Sari la conținut

Intrunirea de comuniste si atase 2012


Lolo_ID
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 586
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator corleone

noi de unde sa stim? presupunem! atat timp cat profilul e vag, si nu se prezinta in niciun fel, singurele 2 postari sunt 2 chestii aberante! nu stiu cum l-au validat, parca era pe recomandari, cu obligativitatea completarii profilului, iar cei care recomanda, raspund pentru noul user! :what:

 

Ma gandeam ca aveti ceva informatii, "pe surse".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu impreuna cu tatal meu vom pleca din Ploiesti sambata dimineata in jurul orelor 9.30 - 10.00. pe varianta Valenii de Munte.

Daca mai este cineva interesat la "sincronizare"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ies vineri la 15 de la munci; la 16 fac bagajele; la 17 is pe motor, plecare de la Kaufland-vest! Croaziera 65-75kmh! Asta ar fi programul! Cine vrea "sa merge" cu mine este binevenit! :cheers:

 

schimbare de planuri; cum maine lucrez, voi avea liber vineri! Deci plec de dimineata catre Siriu! Cine se baga din Ploiesti?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Ne intalnim si asta e cel mai important! :cheers: :cheers: :cheers: Frumos ar fi sa mergem impreuna si cat mai multi posibil. Este destul de greu sa ne sincronizam cu totii. Cu forumul, prin telefon ne strangem si plecam la drum. Eu inca nu stiu ora la care pot pleca vineri, dar atunci cand o sa aflu o sa iau legatura cu oamenii care au facut propuneri. Pe curand. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Ne intalnim si asta e cel mai important! :cheers: :cheers: :cheers: Frumos ar fi sa mergem impreuna si cat mai multi posibil. Este destul de greu sa ne sincronizam cu totii. Cu forumul, prin telefon ne strangem si plecam la drum. Eu inca nu stiu ora la care pot pleca vineri, dar atunci cand o sa aflu o sa iau legatura cu oamenii care au facut propuneri. Pe curand. :bounce:

pai sa postezi aici cand afli! poate facem o comisie de drum! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu impreuna cu tatal meu vom pleca din Ploiesti sambata dimineata in jurul orelor 9.30 - 10.00. pe varianta Valenii de Munte.

Daca mai este cineva interesat la "sincronizare"...

Sînt oarece șanse să fac și eu o vizită de cîteva ore. Sîmbătă ar fi ziua, deci mi-ar place să vin cu voi. Keep in touch!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ,cortul achizitionat o sa se duca la mare cu fratemiu'..... are cineva un loc liber in cort pt mine?? care eventual sa ajunga si de vineri?... (posibil sa vin de vineri)...

 

 

 

 

multumesc anticipat.

 

Ala eu, ala eu, :laugh:, o sa iau eu un cort in plus, ca vin cu masina( plecam in concediu, eu, nevasta si fiica-mea) si ne-am impus sa ajungem cu aia mica in Ungaria, ca de mult vrea acest lucru, nevasta-mea fiind de origine de pe acolo. Asa ca le-am convins ca cea mai buna varianta este sa mergem prima oara la Siriu, pe urma sa vedem si noi Transalpina si apoi gasim noi si Ungaria! :rock:

Deci, vei avea si cele necesare in cort( izolir, sac, etc). Numai sa ne vedem cu bine!

Salutare tuturor!

 

P.S. Rog pe Adrian Rosca sau pe Dany sa-mi aduca si mie un capac si o lulea de la aprinderea de MT 9, sau MT 10 sau o aprindere cu tot cu delco. Multzumesc! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca amanta mea ruseasca( planeta 5 ) de semne de obraznicire :)) si nu vrea sa ma insoteasca la Siriu (bag divortz :))).nici o problema o sa fac exact cum a procedat domnu` @Vulpoiu la Focsani,o sa vin cu maxi taxi sau daca cineva de aici vine cu masina si mai are loc pentru mine si pt nevasta-mea si ne poate lua (contra cost bineinteles) nu e nici o problema.asta e ,BED LUCK!!!

pana atunci sa ne vedem sanatosi la o bere sau suc la Siriu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Ce-are mă?

