Sari la conținut

caut avocat pentru un accident moto


idulmeudemeseste
 Share

Postări Recomandate

PFF,dupa ce m-am alergat cu un taximetrist care vroia sa ma loveasca prin cornetu si in curba pe coborare dupa lac,a iesit pe contrasens incercand sa imi inchida uncghiul.A incercat sa ma urmareasca,da'(noroc ca) scuterul meu alearga mai tare decat gunoiul de clio pe gaz

 

NU am inventat nimic,asa cum au incercat cativa aplaudaci sa sustina

Am avut nevoie de un avocat pentru a contesta o contraventie si am apelt la ,,avocatele motociclistilor'' in speranta ca ma vor ajuta cu avea contraventie,Doar sunt avocatele motociclistilor,nu?

 

Am preferat sa platesc amenda pe jumatate decat sa o platesc intreaga....si am fost al draku de inspirat.A trecut aproape o luna jumate si am primit raspuns pe forum ca s-a belit serverul.Repet,putine sunt momentele in care am fost inspirat iar asta a fost unul dintre ele

 

Mi-am permis sa spun cum a decurs dialogul mei cu stimabilele avocate ca initiatorul topicului sa i-a toate ..probabilitatie in calcul

 

Ca lor nu le-a picat bine faptul ca am dezvaluit pe forum intamplarea cu ele,nici mie nu mi-a placut ca le-a durut undeva sa imi raspunda

 

Vad ca multi s-au lamurit in privinta lor dupa felul in care au stiut sa raspuna.Atitudinea spune totul despre ele

Sa vin la joia moto? eu sunt un motociclist umil si nu imi place sa ma dau in oras cu vitezana

 

Am spus ce am avut de spus ca madmoazelelor le-a intrat pioneze de pe scaun in funt si s-au isterizat,e fix problema lor

 

Un singur lucru va rog,cereti sa fie stearsa mizeria aceea de topic in care va declarati avocatii motociclistilor...sunt lucruri care nu va reprezinta,daca aveti un gram de respect fata de propria persoana sa renuntati la astfel de titulaturi

Dupe ce v-ai dat in fapt pe forum

 

Nu va cunosc(nu mai vreau sa va cunosc) ca sa am ceva personal cu voi.Pricepeti ca am spus ,,patania'' mea cu voi.

 

Bun, daca tot ne-am porcit pe acest forum iar o parte dintre cititori au simtit nevoia de a interveni in calitate de jurati, postez pentru lamurire:

 

1. print screen al primului mail in care mi-a trimis procesul verbal ... retineti data: 27 mai

2. print screen al celui de-al doilea mail cu o copie a buletinului, necesara intocmirii plangerii ... data: 27 mai

3. sms-ul trimis de mine catre el in data de 02. IUNIE (dupa 5 zile) in care il anunt sa vina sa-i dau plangerea redactata pentru a o putea depune in termenul legal.

 

Au mai urmat 2 telefoane din partea mea la care nu a raspuns, dar pe astea sa mor daca stiu cum sa vi le arat...

 

Intrebarea mea pentru toti cei inflamati de neobrazarea noastra de a nu ne trata cu respect si promptitudine orice client: CE AS FI PUTUT FACE MAI MULT CA SA FIE MULTUMIT INOCENTUL?

 

Astept cu muuuuuuuuuuuuult interes raspunsurile voastre, cei care ne-ai facut albie de porci inainte de a avea decenta si bunul simt sa puneti cateva intrebari simple din care sa aflati detalii.

 

Va doresc o noapte la fel de "minunata" ca a mea

post-57858-0-49304500-1308694331_thumb.png

Editat de kitkat_2202
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

Astept cu muuuuuuuuuuuuult interes raspunsurile voastre, cei care ne-ai facut albie de porci inainte de a avea decenta si bunul simt sa puneti cateva intrebari simple din care sa aflati detalii.

 

 

Eu nu am acuzat pe nimeni, dar sunt de parere ca s-a aruncat cu cacao in voi la greu,pacat!

