Sari la conținut

Trotinel vs Stulewa


stulewa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 514
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator corleone

we miss you.

 

teai intors ma? iar il bantui pe asta.

 

Da, mi-am adus aminte ca asta mai exista si m-am gandit sa-l mai zgandar nitel, mai ales ca acum am trei koaie ca am trecut de 1500 de postari :crack: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stati ma, ca ploua si sunt tot 14-15 grade ca in aprilie... ar merge 15-16 iunie ca pe 8 organizez extremme whels la bucuresti(romexpo) si pe 23 e harghita 12h... deci...astept un raspuns :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stati ma, ca ploua si sunt tot 14-15 grade ca in aprilie... ar merge 15-16 iunie ca pe 8 organizez extremme whels la bucuresti(romexpo) si pe 23 e harghita 12h... deci...astept un raspuns :friends:

da pe 30iunie- 1iulie? organizezi ceva? ca se anunta vreme buna, stiu eu din surse sigure. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate la sfarsitul lunii, sau daca nu iulie-august. Eu o sa merg sigur vara asta macar o data.

la sfarsitul lui iunie, ultimul weekend sunt acasa, dar este intrunire la Gura Humorului si m-as baga acolo plus ca e la un pas de Pasul Tihuta.

 

 

in august sunt iar acasa, si daca va bagati eu sunt prezent. :D

 

Pana la urma a castigat cineva?

Da.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte inteligent ...acum da-te pe PRO ca mai ai mult de invatat(franezi inainte sa inchida curba ,in curba o tii constant ,accelerezi dupa ce "deschide" curba)

Just like in real life ! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt momentan accidentat, sper sa ma refac pana saptamana viitoare si dupa "harghita 12h" poate poate...

da ce ai nenea? ce patisi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am dat o tranta intr-o rapa si mi-a vemit trotineta cu evacuarea pe piept de la vreo trei metri... ceva coaste incercate, o vanataie pe picior de la scarita si un tatuaj periculos pe piept, de la toba ca in reclama aia cu "rachiu aprig de calnau"... :crack:

 

ma fac eu mare :))

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am dat o tranta intr-o rapa si mi-a vemit trotineta cu evacuarea pe piept de la vreo trei metri... ceva coaste incercate, o vanataie pe picior de la scarita si un tatuaj periculos pe piept, de la toba ca in reclama aia cu "rachiu aprig de calnau"... :crack:

 

ma fac eu mare :))

Ai facut-o intentionat ca sa nu dai piept cu Trotinel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am dat o tranta intr-o rapa si mi-a vemit trotineta cu evacuarea pe piept de la vreo trei metri... ceva coaste incercate, o vanataie pe picior de la scarita si un tatuaj periculos pe piept, de la toba ca in reclama aia cu "rachiu aprig de calnau"... :crack:

 

ma fac eu mare :))

Deci te-a ars Troti :bounce:

 

 

Fa-te bine repede ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Nici pe 30 iunie nu veniti? O sa fim ceva oameni la conditie fizica. Cred ca vi s-a cam luat la amindoi de intrecere.

Pe 30 iunie nu, dar o sa ajung vara asta pana la urma, si o sa anunt din timp cand o sa ma hotarasc, momentam sunt si eu foarte ocupat cu diverse activitati.

 

P.S. Cred ca o sa va fie cald, cald tareeeeee.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce apriga era discutia cand afara erau -30 grade(asteptam caldura)... acum ca is 30(ce asteptam?)...

Mai citeste ultimele pagini. Cand eram eu liber, el era ocupat.. acum sunt si eu la randul meu ocupat. O sa mergem, n-au intrat zilele-n sac. Pe langa un Bacau prin August, o sa bifez si Adancata in septembrie cred.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate la anul, anul acesta nu e gata. Oricum, la minus grade multi se lauda ca merg la pista, la + multe grade, toti au alte prioritati, mai bine nu deschideati topicul asta, unii chiar au ajuns sa creada ca va fi un real eveniment pozitiv. Anu acesta am auzit zeci de pseudo raceri ca abia asteapta Adincata, sa vezi cit viteji or sa vina la circuit sa se uite doar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica in Caracal in fata unui bloc cu 10 etaje, un oltean cosea linistit iarba... hrrrsssht... hrrrsssht... Deodata apare in zbor un deltaplan, care purtat de o pala de vand se izbeste de bloc pe la etajul 6-7 si se prabuseste in fata lui. Zice olteanul, scarbit : " Tara de (cuvant urat) , atentate de (cuvant urat) !"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...