Sari la conținut

Snagov Reloaded


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 195
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ar mai fi un filmuletz:

http://youtube.com/watch?v=gd4zq4UM2Q0

 

..si ceva poze de la noi:

 

 

 

:) :D :) :P :D

Editat de high_dive_eagle
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

By the way. Ginerica, cum stai cu sanatatea dupa proba de inot ??

Nimic nimic ?

 

Ma'.. nimic deosebit.. poate doar ca atunci cand m-am uscat eram un pic mai usurel cu fo 200g.. cam cum au patit si anvelopele voastre dealtfel :D :) :D

 

..si se pare ca da in loc de 2-3 CD-uri mai bine un DVD :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...

Pt ca high_dive_eagle nu s-a potolit si a insistat, s-a ales cu o cununie civila sambata, 7 octombrie 2006, ora 14.15, la Starea civila Sector 6.

 

(Va rog sa nu ma acuzati de rea-credinta, sa stiti ca i-am mai dat o sansa sa se razgandeasca pana atunci. In ciuda acestui fapt, el zice ca ar fi in stare sa ma suporte alaturi pentru tot restul zilelor lui.)

 

Dorinta noastra este sa tragem o petrecere in aer liber, la Snagov. Alaturi de prieteni, evident. Din pacate, nu am apucat sa vorbim la camping, fiind presati de problemele cotidiene, dar vom avea vesti curand de acolo. Va asteptam cu drag, la un gratar, o bere, o sarma (singularul de la "sarmale", nu de la "sarme"), un foc de tabara si niste cantece la chitara.

 

Ramane sa va stabiliti care cu cine vine, care cu cine imparte cortul. Oricum, dupa ce terminam de baut, n-o sa mai conteze care cu cine a venit, care cu cine imparte cortul..

 

Parada moto se va desfasura pe traseul (neaprobat de Primarie si Politie): Starea civila (Drumul Sarii)- Leu - Grozavesti - Crangasi - Casin - P-ta Presei - Baneasa - DN1

 

________________________________________________________________________________

 

Oricat de mult mi-am dorit sa nu scriu asta..

 

Kali, nu ma mai vrea langa ea. Este decizia ei si fiindca o respect... Am sa ma conformez dorintei sale fara alte comentarii.

 

Va multumesc tuturor ca ati fost alaturi de noi.

 

De acum, vom fi fiecare dintre noi pe drumul sau.

 

Ea s-a ocupat sa anunte familiile, iar eu acum va anunt pe voi de... faptul ca nu a fost sa fie.

 

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-ati intristat .... 've been there, done that. fiti tari si incercati pe cat posibil sa rezolvati totul pe cale amiabila, oricat de greu ar fi. sincer, imi pare rau .......

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rufele se spala in familie, nu pe forumuri. Pastrati-va intimitatea(cat mai e sau cat a fost) intre voi 2, nu incepe cu anunturi pe net.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din respect pentru amandoi, propun sa fie sterse toate posturile incepand cu a lui high_dive_eagle... si inclusiv acesta ...

Va multumesc!

 

P.S.

pentru colectionarii de posturi, vin cu rugamintea sa incercati alte sectiuni ale forumului...

Multumesc!

Editat de aneka_ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, nu mai fiti carcotasi. omu' probabil a anuntat aici ca sa scuteasca nush cate discutii si explicatii cu fiecare cunoscut in parte pe aceeasi tema...deloc placuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, dar absolut sincer, relatia asta inseamna f. mult pentru mine. Ca ea se incheie prematur, ni se datoreaza in egala masura. Amandoi am gresit in diferite momente si ipostaze, doar ca doua personalitati puternice educate in locuri si moduri diferite pot avea divergente de opinii uneori, iar asta in timp distruge o relatie.

 

Tin sa precizez cateva lucruri, pentru cei ce au tendinta de a judeca in necunostinta de cauza:

- o respect enorm de mult

- ii acord toata increderea

- ii datorez lucruri f. importante ce s-au petrecut in perioada cat noi am stat impreuna

- nu-i voi reprosa niciodata nimic din ce a facut sau va face

- ii respect dorintele fara a ii cere explicatii (chiar de nu e o buna strategie in viziunea unora)

 

Asadar, daca ea a hotarat ca-i este mai bine fara mine, nu-i voi sta in cale. E unul din principiile mele de viata; acela de a nu cere socoteala cuiva atunci cand este vorba de drumul sau in viata.

 

Si da, am fost rautacios cu ea de data asta, cu postul anterior al meu din acest topic. I-am raspuns cu aceeasi moneda in sensul ca ea si-a informat propria familie si pe ai mei ca vrea divortul, iar eu v-am informat pe voi familia ei adoptiva, de suflet de-i pot spune asa. Recunosc si-mi asum asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E gluma sau ce ?

 

Chiar asa e o gluma ?

 

Sincer, dar absolut sincer, relatia asta inseamna f. mult pentru mine. Ca ea se incheie prematur, ni se datoreaza in egala masura. Amandoi am gresit in diferite momente si ipostaze, doar ca doua personalitati puternice educate in locuri si moduri diferite pot avea divergente de opinii uneori, iar asta in timp distruge o relatie.

 

Tin sa precizez cateva lucruri, pentru cei ce au tendinta de a judeca in necunostinta de cauza:

- o respect enorm de mult

- ii acord toata increderea

- ii datorez lucruri f. importante ce s-au petrecut in perioada cat noi am stat impreuna

- nu-i voi reprosa niciodata nimic din ce a facut sau va face

- ii respect dorintele fara a ii cere explicatii (chiar de nu e o buna strategie in viziunea unora)

 

Asadar, daca ea a hotarat ca-i este mai bine fara mine, nu-i voi sta in cale. E unul din principiile mele de viata; acela de a nu cere socoteala cuiva atunci cand este vorba de drumul sau in viata.

 

Si da, am fost rautacios cu ea de data asta, cu postul anterior al meu din acest topic. I-am raspuns cu aceeasi moneda in sensul ca ea si-a informat propria familie si pe ai mei ca vrea divortul, iar eu v-am informat pe voi familia ei adoptiva, de suflet de-i pot spune asa. Recunosc si-mi asum asta.

 

Daca orgoliile nu se pot inpaca, atunci asta e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...