Totusi, am si eu o nelamurire,sigur nu aveti telefoane cu suprataxa? :lol:

Sa fim seriosi, un amarat de telefon si se rezolva, zic eu ! :rose:

Eu nu le cunosc pe fete, dar dupa ce am vazut atasamentele pot spune ca-mi inspira incredere! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Bun, daca tot ne-am porcit pe acest forum iar o parte dintre cititori au simtit nevoia de a interveni in calitate de jurati, postez pentru lamurire:

 

1. print screen al primului mail in care mi-a trimis procesul verbal ... retineti data: 27 mai

2. print screen al celui de-al doilea mail cu o copie a buletinului, necesara intocmirii plangerii ... data: 27 mai

3. sms-ul trimis de mine catre el in data de 02. IUNIE (dupa 5 zile) in care il anunt sa vina sa-i dau plangerea redactata pentru a o putea depune in termenul legal.

 

Au mai urmat 2 telefoane din partea mea la care nu a raspuns, dar pe astea sa mor daca stiu cum sa vi le arat...

 

Intrebarea mea pentru toti cei inflamati de neobrazarea noastra de a nu ne trata cu respect si promptitudine orice client: CE AS FI PUTUT FACE MAI MULT CA SA FIE MULTUMIT INOCENTUL?

 

Astept cu muuuuuuuuuuuuult interes raspunsurile voastre, cei care ne-ai facut albie de porci inainte de a avea decenta si bunul simt sa puneti cateva intrebari simple din care sa aflati detalii.

 

Va doresc o noapte la fel de "minunata" ca a mea

Scufunzi grav personajele,Numele meu de familie e Sandulescu

 

Nu aveam nici un motiv sa spun ceva ce nu a fost adevarat

 

Deci,la mine s-a belit serverul la mail si mi-ai sters mailul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scufunzi grav personajele,Numele meu de familie e Sandulescu

 

Nu aveam nici un motiv sa spun ceva ce nu a fost adevarat

 

Deci,la mine s-a belit serverul la mail si mi-ai sters mailul

 

pai pune tu mail atunci unde sa se vada toate astea :)ca zici ca le-ai trimis mail si nu ti-au raspus si actele sau ce zici tu acolo .. si dupa probele lor apari si zici wasn`t me

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am acuzat pe nimeni, dar sunt de parere ca s-a aruncat cu cacao in voi la greu,pacat!

Totusi, am si eu o nelamurire,sigur nu aveti telefoane cu suprataxa? :lol:

Sa fim seriosi, un amarat de telefon si se rezolva, zic eu ! :rose:

Eu nu le cunosc pe fete, dar dupa ce am vazut atasamentele pot spune ca-mi inspira incredere! :ok:

 

Telefoanele noastre sunt normale... noi nu suntem normale ca ne punem la mintea unuia care se apuca sa arunce cu noroi pe forumuri si isi baga picioarele in toata munca noastra fara nici cea mai mica jena... el are 21 de ani, eu am 26 de ani de tocit coatele pe bancile scoliilor... as vrea sa il vad si pe el facand asta si suportand mizeriile aruncate aiurea cu zabmetul pe buze, asta asa, ca ni s-a reprosat un ton neprofesional si neadecvat subiectului... dl Ene, v-ati "maritat" luna asta si ati preluat numele sotiei? Dpdv legal se poate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Pasarica,de cand m-am nscut am numele de familie Sandulescu

Posteaza numarul de telefon pe care ai trimis tu Sms si o sa postez numarul meu...aici si poti sa verifici daca mi-ai trimis vreodata mail

Nu am 21,maine implinesc vreo 30

 

Mail nu o sa vedeti de print screen de la mail nu o sa vedeti...nu am chef sa fiu stresat pe mes...daca ma streesati cu telefoane...am eu grija sa fie o convorbire spumoasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule Catalin "Sandulescu-Ene", dumneata nu esti cumva ala de a patit-o prin provincie acum vreun an sau doi, de i-au luat politistii actele in drum si au plecat cu ele?

