sa atribui insulte in stanga si-n dreapta.

 

eu zic daca tot esti super membru sa fi un pic mai obiectiv nu cum faci tu ca m-am bagat sa-i iau apararea nu stiu cui ca e prietenul meu ...bla bla bla....numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Uneala" bravo ma smecherash... Am sa imi introduc si eu in vocabular noul cuvant. "si mai usor cu apropourile" - Poti sa verifici din nou ca exista libertatea de exprimare si APROPO nu m-am legat de tine asa ca stai relax si nu te incorda ca nu ma impresioneaza.

Sunt prea smecher ca sa meriti atentia mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Altu mai rasarit.... Mai Treephoo exista Google cel mai bun motor de cautare din lume deci eu zic ca acolo ar trebui si ai gasi mai multe informatii chiar si poze astfel putand sa il delimitezi si acasa, deci concluzia care o tragi sper sa fie aia corecta.Eu unul asa fac si nu astept ca sa imi caute altii pentru mine.Hai noroc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ai dreptate dar am crezut ca cei care au mito stiu mai bine...oricum merci...imi pare rau de toti astia care fac gura pe forum...si care se cred cei mai tari...dar in fine...mai bine e sa taci decat sa te certi aiurea...numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt prea smecher ca sa meriti atentia mea.

Daca aia e smecherie la tine inseamna ca mai ai de invatat oleaca mai mult.Atentia mi-ai oferit-o din moment ce ai postat deci te faci singur de rahat. Nu are rost sa ne certam doar pentru simplu fapt ca tu crezi ca ai co**le mai mari , intelegi? Si lasa-ma cu jmeckeria si mult alte lucruri legate de unii asa zisi jmenari de bucuresti. Poate nu ai trait in orase mai putin dezvoltate economic deci te invit in iasi sa iti faci o parere.Hai noroc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca aia e smecherie la tine inseamna ca mai ai de invatat oleaca mai mult.Atentia mi-ai oferit-o din moment ce ai postat deci te faci singur de rahat. Nu are rost sa ne certam doar pentru simplu fapt ca tu crezi ca ai co**le mai mari , intelegi? Si lasa-ma cu jmeckeria si mult alte lucruri legate de unii asa zisi jmenari de bucuresti. Poate nu ai trait in orase mai putin dezvoltate economic deci te invit in iasi sa iti faci o parere.Hai noroc.

Am fost in Iasi si am vazut ca moldoveni conduc cam nasol.

Daca eram intr`un oras mai putin dezvoltat eram un ghost rider local :cheers: ....Nu vreau sa ma cert cu tine,daca iti aduci aminte am mai avut conflicte virtuale si ai lasat-o moale asa ca.......stai relax.

 

da ai dreptate dar am crezut ca cei care au mito stiu mai bine...oricum merci...imi pare rau de toti astia care fac gura pe forum...si care se cred cei mai tari...dar in fine...mai bine e sa taci decat sa te certi aiurea...numai bine

Treephoo nu au prea multi MITO .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost in Iasi si am vazut ca moldoveni conduc cam nasol.

Daca eram intr`un oras mai putin dezvoltat eram un ghost rider local :cheers: ....Nu vreau sa ma cert cu tine,daca iti aduci aminte am mai avut conflicte virtuale si ai lasat-o moale asa ca.......stai relax.

Treephoo nu au prea multi MITO .

ma bucur ca va dati seama cine greseste

bravo copii mei daca si-ar da si singuri cei care gresesc ar fi ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca va dati seama cine greseste

bravo copii mei daca si-ar da si singuri cei care gresesc ar fi ceva

tu mergi usor asa ca sa mai faci 20 mii de km :cheers:

 

ce pot sa zic...aceleashi tampenii every day , i`m bored ...cred ca o sa propun Adminului desfiintarea acestui capitol al forumului ptr ca este absolut INUTIL ...doar cearta si copii analfabeti ... sa simte cine poate :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

tu mergi usor asa ca sa mai faci 20 mii de km :D

 

ce pot sa zic...aceleashi tampenii every day , i`m bored ...cred ca o sa propun Adminului desfiintarea acestui capitol al forumului ptr ca este absolut INUTIL ...doar cearta si copii analfabeti ... sa simte cine poate :)

 

te`ai vazut cu sacii in carutza si acuma gata ? :)

de ce sa desfinteze forumul ma ? adika nu au voie sa mai fie si altii ca noi,noi mai avem un pik si trecem la vitezane :) 280 alea alea :cheers: lasa`i si pe altzii sa fie tineri si necorditi..pardon nelinistiti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

Haidetzi sa ne calmam putzin ca suntem off-topic... Oricum asta nu e cearta ci caterina.. :) Haidetzi sa ne mutam pe discutii libere.. :D

cel mai adevarat esti :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator <-BlacK_Killer->

cobraart , chiar te rog sa cureti topicul asta , ca deja s-a aberat la greu..... vroiam topicul asta sa aibe informatii utile pentru posesorii de mito , chiar vroiam sa pun manualul pentru mito,diverse reglaje , reglarea power valvei , si alte chestii utile ... dar la ce mizerie s-a facut aici .. cred ca nu mai are nici un rost ca nimeni nu sta sa rasfoiasca 15 ca sa vada numai cearta unora .....

Stiu ca asta e inca un post off-topic in plus , dar cand faci curat chiar te rog sa il stergi si pe asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Cei care aveti Mito 2004, spuneti-mi si mie va rog ce probleme ati avut cu ea...sau ce are mai deosebit asa..deoarece abia am luat-o si abia astept sa ies cu ea..mai trebuie sa ii fac RCA-ul si ITP-ul deoarece cel de la care am luat-o nu a facut-o cand a trebuit. :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ce pot sa-ti spun? Pastreaz-o sanatos! Si fara incidente. :bigstar: Eu n-am avut absolut nici o problema... ci doar mici ,,incidente" cauzate de mine ce au tras dupa ele o reparare a motocicletei.

Altceva... Am mai zis-o de 100 de ori pe forumul asta... Mito iese mai usor pe N din treapta a doua decat din prima :baldy:. La inceput poate chiar ti se va parea greu s-o scoti din prima treapta. Eu nu reuseam. Dupa vreo luna mi-am dat drumul la chiÂşior. :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...