Sari la conținut

Trotinel vs Stulewa


stulewa
 Share

Postări Recomandate

cred ca cel mai mult conteaza cine raspunde la provocari nu cine e mai tare

pai oricum ... asta e foarte clar, eu sunt cel mai tare :crack: :crack:

nu s-a ras atunci .. am ras dupa pe net ca te tachinam ca nu te-ai mai dat cu noi

deja e altceva, imi trecuse si mie, radeam si eu cu voi. pe moment oricum te simti de toata cacaoa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator corleone

Corleone stie bueeeei, ca e mecanic, s-ar baga si el sa arate cum franeaza el cu spatele si le invarte casca in cap, dar nu-l mai lasa varsta! :laugh:

 

Ia zi bre, ti-ai demontat etrierul pe spate? :wink:

 

pai.. :unsure: cum adica? ...se franeaza cu spatele? :scratch:

 

Depinde, Niko a zis ca-i e frica sa franeze cu spatele pt ca da cu muianul de asfalt.

Editat de corleone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai.. :unsure: cum adica? ...se franeaza cu spatele? :scratch:

daca franai cu spatele nu mai dadeai de asfalt :P

 

niko .. tu te plictisesti la serv? postezi peste tot .. huoooo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca franai cu spatele nu mai dadeai de asfalt :P

 

niko .. tu te plictisesti la serv? postezi peste tot .. huoooo

Cum fata-fata peste tot? :scratch: Abea am venit si eu la birou, deschid forumu' si dau iar de Corleone si invataturile lui pentru fiul sau Teodosie. Am eu o discutie mai veche cu el pe niste teme, tu ce te bagi? :blbl:

 

Ia zi bre, ti-ai demontat etrierul pe spate? :wink:

 

 

 

 

Nu l-am demontat, dar era asa de ruginit discul ca atunci cand am bagat-o la iernat chiar am franat o zi si cu frana spate ca sa-l mai curat! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

Nu l-am demontat, dar era asa de ruginit discul ca atunci cand am bagat-o la iernat chiar am franat o zi si cu frana spate ca sa-l mai curat! :rolleyes:

 

Mai bine le dai jos, mai scazi din greutate si o sa fii mai rapid pe Amckart. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

peste tot postezi ..peste tot iti dai cu parerea .. mai bine anima si topicul nostru acolo ca poate ii scoate pe oameni din casa weekendul asta

Asta e ,simt enorm si vad monstruos, n-am ce sa fac! :crack: Iar pe topicul "nostru" ,ultimul post tot al meu e,asa ca nu ma poti acuza ca nu agit spiritele si pe acolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ontopic : dacă merg (probabilitate 90%) voi avea loc în dubă pentru încă o motocicletă (poate chiar două), contra unei subvenții minime la carburant :)

 

 

offtopic

 

si doar de curiozitate ne spui si noua ce timp scoti, best-ul tau, pe hungaro?*

 

* o întreabă pe Pantera (fie ea băiat sau fată)

 

 

Cum cît ? ... 1m 19.815s ... aoleeeeuuu, ăsta e timpul de poll-position al lui Vettel. Deci asta vroiau să spună cei bătrîni prin expresia că "o motocicletă bună face diferența" :crack:

Editat de bibi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde mai postezi si tu din cand in cand pisi .. la noi in cartier acolo sa ii mai scoatem din hibernare :) ia zi... suna bine selena? mergi?

 

 

Merg ..dar sa se hotarasca bajetii. Eu oricum la scuipat seminte si un gratar ! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eeee, ce ziceti bre, ne bagam cu circu pe weekendu de dupa Pasti? 20-22Aprilie? probabil de vineri seara(adunarea) pana duminica dupa amiaza(plecarea) sau care ii da de gust sta si luni. eu is acasa atunci si ma bag. mai tarziu apar ultima saptamana din iulie. si nu vreau sa pierd CNFM (cupa nationala a forumistilor mototociclisti) am investit prea mult timp si postari aici ca sa ratez asa ceva.

 

PS. in cazu in care nu va duceti la SMAEB sa vedeti masini. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eeee, ce ziceti bre, ne bagam cu circu pe weekendu de dupa Pasti? 20-22Aprilie? probabil de vineri seara(adunarea) pana duminica dupa amiaza(plecarea) sau care ii da de gust sta si luni. eu is acasa atunci si ma bag. mai tarziu apar ultima saptamana din iulie. si nu vreau sa pierd CNFM (cupa nationala a forumistilor mototociclisti) am investit prea mult timp si postari aici ca sa ratez asa ceva.

 

PS. in cazu in care nu va duceti la SMAEB sa vedeti masini. :crack:

pai asta vroiam sa-ti spun ca atunci vor fi majoritatea la smaeb .. deci nu cred ca e o optiune 20-22 .. desi la cum a fost anu trecut nu mai am nici-o tragere de inima sa merg .. dar acum 2 ani am plecat cu niste lucrusoare tare dragute de acolo

 

 

Merg ..dar sa se hotarasca bajetii. Eu oricum la scuipat seminte si un gratar ! :grinbandit:

nici nu ma gandeam altfel :) hai ca-ti fac casco pt o luna la mobra ca sa am si eu cu ce sa ma dau acolo ca parca a ta e mai buna pt asa ceva.. cu a mea zici ca sunt in plimbare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pfff .. acum am vazut ca e si pannoniaring in 20-22aprilie...

nyt-ule .. nu te fa ca ai uitat ce-ai promis :P

nu mai sunt lucuri libere din ce am aflat. deci ne rezumam la Selena.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...