Ca daca imi aduc bine aminte, si atunci sufereai de aceeasi boala, chiar tu ai spus-o: LENEA. Atunci, ca si acum, iti era lene sa te deplasezi sa iti iei actele, iti era lene sa te prezinti in audienta, iti era lene sa faci apel in instanta, iti era lene sa scrii o declaratie (ce amuzat erai cand povesteai ca nu ai vrut sa scrii declaratia pentru ca iti era lene, si au scris-o "papagalii" aia de la politie in locul tau).

Se pare ca tie de obicei iti este prea lene ca sa iti pese de "amanuntele" astea legate de lege, si din cauza asta tot ajungi in situatii de genul asta.

Pai bai nene, hai sa zicem ca mailul tau sau al fetelor astora nu a ajuns la destinatar (irelevant care dintre destinatari sau expeditori ar fi facut o greseala), si trecea o zi... doua....hai, trei... Nu puteai sa pui mana pe un telefon sa intrebi si tu acolo "Sarumana tanti, am trimis si eu un mail, cred... Ce se mai aude de cazul meu? S-a rezolvat ceva? Mai trebuie ceva? Care e urmatorul pas? Ca imi pasa si mie de soarta mea"

Da' tu incepi sa arunci cu kaka precum maimutele in niste domnisoare (smooth playa, gentleman ca tine mai rar) avocate care incercau sa te ajute, pentru ca tu esti suficient de neajutorat incat sa nu stii sa folosesti serviciul telefoniei mobile pus la dispozitie de tehnologia moderna...

Parca esti o virgina d-aia care nu vrea ea sa sune prima pe baiatul ala simpatic de la clasa vecina, ca sa nu creada ca e curva. Rezolva-ti frate problemele ca un barbat, nu te mai smiorcai ca o fetita, ca te rade lumea. LITTLE Wayne indeed... buhuhu... Bea o bere si revino-ti, barbate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca virgula ca avocat nu stii cum il cheama pe ala pe care vrei sa-l infunzi? Ati prezentat niste probe zdrobitoare. Numai ca erau de la alt personaj aparent. Tare as vrea sa va vad facand acelasi lucru in instanta, cu 28 de ani de scoala in spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

,,,Numele meu de familie e Sandulescu...

 

:crack:

Care server de mail cazu ? Ca mailul este pe Gmail...A cazut Gogu ? :crack:

 

Ce caterinca, oricum mi-ar place sa am un avocat care vb cu PLM, cred ca este foarte combativ in sedinte. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca virgula ca avocat nu stii cum il cheama pe ala pe care vrei sa-l infunzi? Ati prezentat niste probe zdrobitoare. Numai ca erau de la alt personaj aparent. Tare as vrea sa va vad facand acelasi lucru in instanta, cu 28 de ani de scoala in spate.

 

Sau poti sa intelegi ca little wayni sufera de ceva boala si nu mai stie cum il cheama... atata vreme cat nu a adus nici o dovada legata de acuzatiile sale

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci,la mine s-a belit serverul la mail si mi-ai sters mailul

 

Asta imi place... ce pisici inseamna fraza aia la tine ma nene? Ti s-a stricat tie serverul din casa si ti-a sters Obama mailul? Vorbeste naibii sa inteleaga cineva ceva. Si spune cit era amenda si pentru ce ai luat-o... ti-e rusine este? Vorba lu Roger... ai si de ce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Domnule Catalin "Sandulescu-Ene", dumneata nu esti cumva ala de a patit-o prin provincie acum vreun an sau doi, de i-au luat politistii actele in drum si au plecat cu ele?

Ca daca imi aduc bine aminte, si atunci sufereai de aceeasi boala, chiar tu ai spus-o: LENEA. Atunci, ca si acum, iti era lene sa te deplasezi sa iti iei actele, iti era lene sa te prezinti in audienta, iti era lene sa faci apel in instanta, iti era lene sa scrii o declaratie (ce amuzat erai cand povesteai ca nu ai vrut sa scrii declaratia pentru ca iti era lene, si au scris-o "papagalii" aia de la politie in locul tau).

