Sari la conținut

Trotinel vs Stulewa


stulewa
 Share

Postări Recomandate

eu ma gandeam ca pista aia de kart de la bacau e geva de genul celei din poza, de vorbeam de 3-5 secunde si~80 la ora.

oricum, desi nu-i cunosc pe niciunul din cei 2 cred ca subestimati cunostintele in ghidonat a cuiva care a iesit campion daca comparati prin etalon personal.

cand ne uitam la teleu la nume mari totul pare usor poate chiar banal.

asteptam date concretebeer.gif

post-11295-0-75101600-1330956986_thumb.jpg

Editat de adiy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@adiy, vezi ca te-am facut artist. poze cu tine la pagina 6...:cheers:

 

:cheers: sper sa prinda la public peste vo 70 de ani ca pana atunci mai avem de baut :friends: .

 

in pozele alea n-am facut bine ca organizatorii m-au rugat sa nu ma antrenez inainte ca sa nu vada lumea si sa se inscrie lumea la concurs asa ca n-am dat cu scaritele de pamant. aveam cauciucurile reci si am mai fost si bolnav cand eram mic si mai aveam si crampe la stomac dar tot au fost parca vo 17 secunde intre mine si urmatoru (daca nu rog sa fiu corectat). bengoase gume tkc-urile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul asta, daca se mai tine etapa de supermoto la AMCKart, vreau sa particip neaparat. Am vazut ca e distractie mare la hobby.

 

A fost absolut excepțional. Chiar m-am simțit minunat. A contat mult că s-a făcut și partea de offroad ( +1 stulewa :) ), dar atmosfera, numărul mare de participanți și ideea excelentă de a face cursele sîmbătă seara a dus la un real succes, în opinia mea (adică public, nene). :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

in pozele alea n-am facut bine ca organizatorii m-au rugat sa nu ma antrenez inainte ca sa nu vada lumea si sa se inscrie lumea la concurs asa ca n-am dat cu scaritele de pamant. aveam cauciucurile reci si am mai fost si bolnav cand eram mic si mai aveam si crampe la stomac dar tot au fost parca vo 17 secunde intre mine si urmatoru (daca nu rog sa fiu corectat). bengoase gume tkc-urile.

 

buna asta cu crampele la stomac :crack: :crack: si eu sufar de asa ceva :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma gandeam ca pista aia de kart de la bacau e geva de genul celei din poza, de vorbeam de 3-5 secunde si~80 la ora.

oricum, desi nu-i cunosc pe niciunul din cei 2 cred ca subestimati cunostintele in ghidonat a cuiva care a iesit campion daca comparati prin etalon personal.

cand ne uitam la teleu la nume mari totul pare usor poate chiar banal.

asteptam date concretebeer.gif

uite cateva poze din august cand am fost pe Selena. cat de viteza maxima, nush ce sa zic, dar abia ce ii puteam da a 2 si trebuia sa si retrogradez pt a intra pe curba. nu cred ca poti depasi 100Km/h in linia dreapta. sau poate poate 120.

stiu pe cineva care spunea ca ar fi dat a 4a in linia dreapta, dar cazuse. acu daca a cazut e posibil sa fi avut viteza de la a 4a.

36170318.jpg

post-59565-0-38817800-1331058846_thumb.jpg

post-59565-0-21407100-1331058879_thumb.jpg

post-59565-0-83940300-1331058889_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite cateva poze din august cand am fost pe Selena. cat de viteza maxima, nush ce sa zic, dar abia ce ii puteam da a 2 si trebuia sa si retrogradez pt a intra pe curba. nu cred ca poti depasi 100Km/h in linia dreapta. sau poate poate 120.

stiu pe cineva care spunea ca ar fi dat a 4a in linia dreapta, dar cazuse. acu daca a cazut e posibil sa fi avut viteza de la a 4a.

36170318.jpg

omule iti spun eu pe probate 140 in linia dreapta.m-am uitat expres de mai multe ori in chilometraj.dupa ce mai pierdeam timp cu privitul la ceasuri trebuia sa franez violent sa nu ma duc la pascut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omule iti spun eu pe probate 140 in linia dreapta.m-am uitat expres de mai multe ori in chilometraj.dupa ce mai pierdeam timp cu privitul la ceasuri trebuia sa franez violent sa nu ma duc la pascut.

mna, nu stiam pt ca nu am fost atent la bord. acum am telefonul cu GPS si am o sumedenie de aplicatii care te ajuta pe circuit si am sa vad cam se se poate pe fiecare curba, sa vad linia dreapta cat pot so duc, timpii pe tur....

