Sari la conținut

Trotinel vs Stulewa


stulewa
 Share

Postări Recomandate

Misto initiativa voastra,nu si interesanta/palpitanta,pentru ca e EVIDENT ca SM va castiga.

 

Eu am fost adversar cu Stulewa pe Amckart la etapa de SM de la Bucuresti,a fost prima mea competitie moto la care am participat cu acte in regula. Eu sunt sportiv in condus,banuiesc ca la fel de sportiv ca Trotinel sau Stulewa,si singurele mele antrenamente au fost serpentinele din tara sau din Alpi(vezi video la sectiunea motocicleta mea) la care se poate adauga si experienta in OFFROAD,destula zic eu,BMW-ul e prima motocicleta de asfalt pe care o am.

 

La etapa de SM de la Bucuresti,Stulewa sa sti ca a fost BUN am incercat dupa ce m-a depasit sa ma tin dupa el,dar mi-a fost frica si +ca nu cred aveam destul antrenament,unde mai adaog ca eu aveam Michelin Pilot Power ( pe SMR 450 ) iar el avea SLICK-uri.

 

Pe o pista mica de karting,daca nu ai SM,nu poti sa castigi. Daca sa zicem ca sunteti de aceeasi valoare,cel care va conduce un SM va castiga detasat,si isi va permite sa faca un wheelie la final :rolleyes: .

 

Oricum,e un eveniment interesant,la care sper sa pot participa,depinde de data pe care o alegeti voi. Mi-ar face placere sa fiu prezent.

 

Numai bine baieti :cheers: . Astept o data anume pentru eveniment,sau macar o estimare.

 

Cate SM-uri se estimeaza a fi prezente? Doar Stulewa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mai mulți dar nu concurăm :) (contra lor - doar de fun)

 

vezi că stulewa nu are voie cu roți de SM :)

 

Daca isi pune Michelin Sirac,nu are probleme,de aderenta pe asfalt. Oricum o sa invinga,il ajuta mult motocicleta pe un astfel de traseu + experienta pe care o are.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca o sa castigam totii o mare experienta :friends: va fi un fel de intrunire ad-hoc :)

:10: mai exact va fi: Campionatul National de Motociclism Mixt al Forumistilor. sau mai pe scurt Duelul Tastaturistilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

vezi că stulewa nu are voie cu roți de SM :)

 

Stulewa nu are voie cu roti deloc, are voie sa concureze cu mobra in configuratia actuala, cu senila pe spate si schiu in fata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stulewa nu are voie cu roti deloc, are voie sa concureze cu mobra in configuratia actuala, cu senila pe spate si schiu in fata.

 

 

atunci sa ma duc sa ma mai antrenez nitel ca tot nu am ce face pe la garaj :)))) :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu filmati evenimentul veti fi urmariti etern de furia zeilor! Deci chiar nu stiu cu cine sa tin... deci sunt fix la mijloc in disputele astea gen enduro vs. strada... deci vreau sa vad si eo, ca de ajuns nu am cum sa ajung.

Deci subces amândurora! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Potoliti-va! :D

 

 

Ma duc sa ma potolesc.

Ca potol am carnati cu fasole frecata si muraturi diverse.

Se mai potoleste careva?:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu filmati evenimentul veti fi urmariti etern de furia zeilor! Deci chiar nu stiu cu cine sa tin... deci sunt fix la mijloc in disputele astea gen enduro vs. strada... deci vreau sa vad si eo, ca de ajuns nu am cum sa ajung.

Deci subces amândurora! :cheers:

Filmare se va face cu siguranta, mai multe, mai ales pt zmeii in special. cat de tinut.....pffff e greu tati e foarte greu. fiecare are sexperenta si tastatureala.:haha:

 

si app. se zice Supces nu subces........ma da cat va mai invat railor. :crack:

 

Ma duc sa ma potolesc.

Ca potol am carnati cu fasole frecata si muraturi diverse.

Se mai potoleste careva?:)

moama ce pofte mi-ai facut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu trebuia sa postezi aici :( Acum, esti oficial invitata... si nu e frumos sa refuzi :(. Alergari sambata toata ziua + duminica pt unii, masa si dansul pe seara. See u there.

da da daaaaaa. lipsea si o busa altfel nu e nicio vrajeala acolo. trebe aduse toate. il invitam si pe Soimu maltez cu scuteru lui dei catalogat motocicleta. gasim si pe cineva cu moped poate. :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu trebuia sa postezi aici :( Acum, esti oficial invitata... si nu e frumos sa refuzi :(. Alergari sambata toata ziua + duminica pt unii, masa si dansul pe seara. See u there.

Decat sa fac 577 km prin tara pana la Bacau sa ma dau pe un circuit de cart, prefer sa fac 286 de km pana la Budapeste pe sosea civilizata si sa ma dau pe Hungaro. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Decat sa fac 577 km prin tara pana la Bacau sa ma dau pe un circuit de cart, prefer sa fac 286 de km pana la Budapeste pe sosea civilizata si sa ma dau pe Hungaro. :cheers:

 

 

post-1864-0-79983400-1328968693_thumb.jpg

 

 

te pup!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Decat sa fac 577 km prin tara pana la Bacau sa ma dau pe un circuit de cart, prefer sa fac 286 de km pana la Budapeste pe sosea civilizata si sa ma dau pe Hungaro. :cheers:

Acolo n-o sa fie masa si dans dupa :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EPIC

sa te chemam si pe tine din UK? la tine nu mai zic nimic.ca ai acolo numa ca ploua :haha:

 

Acolo n-o sa fie masa si dans dupa :|

da da da. ea nu stie ca daca vin si fetele le facem scripitiz de ala.

 

Si mai si vorbesc aia ungureste...

nemtudo rumeno, ozosem ozosem, hai cu toti sa ne.......

 

Decat sa fac 577 km prin tara pana la Bacau sa ma dau pe un circuit de cart, prefer sa fac 286 de km pana la Budapeste pe sosea civilizata si sa ma dau pe Hungaro. :cheers:

eu fac 2500Km pt marea intrecere. cu toate ca as fi ales si eu altceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...