Se pare ca tie de obicei iti este prea lene ca sa iti pese de "amanuntele" astea legate de lege, si din cauza asta tot ajungi in situatii de genul asta.

Pai bai nene, hai sa zicem ca mailul tau sau al fetelor astora nu a ajuns la destinatar (irelevant care dintre destinatari sau expeditori ar fi facut o greseala), si trecea o zi... doua....hai, trei... Nu puteai sa pui mana pe un telefon sa intrebi si tu acolo "Sarumana tanti, am trimis si eu un mail, cred... Ce se mai aude de cazul meu? S-a rezolvat ceva? Mai trebuie ceva? Care e urmatorul pas? Ca imi pasa si mie de soarta mea"

Da' tu incepi sa arunci cu kaka precum maimutele in niste domnisoare (smooth playa, gentleman ca tine mai rar) avocate care incercau sa te ajute, pentru ca tu esti suficient de neajutorat incat sa nu stii sa folosesti serviciul telefoniei mobile pus la dispozitie de tehnologia moderna...

Parca esti o virgina d-aia care nu vrea ea sa sune prima pe baiatul ala simpatic de la clasa vecina, ca sa nu creada ca e curva. Rezolva-ti frate problemele ca un barbat, nu te mai smiorcai ca o fetita, ca te rade lumea. LITTLE Wayne indeed... buhuhu... Bea o bere si revino-ti, barbate.

Stimate user,ai fumat vreo halucilogena?

Am ramas anul trecut fara acte si din lene in ziua urmatoare am plecat cu motorul pe o ploaie torentiala sa le recuperez.Restul povestii banuiesc ca l-ai citit dar ai dat un inteles propriu

Daca nu poti sa spui lucrurilor pe nume,le numesti cum poti sau cat poti sa intelegi tu

 

In incercarea de a ma discredita,voi scormoniti rahatul

In incercarea de a dovedi contrariul,stimabilele ma confunda.Daca si in sala de judecata nu stiu pentru care dosar pledeaza,e cu atat mai bine.Eu unul le felicit

 

E a n-oara cand repet,s-a facut o greseala si ,,pierdura'' mailu meu,sau le-a fost lene sa raspunda.Puteau sa recunoasca senin fara nici un stres.Banuiesc ca majoritatea userilor ar fii gandit.Nu au avut chef sa il ajute pe ala,mare lucru

Dar cand madmoazelele si-au ridicat poalele in cap pe forum,situatie asta s-a vazut putin..altfel

Ca dovada continua,continua cu mailuri postate ale altor ,,clienti''

Continua cu useri din gasca lor care incearca sa o dea cotita..incercand sa deturneze subiectul de la care a plecat aiasta discutie(inutila daca nu incepeau ca minciuni)...

 

Mie unui imi place cum va chinuiti in teorii,va rog sa continuati

Editat de little wayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimate user,ai fumat vreo halucilogena?

Am ramas anul trecut fara acte si din lene in ziua urmatoare am plecat cu motorul pe o ploaie torentiala sa le recuperez.Restul povestii banuiesc ca l-ai citit dar ai dat un inteles propriu

Daca nu poti sa spui lucrurilor pe nume,le numesti cum poti sau cat poti sa intelegi tu

 

In incercarea de a ma discredita,voi scormoniti rahatul

In incercarea de a dovedi contrariul,stimabilele ma confunda.Daca si in sala de judecata nu stiu pentru care dosar pledeaza,e cu atat mai bine.Eu unul le felicit

 

E a n-oara cand repet,s-a facut o greseala si ,,pierdura'' mailu meu,sau le-a fost lene sa raspunda.Puteau sa recunoasca senin fara nici un stres.Banuiesc ca majoritatea userilor ar fii gandit.Nu au avut chef sa il ajute pe ala,mare lucru

Dar cand madmoazelele si-au ridicat poalele in cap pe forum,situatie asta s-a vazut putin..altfel

Ca dovada continua,continua cu mailuri postate ale altor ,,clienti''

Continua cu useri din gasca lor care incearca sa o dea cotita..incercand sa deturneze subiectul de la care a plecat aiasta discutie(inutila daca nu incepeau ca minciuni)...

