Sari la conținut

Hai sa gasim motociclete abandonate


jethro tull
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pacat ca nu am facut poze la remorca, nu era nici un santaj numa ca batranu ruia 200 si nepotu 150, cat despre motor a plecat spre bucuresti astazi cu pretul de 300 lei. din cate am inteles

Cum pana mea sa ceara 150-200 ron si sa ia 300?

 

Pe logica asta, daca intervenea si nevasta care vroia 250 ... il dadeau cu minim 350....

 

:pics:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salut,

Ma suna un nene din Alexandria. Are un IJ solo cu acte, de vanzare. Proprietar cica este el acum, fosta motocicleta a bunicului. Nu a spus pretul, asteapta oferta de la cumparator. Nu a stiut sa imi spuna modelul, din ce am inteles eu din descriere ar fi fost un 56 cu atas, dar atasul a ruginit si l-a aruncat. Alte informatii nu am, cum nu ma interesa nu am insistat prea tare.

daca exista doritori: 0766 668 818

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

am gasit o frumusete si am luat-o acasa mai ales ca mi-a facut-o cadou....jawa 175 -1958, primul lucru pe care l-am remarcat este faptul ca suportii manerelor de frana si ambreiaj sunt corp comun cu ghidonul.....

post-12587-0-64843600-1415212899_thumb.jpgpost-12587-0-20456000-1415212907_thumb.jpg

post-12587-0-47662000-1415212917_thumb.jpgpost-12587-0-05651700-1415213010_thumb.jpg

 

,

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred că o dezmembrează.Preţ 250 lei, negociabil. A auzit el că dacă o duce la București o vinde cu cel puţin 400 lei... Când o să mai am drum pe acolo, o să îl întreb. Curând nu o să o vândă, zic eu.

Editat de bubucatalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot ce e posibil, roata spate de Ij, farul de carpati, bidonul agatat in stil romanesc. plm, ghidonul ala indoit dupa corcodus, aripa spate pare de jupiter de pe fata, si or fi mai multe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Scuze ca ma bag si eu aici, ca musca in lapte. Nu stiu daca s-a discutat asta deja aici (sunt multe pagini si nu am timp sa citesc tot) dar o motocicleta abandonata este si SRAD-ul bleu de peste drum de Apaca. Ma deranjeaza si in acelasi timp ma doare sa il vad stand acolo. Nu ii e de folos nimanui?

» Post actualizat in 19 Nov 2014 18:45

Salut! Scuze ca ma bag si eu aici, ca musca in lapte. Nu stiu daca s-a discutat asta deja aici (sunt multe pagini si nu am timp sa citesc tot) dar o motocicleta abandonata este si SRAD-ul bleu de peste drum de Apaca. Ma deranjeaza si in acelasi timp ma doare sa il vad stand acolo. Nu ii e de folos nimanui?

 

 

Scuze, am postat unde nu trebuia din neatentie :baldy: :baldy: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot ce e posibil, roata spate de Ij, farul de carpati, bidonul agatat in stil romanesc. plm, ghidonul ala indoit dupa corcodus, aripa spate pare de jupiter de pe fata, si or fi mai multe.

pavele "imprumutate"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...