Sari la conținut

Trotinel vs Stulewa


stulewa
 Share

Postări Recomandate

CAND VRETI VOI FETELOR, DACA PLOUA E SI MAI FUNNY :)))

lasa fata ca daca nimeresti tu undeva in alta parte unde e mai mare tarlaua, ai sa vezi tu ce ai sa te uzi, da nu de la ploaie.

 

deci ne bagam pe 20-22apr. eu nu mi-am luat inca biletu de avion, sa stiu sa mi-l iau cu intoarcere dupa acea data.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Hei hei hei, de unde pana unde 20-22 aprilie? Calmati-va... Nu e momentul inca sa stabilim data. Nu am de gand sa merg acolo si sa fie 15 grade sau sa ploua tot weekendul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Trotinel

20-22 spuneam eu ca ideie. ca sunt in tara atunci, si ar fi dupa pasti, is iar vreo 3 zile de sarbatoare atunci si am zis ca ar fi ok. anu trecut a fost o perioada buna la acea data. 20-25grade oricum data se poate schimba daca vedem ca se anunta ploaie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

smaeb-ul se anunta a fi destul de mare anul asta .. speram sa prind si eu ceva reduceri zdravene sa-i mai fac ceva cadoaie la fata .. trebe incaltata, bujii, placute, kit de lant eventual si un radiator nou ca sa nu ne mai chinuim cu rapandula asta :)) plus ca mai trebe sa ma incalt si eu nu numai ea .. plus o "cipilica" dar mie tot imi surade pannonia ring .. asa ca de unde stii tu ca nu mai sunt locuri? la ce???

si ce crezi? weekendul asta tot asa cald o sa fie .. 16-19 grade .. luni 20 .. dar nu ai de unde sa stii cum se schimba vremea pana atunci

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hei hei hei, de unde pana unde 20-22 aprilie? Calmati-va... Nu e momentul inca sa stabilim data. Nu am de gand sa merg acolo si sa fie 15 grade sau sa ploua tot weekendul.

:banana:

post-39658-0-88822500-1331714790_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar mie tot imi surade pannonia ring .. asa ca de unde stii tu ca nu mai sunt locuri? la ce???

si ce crezi? weekendul asta tot asa cald o sa fie .. 16-19 grade .. luni 20 .. dar nu ai de unde sa stii cum se schimba vremea pana atunci

ma de panonia am intrebat pe cineva care e prezent mereu. si mi-a spus ca sunt ocupate locurile si nu stie daca se mai poate gasi ceva liber. desi ar fi frumos pe panonia sa fie balciul, dar il facem prea tare sa planga pe Stulewa, asa ca ii dam pace pe selena. (e mai ieftineala)

 

ma intradevar, nu ai cum sa stii cum se schimba vremea, dar cum stim ca e 16-19grade weekendu asta, asa putem sti si atunci ce se anunta.in cazul in care trebuie anulata cursa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja vorbesti ca un organizator. :grinbandit:

Din cite am citit, cursa e intre Trotineata si Stulewa si cam ei ar trebui sa se puna de acord asupra detaliilor. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am venit doar cu niste propuneri nu am organizat nimic, pt ca din ce vezi inca se discuta. este cursa lor, si suntem mai multi care vrem sa mergem, ca asa e frumos cand is mai multi, ca nu poti rade numa de unu care cade. dar nu ii vad pe ei sa spuna ceva contra. Stulewa e deacord oricaund, trotinel e sceptin din cauza vremii necunoscute.

pana la ziua cea mare mai este.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Data ramane s'o stabilim ceva mai tarziu. In primul rand o sa discut cu stulewa si dupa aia vedem cum ne intelegem sa poata participa si altii. Panonia... Ar fi frumos, insa costurile cresc exponential, si stulewa n'ar avea ce sa faca acolo cu EXC'ul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Data ramane s'o stabilim ceva mai tarziu. In primul rand o sa discut cu stulewa si dupa aia vedem cum ne intelegem sa poata participa si altii. Panonia... Ar fi frumos, insa costurile cresc exponential, si stulewa n'ar avea ce sa faca acolo cu EXC'ul...

cum nu are ce face. pozeeeed.

