Sari la conținut

INTRUNIRE MOTO 2012


etarulescu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 446
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator VULPOIU
1. Sunt un old boy ,din pacate ,... 2. am doua saptamini sa restaurez un SIMSON de 250 cc ... 3. motoare aerografiate de cea mai tare artista a momentului, Andreea.

...

 

1. Din păcate? nu Âştiu pentru cine, dar pentru noi, cel puțin pentru mine, NU!

2. Foarte curios

3. ÂŞi mai curios!

 

1, 2 Âşi 3 - astfel de oameni vreau să întîlnesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Din păcate? nu Âştiu pentru cine, dar pentru noi, cel puțin pentru mine, NU!

2. Foarte curios

3. ÂŞi mai curios!

 

1, 2 Âşi 3 - astfel de oameni vreau să întîlnesc.

Omul are spiritul tanar. Artista cu aerografierea e fata dansului. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci.. repet... astfel de oameni vreau să întîlnesc :bounce: glumitsa

Vulpoiule o sa intalnesti tot felul de oameni dar te asigur ca toti vor fi oameni cu sufletul mare. O sa te convingi cand o sa stam cu totii in jurul focului la un pahar de vin. :friends:

 

imi pare rau ca ati ati inteles ca eu scriu ca sa am ce face si i mi mai pare rau ca mi am expus parerea pe un forum public.

si nu pentru ca nu am fost inteles ci mai ales pt faptul ca am crezut ca, daca am cont pe motociclism ma pot exprima liber.

daca analizati ce am postat veti vedea ca nu am jignit sau deranjat pe nimeni asa ca de unde atata rautate? e un lucru atat de rau sa spui ca vrei sa vi da nu poti?

spuneti ca am ratat ocaziile! corect! insa poate ca exista si un raspuns obiectiv la aceasta intrebare. asta ma face un om rau? dvs .ma cunoasteti dumneavoastra ca o javra? am jignit pe cineva cu exprimarea mea? cred ca nu. asa ca de unde atata rautate. (ratezi mereu ocaziile).

domnule cristi sunt sigur ca nu ma cunoasteti si oricun nu v am facut nici un rau niciodata, insa raul vine din inima asa ca...

 

mi am amintit ca dvs. ati fost si la mine acasa. Poate spuneti si in ce conditii.

salut.

 

Domnule Etarulesu imi pare sincer rau ca sa ajuns aici

mi am postat si eu parerea din prostie.

inca odata Scuze

 

o seara placuta.

Nu va cereti scuze. Fiecare om are dreptul sa isi spuna parerea si o respectam. Si nu este cazul sa fim asa formali. Ne-ar face mare placere la toti daca ati reusi sa fiti oaspetele nostru la prieteneasca de la Focsani. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si sa nu ne ploua futui ceapa mamii ei de treaba,vine vara si vad ca pe forum in anumite locuri se discuta despre deschidere de sezon....asta e deschidem si noi sezonul la Focsani! B) :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Mai am de montat setul motor Âşi de vopsit. Treaba cu hîrtiile e relativă, teoretic este timp.

Spor la treabă!?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baga mare! setul sus,vopsea cu o pensula aleasa bine ..abia faci probe si vopsesti dupa ca la carte!Spor! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Trompeta de apel

 

Cine se anunță dinspre nord Âşi nord-est?

 

Proiectul nostru este să plecăm vineri pe la ora 17 de aici. La Crasna cam 17.30 unde teoretic juncțiunea cu un grup dinspre Vaslui - IaÂşi - mai departe. Ori cine vine dinspre IaÂşi poate să vină prin HuÂşi, e drumul mai bun Âşi mai liber.

După asta cam la ora 18 suntem în Bîrlad unde ne întîlnim cu?

Apoi mergem la Tecuci cam la ora 19 unde ne întîlnim cu?

ajungem la MărăÂşeÂşti-mausoleu (TiÂşița) în jur de ora 19.30 unde ne întîlnim cu?

Ajungem în jur de ora 20 la locație.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trompeta de apel

 

Cine se anunță dinspre nord Âşi nord-est?

 

Proiectul nostru este să plecăm vineri pe la ora 17 de aici. La Crasna cam 17.30 unde teoretic juncțiunea cu un grup dinspre Vaslui - IaÂşi - mai departe. Ori cine vine dinspre IaÂşi poate să vină prin HuÂşi, e drumul mai bun Âşi mai liber.

După asta cam la ora 18 suntem în Bîrlad unde ne întîlnim cu?

Apoi mergem la Tecuci cam la ora 19 unde ne întîlnim cu?

ajungem la MărăÂşeÂşti-mausoleu (TiÂşița) în jur de ora 19.30 unde ne întîlnim cu?

Ajungem în jur de ora 20 la locație.

salut.dinspre Piatra neamt- Bacau vor fi un m72 si un awo.totusi mi se pare cam tirziu ora 19,30.dar daca doar asa ne putem aduna un grup,ne intilnim la Marasesti(la mausoleu).lasa un nr de tel. pe pm sa ne putem auzi.bafta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Păi lumea lucrează, pe la ora aia scapă , Âşi aÂşa tras de păr.... plus că deja cică ce plictiseÂşte să stea atîta :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.dinspre Piatra neamt- Bacau vor fi un m72 si un awo.totusi mi se pare cam tirziu ora 19,30.dar daca doar asa ne putem aduna un grup,ne intilnim la Marasesti(la mausoleu).lasa un nr de tel. pe pm sa ne putem auzi.bafta

 

Eu plec din Bacau , dar sambata dimineata.Mai degraba nu pot....Dca plecati vineri da-mi un semnal, poate va conduc o bucata de drum.beer.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din tecuci ma alatur si io.cu barladul mai subtire.am vorbit acu vreo 10 zile cu adrian.l-am intrebat daca sunt mai multi din barlad ce vin la consfatuire(gandindu-ma la posesori de comuniste).imi zice ca da.vine cu niste baieti.bun ,zic eu,ce motoare au?pai astia is cu fazer,r6blink.gif.intr-adevar,am fost martor ocular anu trecut cand ia dat baietasu' 115km\h cu simsonul.da' chiar asa,sa te iei la misto cu cele trei diapazoane,si ce-o mai fi....asa ca nu va inhaitati cu adrian rosca ca ne da umileala maxima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

ÂŞi pe aici la mine teoretic se măreÂşte gaÂşca.... da' teoretic. CĂ parcă văd că mă lasă în curu' gol vineri seara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut tuturor

eu plec din iasi cu planeta 5 vineri in jur de ora 15.0o pe traseul vaslui birlad tecuci focsani, E 85 prin roman e plictiseala maxima.

daca se mai anunta cineva pe traseu vom vedea zilele astea si poate ne adunam

 

FLorin, 0749777965,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine trece prin buzau sa dea un semn sa ne adunam si noiwave.gif

Lantz-0728024129 cosmote

sau vorbeste si cu Lolo ca eu mai vorbesc cand si cand cu el!bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...