 

daca-i asa cum zici atunci chiar imi pare rau ca nu pot fi acolo cu lada de bere la pariu.

pai ce te retine.

 

drace, ai lasat usa LAAAAARGGGG deschisa in ultima poza :)))) :friends:

cum adica bre? :)) :scratch:

 

Lasă că și în prima din stînga (de pe al doilea rînd) e tot unde trebuie, nu că aș fi eu mai breaz :friends:

 

Faza cu treptele e discutabilă. Depinde mult de călcătură.

nici pe tine nu te inteleg. :rusinica:

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au vrut sa zica elegant ca n-ai nicio treaba cu reisingu pe pista. :D

wa, eram prima data pe pista si in al 3lea tur de pista, nu cunosteam pista si limitele mele iar cauciucurile nuerau tocmai ideale. ce vroiai sa ma vezi cu cotul jos?

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wa, eram prima data pe pista si in al 3lea tur de pista, nu cunosteam pista si limitele mele iar cauciucurile nuerau tocmai ideale. ce vroiai sa ma vezi cu cotul jos?

 

poate deaia ai uitat sa iti iei si manusile :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate deaia ai uitat sa iti iei si manusile :D

aveam si manusile cu mine dar nu le puteam purta. ma incomodau pt ca ma ingrasasem si imi erau mici. am mai vb atunci pe sectiunea de neamt unde am explicat ce si cum a fost.

 

Păi tu ai pus pozele - acum de ce te superi că se comentează ?

ma pozele leam pus cu scop invormativ, nu pt subiect de dezbatere cum ma dadeam eu. dar nu ma supar ca nu am de ce sa ma supar. am spus care a fost faza. inchiriasem de la 4 la 5. dar intrasem mai devreme pt ca era liber. in poze se vede data si ora.

 

dar mai multe om vedea atunci cand va fi evenimentul urmator ce o sa fac, care si cum se da mai tare sau mai incet,dar daca vopsesc motoru mii cam tarsa sa mai trag de ea. ca buba a durut si la buzunar si la picior atunci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

Corleone, nu inteleg de ce intervii tu in discutii legate de motociclism :what:

 

Pentru ca eu mi-am cumparat mobra singur, nu mi-a luat-o mamica si taticu. :crack:

 

Asa ca mucles!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca eu mi-am cumparat mobra singur, nu mi-a luat-o mamica si taticu. :crack:

 

Asa ca mucles!

Si ce legatura are asta cu mersul pe pista? Sau cu mersul pe motocicleta in general?

 

Vezi ca e jenant sa te lauzi ca ai produs 1000 euro sa-ti iei o motocicleta. 1000 euro face toata lumea, n-ar trebui sa te faca sa te simti mai barbat, sau superior in orice fel altora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

Si ce legatura are asta cu mersul pe pista? Sau cu mersul pe motocicleta in general?

 

Vezi ca e jenant sa te lauzi ca ai produs 1000 euro sa-ti iei o motocicleta. 1000 euro face toata lumea, n-ar trebui sa te faca sa te simti mai barbat, sau superior in orice fel altora.

 

Banul, argumentul etern al celor fara personalitate si al cocalarilor. Bleah!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banul, argumentul etern al celor fara personalitate si al cocalarilor. Bleah!

Acum ce faci? Te caracterizezi singurel? Cu argumentu' asta ai venit tu la mine, inteligentule. Hai, dispari de pe topicu' asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

Acum ce faci? Te caracterizezi singurel? Cu argumentu' asta ai venit tu la mine, inteligentule.

 

Oare? Nu tu ziceai mai sus ca e jenant sa produci 1000 de euro?

 

Hai, dispari de pe topicu' asta.

 

Sa dispar? Tocmai ce m-ai determinat sa stau pe topic. Sa rad de o obraznicatura rasfatata ca tine va fi foarte amuzant. Chiar sunt curios, cand faci schimbu' de ulei iei bani de la parinti? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare? Nu tu ziceai mai sus ca e jenant sa produci 1000 de euro?

 

Pentru ca eu mi-am cumparat mobra singur, nu mi-a luat-o mamica si taticu. :crack:

 

Asa ca mucles!

Uite, inteligentule !

 

 

 

Sa dispar? Tocmai ce m-ai determinat sa stau pe topic. Sa rad de o obraznicatura rasfatata ca tine va fi foarte amuzant. Chiar sunt curios, cand faci schimbu' de ulei iei bani de la parinti? :crack:

Nu, in general ii fur, de la stat sau de la oameni naivi :|

Editat de Trotinel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...