Sari la conținut

Detinatori de Aprilia RSV


freeman
 Share

Postări Recomandate

stiu ca multi au modificat , dar mie nu-mi vine sa fac asta , prefer s-o vand la cineva care apreciaza modelul si sa-mi cumpar eu un naked original de fabrica , nu sunt adeptul modificarilor .... daca fac asta stau cu gandul tot timpul ca motorul nu mai este ce trebuie ... poate se gaseste pana la urma vre-un pasionat de modelul asta si se va vinde ... oricum garantez ca cine ia mobra asta se alege cu un super fier ...


» Post actualizat in 04 Aug 2014 10:17

baz-v8 ,toate anunturile tale sunt pline de greseli gramaticale ,te rog din suflet sa nu te mai aprinzi si sa o lasi asa cum a picat

cine vrea sa inteleaga ,intelege ce vrei sa spui

vezi ca tu aplici "sau" si "s-au" , invers

frumoasa mobra

ma frate iti spun sincer ca nu-mi dau silinta sa scriu cat mai corect pe forumul asta pt ca nu suntem la scoala aici , nu suport cand cineva se da destept si face corectii gramaticale , daca eram pe forum de scris atunci ziceam , dar aici vb de FIARE nu de gramatica ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

se pare ca RSV ul asta nu va fi o combinatie castigatoare pt tine, ca samsar :))

Daca era un R1/ Busa / ceva, mai scoteai si tu un ban....... da' asa, lumea nu se ingramadeste dupa RSV.

Insa daca vii cu o poezie mai bine pusa la punct, poate poate prinzi un incepator confuz gata sa sara cu banu' :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca multi au modificat , dar mie nu-mi vine sa fac asta , prefer s-o vand la cineva care apreciaza modelul si sa-mi cumpar eu un naked original de fabrica , nu sunt adeptul modificarilor .... daca fac asta stau cu gandul tot timpul ca motorul nu mai este ce trebuie ...

 

La modelul tau, singura diferenta din fabrica intre Tuono si RSV este masca si ghidonul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

La modelul tau, singura diferenta din fabrica intre Tuono si RSV este masca si ghidonul.

 

si probabil o harta de injectie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adriane ai inebunit cu samsareala ta, daca mai aduc cate o mobra de afara si vand te numesti samsar ?, samsar inseamna sa traiesti din asa ceva sa te ocupi numai cu asa ceva etc , la mine este o pasiune motoarele si RSV-ul asta nu l-am luat pt castig pt ca motoarele astea chiar nu sunt cautate la noi ! ... cred ca o sa-l dau in pierdere daca ma grabesc prea tare ....... ca naked daca ar fi sa-mi iau tot V2 , va fi ori monster minim 900 cmc , ori cagiva raptor 1000 , s-au daca nu mai astept ceva si imi trag un MT-01 si cu asta am incheiat cu mobrele ...

Editat de baz-v8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma frate , romanii nu merita sa scrii corect...merita sa-ti tragi mobre tari, sa se inverzeasca pipota in ei....

Bydibolding adica culturism , pentru aia care nu o au cu cultura ...super! Asa le trebuie la toti prostii , sa moara de invidie....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator r_amonna

n-are sonda, ci senzor de presiune. cum ai ajuns la concluzia ca nu merge? zi drept, nu stii sa masori uleiul la un motor cu carter uscat...

Editat de r_amonna
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba sa-mi bag , ia uite unde erau desteptii si eu vai de capul meu nu stiu sa masor uleiul ... pff ... stati ma linistiti ca stiu sa masor uleiul, e la nivel, dar s-a futut senzorul ...

Editat de baz-v8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa fac, o las in pace ... deci pana la urma gasesc pe aici la cineva senzorul ?

Editat de baz-v8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fi rau.. cu asa companie ?

 

post-47493-0-98870900-1408225358_thumb.jpg


» Post actualizat in 17 Aug 2014 21:54

Near Miss ===>

 

https://www.youtube.com/my_videos_annotate?video_referrer=watch&v=EvO3w0bPCmk


» Post actualizat in 25 Aug 2014 08:40

Mah ce'i galaci asta aici.. ati emigrat in masa ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare,

De astazi ma numar printre posesorii de Aprilia. Caut de vreo ora owners manual si n-am gasit pe nicaieri. Are cineva asa ceva? Pentru RSV4 R.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...