 

Deci: achiziționat azi rucsac. Destul de încăpător. Făcut bagaj parțial, cu unele repere mai continuăm mîine dimineață.

Mîine de tură, vineri dimineață la 8 - azimuth! Âşi zbrrr....

 

O rugăminte:

Poate cineva să-mi aducă un izopren? Decontez! Că io n-am mai apucat.

 

ZăGermane, ne auzim mîine la un telefon după cum am vorbit.

Editat de VULPOIU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sînt oarece șanse să fac și eu o vizită de cîteva ore. Sîmbătă ar fi ziua, deci mi-ar place să vin cu voi. Keep in touch!

:cheers:

 

 

Perfect. Se pare ca si IULI-VOSHOD va pleca tot dimineata. :bigstar:

 

schimbare de planuri; cum maine lucrez, voi avea liber vineri! Deci plec de dimineata catre Siriu! Cine se baga din Ploiesti?!?

 

Scuze pleaca vineri dimineata :scratch:

Editat de red bandit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca putin! Din Bucuresti cum se formeaza grupurile? Cine se baga pe propunerea lui Pedros? Alte propuneri concrete? Eu fac tot posibilu sa am maine liber. Noroc.

 

Perfect. Se pare ca si IULI-VOSHOD va pleca tot dimineata. :bigstar:

 

 

 

Scuze pleaca vineri dimineata :scratch:

 

:cheers: Salutare Silviu! Bine ai aparut. Si eu sunt nou in grup. O sa fie o intalnire pe cinste. Astazi ne lamurim cand si cum plecam maine. Ce avem nevoie:motoretele sa fie reglate si buna dispozitie prezenta. Hai la drum!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok....e perfect....

 

Eu sunt liber toata ziua vineri ....de fapt mi am luat putin concediu........Ar fi frumos sa mergem cat mai multe moto... :)

 

Eu am vorbit cu Pedros... El spunea de un 10:30 pe undeva in zona metrou Grozavesti. Daca nu apar neplaceri eu m-as baga pe propunerea asta. De ceilalti nu stiu nimic. Vi? Ceilalti bucuresteni, ce ganduri aveti? :drink: :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate stiu.... Lolo pregateste locatia.... insemnarile pe asfalt,peturi prin pom si alte insemnari.... stiam ca ar vrea sa coseasca si iarba pe acolo... asa ca baiatul merita o strangere voiniceasca a mainii si o bere rece,,,

 

 

 

 

eu o sa plec maine... cred ca in jur de ora 12. daca vine cineva dinspre Focsani sa ma sune... 0764 920 098 (nedelcu ionut). = mz125.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala eu, ala eu, :laugh:, o sa iau eu un cort in plus, ca vin cu masina( plecam in concediu, eu, nevasta si fiica-mea) si ne-am impus sa ajungem cu aia mica in Ungaria, ca de mult vrea acest lucru, nevasta-mea fiind de origine de pe acolo. Asa ca le-am convins ca cea mai buna varianta este sa mergem prima oara la Siriu, pe urma sa vedem si noi Transalpina si apoi gasim noi si Ungaria! :rock:

Deci, vei avea si cele necesare in cort( izolir, sac, etc). Numai sa ne vedem cu bine!

Salutare tuturor!

 

P.S. Rog pe Adrian Rosca sau pe Dany sa-mi aduca si mie un capac si o lulea de la aprinderea de MT 9, sau MT 10 sau o aprindere cu tot cu delco. Multzumesc! :kiss:

 

am rezolvat cu cortul,nu mai este nevoie sa aduceti unul in plus..... multumesc mult :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am revazut toate paginile topicului, si nu m-am dumirit care a ramas locatzia dintre cele propuse de Lolo... :scratch: Mai suntetzi careva p-aci sa ma luminatzi si pe mine? Sa ne vedem cu bine!

 

Am revazut toate paginile topicului, si nu m-am dumirit care a ramas locatzia dintre cele propuse de Lolo... :scratch: Mai suntetzi careva p-aci sa ma luminatzi si pe mine? Sa ne vedem cu bine!

 

Gata, am aprins lanterna si m-am (i)luminat, am printat harta cu bulina care acopera Gura Teghii sau cam asa ceva...

Ma duc la nani ca am de pedalat nu gluma :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...