 

Mie unui imi place cum va chinuiti in teorii,va rog sa continuati

 

Aha...da...absolut... E clar... Adica cum? Nu ai spus nimic de fapt. Ce ai vrut sa spui in toate astea? Ca te fapt, ai vrut sa suni sa te interesezi, dar....dar ce? Ti s-a bulit serverul la telefon? Ca daca acel mail s-a pierdut, fetele sunt nesimtite, si tu, petala de floare de colt, inocenta faptura, ai suferit groaznic si erai neajutorat? Ok, daca nu esti tu ala din mail-ul postat de fete, arata tu mailul cu pricina (cenzureaza datele prea personale, sa nu crezi ca te hartuiesc golanii de pe aici de pe forum)...A, ti s-a "sters" mail-ul, ca a picat serverul personal de Gmail...am inteles... Hai mai nene, ne lasi? Crezi ca suntem veniti cu pluta? Aduci o acuzatie, sustine-o si tu cu ceva dovezi. Daca nu, esti doar o nef*&%$a careia ii place sa balacareasca lumea in public, din spatele tastaturii.

Singurul care se "chinuie in teorii" esti tu, pentru ca ai facut acuzatii nefondate...doar vorbe. E ca si cum eu te-as acuza de crima, si fara sa aduc nici o dovada in acest sens (victima, arma crimei, locul, data, motivul) iti cer tie sa dovedesti ca nu e asa... Pai nu ti se pare cam absurd? Se pare ca nu, desi ar cam trebui. Faza cu serverul de gmail macane, las-o balta.

De la bun inceput puteai sa zici asa: "Bai fratilor, acum ceva timp am avut o treaba cu fetele astea, care trebuiau sa ma ajute cu o chestie, dar ele nu mi-au raspuns la mail, si nici eu nu am sunat, asa ca a ramas treaba neterminata... poate se pricep la ce fac, poate nu, nu am de unde sa stiu, ca la mine din motivele mentionate mai sus, treaba a ramas neterminata." Era mai simplu, si intelegea lumea de la bun inceput ce s-a intamplat. Tu insa, fetita mica, Little Whyny, ai ales sa bocesti aici pe forum ca nu te-au tinut fetele astea in brate, si ai inceput sa le faci in toate felurile, ca asa esti tu educat sa te porti cu fetele... Revino-ti frate, ca esti barbat in toata firea. Cel putin ar trebui sa fii, la 30 de ani ai tai...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Sa arate stimabila la ce nr de telefon a trimis sms alea si postez numarul meu de telefon,sa fiu sunat de de oricine doreste o confirmare

 

Nu accept convorbirile cu sleahta de amici/sustinatori ale distinselor.

 

Aha...da...absolut... E clar... Adica cum? Nu ai spus nimic de fapt. Ce ai vrut sa spui in toate astea? Ca te fapt, ai vrut sa suni sa te interesezi, dar....dar ce? Ti s-a bulit serverul la telefon? Ca daca acel mail s-a pierdut, fetele sunt nesimtite, si tu, petala de floare de colt, inocenta faptura, ai suferit groaznic si erai neajutorat? Ok, daca nu esti tu ala din mail-ul postat de fete, arata tu mailul cu pricina (cenzureaza datele prea personale, sa nu crezi ca te hartuiesc golanii de pe aici de pe forum)...A, ti s-a "sters" mail-ul, ca a picat serverul personal de Gmail...am inteles... Hai mai nene, ne lasi? Crezi ca suntem veniti cu pluta? Aduci o acuzatie, sustine-o si tu cu ceva dovezi. Daca nu, esti doar o nef*&%$a careia ii place sa balacareasca lumea in public, din spatele tastaturii.