 

stulewa las ca pe selena iti facem noi, o sa ai mai multe

 

SSSS ti se pare ca fac altceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar fi sa analizam coeficientul de prostie, fii convins ca iesi pe locul 11 din 10 "concurenti". :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai mi se pare normal, ca celalalte 10 sa fie ocupate de de altii mai buni. dar ma multumesc si cu locul 11 daca se dau premii. oricum o sa-mi fie ciuda ca vei fi pe podium, dar asta e. :cheers:

 

hai sa vb de subiect daca vrei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am ce vorbi.

Vorbesti tu pentru toata lumea observ. :)

 

In afara de concursul de care am vorbit mai sus, intr-adevar voi fi pe podium intotdeauna. :) Acolo e domeniul tau, cistigi detasat.

Editat de SSSS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai chef de cearta sau te plictisesti. hai sa inchidem subiectul. atata timp cat discut despre subiect nu e o problema. vad ca esti singuru care atragi atentia, nu cei 2. eu am venit cu propuneri, ei le vor analiza si gandi incat sa fie facibila pt toti(cei care vin) daca ar fi spus ei ceva, as fi tacut si mi-as fi cerut scuze.

 

subiect inchis ca sa nu poluam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mă vîr și io nițel în discuție, că ăsta e locul cel mai bun: Jumba, la mulți ani!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am venit cu propuneri,

Mie mai jos imi suna deja a decizie. :) Daca terminai propozitia cu "?" as putea sa te suspectez ca incerci sa spui adevarul, dar asa suna ca o hotarire unilaterala a ta ca sa fie data aia. De unde ai stabilit tu asa nu stiu. :)

deci ne bagam pe 20-22apr.

 

 

Iar atentia ti s-a atras chiar de catre unul dintre adevaratii organizatori ai cursei: :)

Hei hei hei, de unde pana unde 20-22 aprilie? Calmati-va... Nu e momentul inca sa stabilim data. Nu am de gand sa merg acolo si sa fie 15 grade sau sa ploua tot weekendul.
Editat de SSSS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite ti-am pus si ingrosat esentialul poate reusesti sa realizezi. faptu ca am pus punt in loc de ? nu inseamna ca am decis eu. daca puneam ! intradevar aveai dreptate. dar acolo vorbeam cu Roxinel. restu deduci din asta, desi e ciudat cum de numai tu observi maruntisurile astea, si nu restu.

 

Replica 1.

CAND VRETI VOI FETELOR, DACA PLOUA E SI MAI FUNNY :)))

Replica 2.

lasa fata ca daca nimeresti tu undeva in alta parte unde e mai mare tarlaua, ai sa vezi tu ce ai sa te uzi, da nu de la ploaie.

 

deci ne bagam pe 20-22apr. eu nu mi-am luat inca biletu de avion, sa stiu sa mi-l iau cu intoarcere dupa acea data.

Replica 3.

Hei hei hei, de unde pana unde 20-22 aprilie? Calmati-va... Nu e momentul inca sa stabilim data. Nu am de gand sa merg acolo si sa fie 15 grade sau sa ploua tot weekendul.

Replica 4.

@Trotinel

20-22 spuneam eu ca ideie. ca sunt in tara atunci, si ar fi dupa pasti, is iar vreo 3 zile de sarbatoare atunci si am zis ca ar fi ok. anu trecut a fost o perioada buna la acea data. 20-25grade oricum data se poate schimba daca vedem ca se anunta ploaie.

apoi restu stii, ca doar aparusei tu si sa stricat atmosfera. :scratch:

 

 

mai multe nu iti raspund ca sa nu stric topicul, si te rog sa o faci si tu. Hai sa nu poluam ca era frumos pana acum.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...