Sari la conținut

Excursie Sambata La Galati


ninja_skija
 Share

Postări Recomandate

Intalnirea s-a stabilit pentru ora 13 la elice, de unde se va merge un pic mai sus pe faleza, in locul unde s-a produs accidentul.

 

Ar fi bine ca toti cei care vor veni sa nu uite pentru ce au venit si sa pastreze o atitudine corespunzatoare.

 

Multumim tutror celor ce vor veni si tuturor celor ce nu vor veni dar vor avea un gand bun pentru Claudia si pentru familia ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astea sunt cateva poze de la Galati..locul accidentului si cimitir...nu am putut sa fac mai multe....sincer nu simteam ca e momentul pentru poze!

din pozele astea cateva vor aparea si in continuarea articolului din E.V.Z http://www.evz.ro/article.php?artid=276161

 

 

Ninja poate sa va spuna mai multe despre articol... si de asemenea faptul ca avem intrare la ziar pt un eventual articol/interviu.

 

:)

post-9571-1160846292_thumb.jpg

post-9571-1160846310_thumb.jpg

post-9571-1160846327_thumb.jpg

post-9571-1160846344_thumb.jpg

post-9571-1160846434_thumb.jpg

post-9571-1160846448_thumb.jpg

post-9571-1160846460_thumb.jpg

post-9571-1160846474_thumb.jpg

DSCI0009.MOV

post-9571-1160846513_thumb.jpg

post-9571-1160846529_thumb.jpg

post-9571-1160846548_thumb.jpg

post-9571-1160846580_thumb.jpg

post-9571-1160846597_thumb.jpg

post-9571-1160846611_thumb.jpg

post-9571-1160846626_thumb.jpg

post-9571-1160846644_thumb.jpg

Editat de matematik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iata ca ce ne-am propus a iesit.

 

Am plecat din Bucuresti 5, eu, Ivan, Matematik, Dabix si Hai hui (Calin). Dabix a avut un necaz si a mers mai departe spre Barlad.

 

 

Amestecatura de mobre, mers frumos cu top speed de 130. Le multumesc colegilor de drum, a fost o placere sa ii am alaturi, mers frumos in formatie zig-zag, fara manevre, surprize si alte minuni.

 

 

Sincera sa fiu, nu stiam la ce sa ma astept din partea familiei, am ramas impresionata de mama fetei, care e o persoana cu o inima deschisa, ne-a multumit ca am venit, si celor din Galati si mai ales noua, care am venit ceva drum numai sa ne exprimam regretele.

 

Nu o sa va spun ce e in inima femeii pentru ca nu as putea macar sa imi inchipui ceva apropiat probabil.

 

Am discutat cu dansa dupa ceremonie, i-am dat plicul cu banutii de la voi (450 Ron), i-am spus ca stiu ca nimic nuo poate inlocui,dar ne-ma gandit ca i-ar prinde bine. I-au dat lacrimile. Mi-a spus ca totusi se bucura (atat cat poate) ca fata ei a murit facand ceva ce ii placea si faptul ca a murit pe loc ii mai alina din durere.

Mami, ma duc sa vad motocicletele! :D

 

 

 

Daca cineva mai are o indoaiala de ce am facut cei 500 km intr-o zi ii spun punctul meu de vedere.

Fata asta a murit pentru ceva ce noua ne ofera atata bucurie,MOTOCICLETA, consider ca merita din partea mea un atat de mic sacrificiu pentru a imi exprima condoleantele. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost foarte frumos. Cu exceptia problemei lui Dabix totul a iesit conform planului. Va multumesc ca m-ati acceptat in grupul vostru :) Pentru mine, desi am ceva km facuti, a fost prima iesire in grup mai mare de 2 mobre. Mi-a facut mare placere sa merg alaturi de voi iar daca mai planuiti ceva, ma inscriu de pe acum. M-a impresionat si pe mine puterea de resemnare a mamei fetitei la fel ca si numarul relativ mare de motociclisti participanti.

 

Iar ca sa iesim un pic din atmosfera de parastas, ar trebui amintita si abaterea neplanuita pana la Hanu Conachi unde, tot neplanuit, ne-am intalnit cu un alt grup de vreo 10-15 motoare :ok: Pacat ca n-avem poze si de acolo.

 

Inca odata multumesc si felicitari pentru initiativa! :) La mai multe! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca totul a iesit cum trebuie, cit despre problememle mele asta e, pe unele nu le poti ocoli. Va multumesc pentru grija purtata, telefoane, etc.

Sa speram ca pe miercuri in colo vremea se va imbunatati. Daca nu venim acasa cu trenul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca totul a iesit cum trebuie, cit despre problememle mele asta e, pe unele nu le poti ocoli. Va multumesc pentru grija purtata, telefoane, etc.

Sa speram ca pe miercuri in colo vremea se va imbunatati. Daca nu venim acasa cu trenul.

MAN!

Condoleantze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-a parut bine sa va cunosc (ninja skija, ivan_dnepr, hai-hui )

 

de asemeni mi-a parut bine sa-i cunosc si pe cei din Focsani in frunte cu Cristi Hrubaru

 

poate ne mai intalnim de acum incolo si cu alte ocazii (mai fericite)

 

:angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trecand peste durerea din suflet, pot spune ca mi-a facut placere drumul alaturi de oameni de calitate si de asemenea tot placere mi-a facut si intalnirea cu atatia motociclisti ...

Sa ne intalnim si la evenimente mai fericite ...

 

@haihui [te-am pus in agenda pentru urmatoarele plimbari]

 

La Budapesta 5 motociclisti isi descopera capul si trimit un gand bun catre Claudia si catre Comunitatea Motociclistilor din Romania !

 

 

 

R.I.P. :angry: :ok: :) :)

 

RESPECT

 

HXX, Isztvan, Imre, Szobi si Atti

 

 

Va multumim ca ati fost cu gandul aproape si de noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

continuare articolului din EVZ editia on-line nu mai este din vina mea! pozele pe care le-am facut nu puteau fi folosite! erau prea 'la gramada' si micsorate nu se intelegea nimic :angry: ...si un articol fara poze ...e 0.

imi pare sincer rau!

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

continuare articolului din EVZ editia on-line nu mai este din vina mea! pozele pe care le-am facut nu puteau fi folosite! erau prea 'la gramada' si micsorate nu se intelegea nimic :angry: ...si un articol fara poze ...e 0.

imi pare sincer rau!

:)

 

 

nu-i bai ... chiar daca initiativa ta cu articolul a fost buna, stii ca nu am facut asta pentru articol ...

 

 

 

 

offtopic: salutari si o strangere zdravana in brate pentru ness :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu eram la ~ 2000 km departare in acea perioada, veneam. Chiar regret ca nu am ajuns dar cu prima ocazie cand revin in Galati voi aprinde o lumanare acolo.

 

Felicitari pt initiativa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-i bai ... chiar daca initiativa ta cu articolul a fost buna, stii ca nu am facut asta pentru articol ...

 

 

 

normal! dar nu era rau sa ne iasa si treaba asta! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...