Singurul care se "chinuie in teorii" esti tu, pentru ca ai facut acuzatii nefondate...doar vorbe. E ca si cum eu te-as acuza de crima, si fara sa aduc nici o dovada in acest sens (victima, arma crimei, locul, data, motivul) iti cer tie sa dovedesti ca nu e asa... Pai nu ti se pare cam absurd? Se pare ca nu, desi ar cam trebui. Faza cu serverul de gmail macane, las-o balta.

De la bun inceput puteai sa zici asa: "Bai fratilor, acum ceva timp am avut o treaba cu fetele astea, care trebuiau sa ma ajute cu o chestie, dar ele nu mi-au raspuns la mail, si nici eu nu am sunat, asa ca a ramas treaba neterminata... poate se pricep la ce fac, poate nu, nu am de unde sa stiu, ca la mine din motivele mentionate mai sus, treaba a ramas neterminata." Era mai simplu, si intelegea lumea de la bun inceput ce s-a intamplat. Tu insa, fetita mica, Little Whyny, ai ales sa bocesti aici pe forum ca nu te-au tinut fetele astea in brate, si ai inceput sa le faci in toate felurile, ca asa esti tu educat sa te porti cu fetele... Revino-ti frate, ca esti barbat in toata firea. Cel putin ar trebui sa fii, la 30 de ani ai tai...

Daca mi-e permis sa intreb,ce medicamentatie ti-a fost prescrisa.Nu de alta dar vorbesti grav pe langa subiect

 

Daca ai inclinatii homo numinduma fetita...iti recomand un forum care sa te accepte asa cum esti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L M A lil wayne ! Dar tot trebuia sa le dai un telefon, nu sa stai cu .la in sus, ca nimeni nu sare daca te vede nepasator,da, chiar si pe banii tai! Trebuia sa fi om si sa le suni ! :disappointed:

 

Cristina (daca imi permiti), stiu cum e, eu am 25 de ani de viata si inca tocesc ! Eu zic ca s-a facut destul rau pentru "un mic detaliu" care nu a tinut de voi ! Sper sa treceti peste acest "mic" incident, chiar acum! :cheers:

Si voi astia care aruncati cu noroi in ele, lasati-o mai moale! Mai pe romaneste, le luati painea de la gura si le patati numele,evident !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L M A lil wayne ! Dar tot trebuia sa le dai un telefon, nu sa stai cu .la in sus, ca nimeni nu sare daca te vede nepasator,da, chiar si pe banii tai! Trebuia sa fi om si sa le suni ! :disappointed:

 

Cristina (daca imi permiti), stiu cum e, eu am 25 de ani de viata si inca tocesc ! Eu zic ca s-a facut destul rau pentru "un mic detaliu" care nu a tinut de voi ! Sper sa treceti peste acest "mic" incident, chiar acum! :cheers:

Si voi astia care aruncati cu noroi in ele, lasati-o mai moale! Mai pe romaneste, le luati painea de la gura si le patati numele,evident !

 

care bani? am redactat plangerea si am tinut legatura cu el fara sa imi fi dat vreun ban... ma declar satula de subiectul asta si ma retrag... am o gramada de altele de facut...

 

have fun in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci ce avem aici:

 

- un mic utilizator wayne zis si Ionut caruia ii place sa balacareasca lumea si sa castige posturi pe motociclism

- un alt mic utilizator caruia nu-i dam numele pentru ca inca n-a intrat in discutie - sa-i zicem domnul EN

 

Povestea e asa:

 

Domnul EN ii povesteste o patanie, cum a luat el o amenda pe o motocicleta si a vorbit cu niste avocate de pe forum. Domnul Micutul, aici de fata, preia povestea (asa cum ii place sa preia povesti ce pot genera topicuri multe, prietenii stiu deja) si o transforma intr-un mic scandal aruncand cu rahat in cine prinde prin preajma. Domnul whinie, Micutul de el nu poate sa dovedeasca ca a trimis vreun mail, pentru ca n-a trimis. Nici n-a primit. Povestea nu e a lui, el doar mananca bezele si scuipa in jur. Avocatele, de buna credinta, se chinuie in schimb sa dovedeasca ca au facut tot posibilul pentru a ajuta situatia, a calma clientul nemultumit, dar se chinuie degeaba. Clientul nu e aici si nici nemultumit nu este (a preferat sa renunte la povestea cu contestatia intrucat i s-a parut prea complicata).

