Sari la conținut

O mai ia cineva de coarne week-endul acesta


Alex_RTR
 Share

Postări Recomandate

Salut.

Tocmai ce mi-a ajuns casca integrala (pana acum am avut de choper si nu puteam iesi pe frigul asta), si as vrea sa dau o tura prin jurul capitalei. Sper sa nu inghetam. Nu-i nimic stabilit : ora/locatie plecare , traseu, nimic. Astept propuneri daca se mai incumeta cineva. Mentionez ca merg cu un El250, deci viteza de croaziera. Sambata lucrez pana la 13.00. Daca ar fii plecarea sambata as putea dupa 14:00 dar cred ca-i tarziu. Ar fii ok duminica pe la 9:00 sau chiar 10:00 o tura de 200-300 km.

Va astept.

 

Si primul traseu propus.

 

Si inca un traseu, destul de scurte ambele. Sper sa se incumete cineva. Nu cred ca inghetam.

Va astept. Ma puteti contacta pe mess, telefonic, pm, etc. Toate datele sunt disponibile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bun. Suntem 3 persoane DEOCAMDATA.

Cand stabilim pana la urma, azi pe la orele 14:00 un traseu de 1-2-3 ore. Si maine pe la 10 alt traseu. Zic sa profitam la maxim. Sigur de Craciun numai iese nimeni si nici de revelion, ar fii cam ultimul week-end pe acest an. Eu dupa aceasta calatorie duc motorul la hibernat:))

 

Cu celalalt stabilisem sa ne vedem undeva la orele 14 si vedem in ce directie o apucam si cat stam in functie de vreme.

 

Mai propuneti si voi un traseu.

Bafta.

Editat de alex_tr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1324102468[/url]' post='3016824']

Bun. Suntem 3 persoane DEOCAMDATA.

Cand stabilim pana la urma, azi pe la orele 14:00 un traseu de 1-2-3 ore. Si maine pe la 10 alt traseu. Zic sa profitam la maxim. Sigur de Craciun numai iese nimeni si nici de revelion, ar fii cam ultimul week-end pe acest an. Eu dupa aceasta calatorie duc motorul la hibernat:))

 

Cu celalalt stabilisem sa ne vedem undeva la orele 14 si vedem in ce directie o apucam si cat stam in functie de vreme.

 

Mai propuneti si voi un traseu.

Bafta.

 

Poate vin si eu.... Propun sa stabiliti o ora si un loc de întîlnire.Poate nu suntem singurii dacă se cunoaște din timp unde si cind are loc întâlnirea.Mai puțin contează traseul din punctul meu de vedere. Important este sa beneficiem de o zi cu soare. Sau poate doua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe cuvantul tau?

Pe ce te bazezi?

 

 

Era o parere.

 

sa va imbracati bine,ca mie dupa vre 30 km incepusera sa mi curga mucii in cagula :D

 

Multumim de sfat. Nu te bagi si tu azi sau maine?

 

Contact : 0736.96.81.80 / 076.59.79.952

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era o parere.

 

 

 

Multumim de sfat. Nu te bagi si tu azi sau maine?

 

Contact : 0736.96.81.80 / 076.59.79.952

sunt la serviciu toata ziua Alex.

maine fac nani sa recuperez ,grija mare la poduri ca azi noapte au dat cu smack anti polei si aluneca ca dracu!

plimbare placuta.

Editat de Black_wolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"grija mare la poduri ca azi noapte au dat cu smack anti polei si aluneca ca dracu!

plimbare placuta "

 

OK. O sa avem grija. Multumim de sfaturi. Si poate ne plimbam alta data.

 

 

Ca punct de intalnire este podul de la Stefanesti, de pe centura. Cine nu se descurca sa de-a un telefon. Iar traseul il stabilim impreuna in functie de vreme, in principiu : Stefanesti-Dascalu-Fierbinti-Dridu-Movilita si stabilim mai departe, dar discutam la fata locului.

VA ASTEPT !!!

Editat de alex_tr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)))))

 

 

Fara suparare, dar numai am incredere in ce spune acest individ.

 

Azi orele 14:30 MAXIM, daca cineva crede ca nu ajunge in timp util sa sune. Va astept. Sunt 2 deocamdata.

 

Si pentru maine stabilim.

 

Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i nici'o suparare :cheers:

Nu cred ca cineva intreg la minte mai are incredere in ce spune acest individ :crack:

 

Din pacate, aici chiar ploua... Succesuri!:peace:

Editat de Lancelot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...