Sari la conținut

R.i.p


h1m
 Share

Postări Recomandate

Fara sa vreau am dat de niste poze ce mi-au clacat ziua ,deci pur si simplu mi'e rau :)

http://tomxx.hlohovec.net/moto/ktm-nehoda-2.jpg

http://tomxx.hlohovec.net/moto/ktm-nehoda-1.jpg

http://tomxx.hlohovec.net/moto/ktm-nehoda-3.jpg

http://tomxx.hlohovec.net/moto/ktm-nehoda-4.jpg

http://tomxx.hlohovec.net/moto/ktm-nehoda-5.jpg

Totusi ...cum Dumnezeu a ajuns asa post-10419-1160752393.gif

P.S:Daca aceste poze sunt prea horor ,rog adminu sa inchida topicu ....nu ma intrebati de ce am facut acest post ,caci nici eu nu stiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 62
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

spuse omul cu topicul morgue... :) :D :D

 

cand am vazut pozele astea chiar m-am gandit la morgue si acolo pare mai legat de fantezie decat ce e in pozele astea. Si in plus astea ne privesc in mod expres pe noi, motociclistii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca era si ceva mai mult sange pe jos as fi fost tentata sa cred ca sunt reale....sau l-a calcat trenul si l-au adus pe strada sa sperie motoristii vitezomani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WTF??? :)

Absolut cumplit. Macar a avut parte de o moarte rapida! Uneori e mai bine asa... :D decat :D pe viata!

 

Chiar daca pozele ar fi trucate mesajul sta in picioare...

Editat de ravenshield
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca era si ceva mai mult sange pe jos as fi fost tentata sa cred ca sunt reale....

Corect, daca ii sectiona un picior si curgea mult mai mult sange. N-au cum sa fie reale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca sunt alea car4e cred io, cu ala cu organe imprastiate, si fara sage, care purta casca shoei si un adidas intr-un picoior o cizma intr-alalalt (sau o fi lovit vreun pieton si o fi ajuns adidasu in acelasi loc cu omu -sanchi), au mai fost. Si e foarte indoielnica autenticitatea lor. S-a mai pus problema.

 

Edit: Pare-se ca nu sunt alea... oricum e plin netu de mortaciuni. Lasati dracu prostiile astea cu "uite- ce am vazut, sa arat pa tot forumu, sa fac topic cu multe pagini".

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca sunt alea car4e cred io, cu ala cu organe imprastiate, si fara sage, care purta casca shoei si un adidas intr-un picoior o cizma intr-alalalt (sau o fi lovit vreun pieton si o fi ajuns adidasu in acelasi loc cu omu -sanchi), au mai fost.

 

nu sunt alea ... astea macar sunt anatomic corecte ... sange nu trebuie neaparat sa fie in locul unde s-a facut fotografia ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A, inca ceva.

@Initaiatorul topicului: Data viitoare cand mai bagi d-astea, pune si tu te rog un titlu normal de gen "accident ungaria" , nu "rip" ca ma ia dracu pre-infarctu cand vad titluri d-astea aci. Cunosc si eu ceva lume pe motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa si ce rost are acest topic? in afara de acela de a ne oripila? imi place sa cred ca de la fiecare topic al acestui subforum e cate ceva de invatat din greselile celorlalti. Aici ce mama dracu avem de invatat? :)

 

RIP omului dar stergeti careva pozele alea! N-aveti ce face, pe bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati dracu prostiile astea cu "uite- ce am vazut, sa arat pa tot forumu, sa fac topic cu multe pagini".
A, inca ceva.

@Initaiatorul topicului: Data viitoare cand mai bagi d-astea, pune si tu te rog un titlu normal de gen "accident ungaria" , nu "rip" ca ma ia dracu pre-infarctu cand vad titluri d-astea aci. Cunosc si eu ceva lume pe motor.

:)

 

P.S.: Propun inchiderea topicului (sau chiar stergerea lui).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele astea ar trebui bagate in "Educatie rutiera prin poze explicite" :D

 

deci la sub-forumul "Educatie rutiera prin poze explicite" sunt niste poze destul de ......sa zicem doar ca au impact! Dar cu asemenea poze nu faci educatie! :)

 

Personal (vreau sa) cred ca nu sunt reale....

 

hai mai bine sa inchida un admin topicu' si sa deschida unu cu incantatii ptr a tine departe vremea urata si ploaia ca s-ar putea sa pun si eu mana pe o comunista !!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar cu asemenea poze nu faci educatie!

 

Cand vad asemena poze, ma strafulgera gandul ca ar putea sa ma vada asa sotia, copiii sau mama, si o las mai incet o perioada.

 

Deci e vorba de nivelul de risc pe care il accept, nu de educatie. Pentru educatie sunt pozele cu palme julite, ca sa poarte incepatorii manusi.

 

 

P.S. Cine dreaq sta sa analizeze fotografiile sa vada daca sunt reale ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rog un admin sa stearga topicul !

Intradevar topicul nare nici un rost ,dar nu m-am abtinut sa nu va arat ce nenorocire au vazut ochii mei (nenorocire faptul ca cineva nare ce face cu pc-ul)

P.S :hai totusi sa zicem ca ar avea un rost ...e un mod de a spune "nu mergeti fara echipament ,macar ramai in one pice in caz de Doamne fereste!

post-10419-1160765614.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea cred pozele ....oare de ce picioarele nu prea erau afectate ,dar el era rupt in doua!!!...ca sa te rupi pur si simplu in doua ,trebuie ceva forta ,iar ca picioarele si mainile sa nu prezinte mai nimic(ma refer raportat la impactul suferit) ,mie mi se par cam dubioase

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...