 

Intrucat avem priereni comuni, atat cu domnul wayne micutzul cat si cu domnul EN am reusit sa ne dumirim cam cum sta treaba. Continuarea e simpla: domnul wheeny ar putea sa-si ceara scuze (sau sa dovedeasca ce pretinde) - ambele situatii insa mi se par extrem de improbabile sau imposibile SAAU sa vina domnul EN.. de la care a pornit povestea si sa lamureasca care-i treaba (promit sa-i dau un PM ca sa-l instiintez, in caz ca nu stie).

 

Dragilor, va place telenovelele? bigstar.gif :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

telenovele - hose amrndo este fratele vitreg al surorii din partea tataului care este var cu manuela care este maritata cu alphonso care ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

:laugh: :laugh: Bre eu nu mai pot,rad in draci

De fapt pe mine nu ma cheama ene,eu sunt E.T si niste garcioloi galactici m-au ars cu o contraventie in apropierea planeei tera

Am aterizat intr-o oarecare tara(din pacate e..romania) de pe aceasta planeta pentru a gasii un avocat care sa ma reprezinte in instanta,dupa contestarea contraventiei

Am gasit eu avocat dar in timpul transmiterii informatiilor,avocatelor li s-a defectat serverul(au spus-o cu manutele lor),iar eu am ramas cu c.u.r-un balta

 

Vad ca au venit pe acest topic mai multi intaratati,ce vin cu fel de fel de teorii.Care mai de care partinitoare la aderesa unor avocate si(multe) acuze aduse lu ET ca a indraznit sa faca publica intamplarea..nesimtitu

 

Avocatele au incercat sa se disculpe(dupa ce in prima faza si-au ridicat poalele in cap), aratand un mail de la un nene numit ene.Iar nesimtitul de ene nu le-a mai raspuns nenumaratele mailuri si sms trimise

ET nici pana azi nu a primit un raspuns

Editat de little wayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.. ET ...

Lasa vrajeala, ET a plecat acasa de multi ani. Am vazut eu filmul. De mai multe ori.

 

Ce pricepui eu din topicul asta este ca :

 

1.Google are servere de ka.ka. Mai bun Yahoo sau similar.

2.Calitatea limbajului este invers proportionala cu calitatile profesionale.

3 Sandulescu-i numa' unu.

 

Eo zic, ca pana la prezentarea de noi probe la dosar, sa se dea alt termen de judeacata. :laugh:

Editat de TARKA 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Pai,pentru ce sa imi cer scuze?

Ce probe sa aduc?,ele m-au botezat ene iar pe mine ma cheama sandulescu

 

A,vezi ca-s amic cu delu,el poate sa iti confirme numele meu

Eu astept un numar de telefon cu ceva sms trimise lu sandulescu,ene in viziunea avocatelor.Dupa care sandulescu o sa posteze si eu telu lui si va poate confirma la telefon identitatea

 

cauta ionut sandulescu pe fisbuc,sa vezi ca exist.De ene nu stiu

 

Subiect de telenovela,nu alta

 

Pe aceasta cale tin sa multumesc lu' mama ca mi-a facut abonament la net pe numele ei,mie mi-a fost lene sa fac contract si nici nu aveam acte sa fac

Editat de little wayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A,vezi ca-s amic cu delu,el poate sa iti confirme numele meu

 

Domnul Delu este chemat la bara, in calitate de martor. :bounce:

 

P.S. Intre timp a disparut probe de la dosar, recte, 2 bucati print screen. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

si un nume la dosar e gresit,onorata instanta

Eu,e de fapt altu

 

da kiti sta de nu stiu cate ore pe topic si nu spune nimc.

A intrat in silenzio stampa?

Editat de little wayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...