Sari la conținut

Detinatori de Aprilia RSV


freeman
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Adrian

investeste intr-un set de cauciucuri neaparat

E UN MUST !

 

ce usor este sa vorbesti :))

 

Stai, am impresia ca tie ti-au cumparat altii cauciucuri,nu? :)))

 

da....cum am zis, e usor sa vorbesti...... :))

 

 

@lexy: ce-i cu stopul ala? lipseste ceva?

Editat de Adrian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e Adrian ce nu ti-am spus ca pe 30 ianuarie 2013 dadusem comanda de pilot power supersort si asteptam sa vina in tara primul lot @anvelopemoto

conditia a fost sa vina pana de ziua mea ca sa-mi fac singur un cadou, nu ma asteptam sa-mi faca ei cadou un set de cauciucuri

sper ca pana de Craciun sa-mi vina inca un set de cauciucuri prins la pret bun pe ebay cu toate ca astea sunt 80-90% de pe mobra

Vara sa-ti faci sanie si iarna, caruta parca asa era....

mi-am cumparat si eu destule pt mobrele avute seturi seturi de metzeler k3, evacuare full,pc3,carene de curse,filtru sport,kit de lant kid cu +3 pe spate ,bla bla bla nici nu le mai stiu pe toate :) si o sa mai investesc ca sunt pt sufletul meu ,mai vreau un irc daca-mi ajuta Dumnezeu pana in februarie

investeste si tu intr-un set de cauciucuri ,e pt binele tau :P

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e Adrian [...]

investeste si tu intr-un set de cauciucuri ,e pt binele tau :P

s-a trezit unul sa spuna "dati-mi un punct de sprijin si voi muta Pamantul", asa ca vin si eu cu varianta mea, asemanatoare: dati-mi cele mai bune cauciucuri si voi cadea!

 

Vand paharele de lichid frana, respectiv lichid hidraulic pentru ambreiaj. Poate va trebuie la careva. Pe Bursa le-am pus la 40 de lei bucata, pentru voi la 25.

Borcane2_zpsfedc39c3.jpg

Borcane1_zpsa108bd85.jpg

Borcane_zps4fa42a7c.jpg

am vazut mai putine poze si mai putin detaliate la anunturi de vanzare moto :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

Vand

-2 carene laterale de RSV ('99-'00) de culoare neagra in stare buna (nu sunt zgariate,crapate,ciobite, etc) 200 RON

 

-2 carene laterale de RSV ('01-'02) de culoare gri,cu panel ul interior negru, zgariate,iar una are o crapatura de vreo 10 cm care se poate repara f usor 100 RON

 

-2 coil covers de culoare gri (alea lungi subtiri care acopera bobinele de inductie) (in stare buna, nu sunt rupte,crapate, etc) 50 RON

 

-2 ram air uri complete de culoare neagra (in stare buna) 200 RON

 

-2 ram air uri complete de culoare gri,unul are o bucatica mica lipsa (coltul din exterior) 100 RON

 

-dash cover din carbon (panel u ce vine deasupra bordului) 50 RON

 

-carena frontala (are o crapatura sub far, se repara usor ) + cele 2 aripioare laterale de pe bot (una e zgariata) + parbrizul stock 150 ron

 

- far stock , fara crapaturi,fisuri etc 250 ron

 

Sau TOT la 900 RON.

 

Preturile sunt fixe si mai mult decat decente,.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un amortizor + janta spate cu disc si pinion stare buna pt rsv 04-08 pt cei interesati ( 350 ron janta completa, 400ron amortizorul) 0721602721

post-68579-0-74843400-1361249907_thumb.jpg
post-68579-0-29312300-1361249855_thumb.jpg
post-68579-0-52938000-1361249842_thumb.jpg
post-68579-0-27346700-1363461470_thumb.jpg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

Stau si ma gandesc..daca o s'o dai pana prin martie cand ma intorc eu din voiaj ... Tare mi'e ca ..ioc sansa

Anyways... spor

 

Cand te intorci tu s-ar putea sa o gasesti asa, daca nu se da:

 

 

Aprilia-Tuono_hornet.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam, Adrian! Il stiam, iti dai seama ca am rashketat iutubu in cautarea fighterelor RSV! Mi-am montat riserele, sunt gata, am sa postez poze cand am timp sa le descarc... a, si mi-au raspuns astia de la Scarlatti, desi ma speriasem un pic dupa ce am citit cate una alta pe forumuri despre ei....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ochiu' meu nu prea arata nicicum far rotund pe RSV dezbracat care are un look destul de agresiv.

Dupa o scurta cautare pe goagle am gasit ceva ce mie mi se pare chiar frumos.

http://farm9.staticflickr.com/8265/8616121764_0b6234b2df_h.jpg

P.S. Si mecanicul meu vrea sa-si dezbrace RSV-ul. Farul e de Dorsoduro in caz ca nu il recunoasteti.

Cand te intorci tu s-ar putea sa o gasesti asa, daca nu se da:


Aprilia-Tuono_hornet.jpg

Editat de icey
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

Dupa ochiu' meu nu prea arata nicicum far rotund pe RSV dezbracat care are un look destul de agresiv.

 

Dupa o scurta cautare pe goagle am gasit ceva ce mie mi se pare chiar frumos.

 

http://farm9.staticflickr.com/8265/8616121764_0b6234b2df_h.jpg

 

P.S. Si mecanicul meu vrea sa-si dezbrace RSV-ul. Farul e de Dorsoduro in caz ca nu il recunoasteti.

 

 

 

Icey, cel din poza pusa de mine poate nu arata asa agresiv pt ca are ghidoane normale, de naked, cu niste trompete de oglinzi cromate, si intr-adevar,duce a naked banal.

 

Eu sunt obsedat de far rotund. Nu ma intereseaza sa arate agresiv mobra, pur si simplu imi place look ul cu far rotund. Iar eu pastrez semighidoanele, pt ca nu suport ghidoanele de naked sau pozitia de pe naked...

 

Oricum totul e subiectiv, important e sa iasa cum ne place :) Si cel mai important e sa fie bani si gaz, ca in rest...e can can. M am plimbat spre sfarsitul toamnei acum cu ea cu far de bicicleta, numai ca sa ma plimb,si e dezbracata, cu toate cablurile la vedere (si fara bord)...

 

PS: cine e mecanicul tau si ce RSV are? poate-l stim pe aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca are versiunea RSV1000 R Haga Replica la care i-a adus ceva modificari. Are user dar nu prea sta pe forum "motohaus". Tehnomoto.ro e magazinul lui online.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...