Sari la conținut

KTM Duke 690 2012


slyy
 Share

Postări Recomandate

Salut Comunitatea Motocicliștilor! :moto:

 

Am înscris în concursul 'Win the new 690 Duke' pe pagina oficială KTM de pe facebook. Cel care adună cate mai multe aprecieri la poza lui câștigă cel mai nou model, KTM Duke 690! Am nevoie peste 2000 de aprecieri pentru a câștiga! :baldy: Concursul se desfășoară până la sfârșitul lunii februariei.

 

Am încredere în Comunitatea Motocicliștilor! :friends:

Spuneți și pentru prietenii voștri!

 

Pașii:

1. Log in pe facebook

2. Click pe link pentru pagina mea: http://www.facebook.com/pages/KTM-Official-Fanpage/208458799225251?sk=app_215755241793511&app_data=647

3. Like pentru pagina KTM

4. Accept pentru întrebarea care o să apare dupa ce ați dat Like

5. Apreciați poza mea cu steluțe

6. În cazul în care linkul nu vă duce la poza mea, la voting există o rubrică unde se poate căuta după nume, acolo trebuie scris: csongor

 

Îmi cer scuze pentru că postez așaceva pe forum, dar pentru mine e foarte important! :rusinica: După terminarea concursul, voi șterge!

 

Mulțumesc Tuturor! :hug:

slyy

Editat de slyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce tupeu ai.Cred ca asa arata un invingator.

Cati de pe forumul asta crezi ca nu ar vrea o motocicleta noua cadou?

 

 

Salut Comunitatea Motocicliștilor! :moto:

 

Am înscris în concursul 'Win the new 690 Duke' pe pagina oficială KTM de pe facebook. Cel care adună cate mai multe aprecieri la poza lui câștigă cel mai nou model, KTM Duke 690! Am nevoie peste 2000 de aprecieri pentru a câștiga! :baldy: Concursul se desfășoară până la sfârșitul lunii februariei.

 

Am încredere în Comunitatea Motocicliștilor! :friends:

Spuneți și pentru prietenii voștri!

 

Pașii:

1. Log in pe facebook

2. Click pe link pentru pagina mea: http://www.facebook.com/pages/KTM-Official-Fanpage/208458799225251?sk=app_215755241793511

3. Like pentru pagina KTM

4. Accept pentru întrebarea care o să apare dupa ce ați dat Like

5. Apreciați poza mea cu steluțe

6. În cazul în care linkul nu vă duce la poza mea, la voting există o rubrică unde se poate căuta după nume, acolo trebuie scris: csongor

 

Îmi cer scuze pentru că postez așaceva pe forum, dar pentru mine e foarte important! :rusinica: După terminarea concursul, voi șterge!

 

Mulțumesc Tuturor! :hug:

slyy

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred 99,99% ar vrea! totuși poate are rost să fac o incercare, momentan nu am motocicletă :(

 

Ce tupeu ai.Cred ca asa arata un invingator.

Cati de pe forumul asta crezi ca nu ar vrea o motocicleta noua cadou?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi! să zicem că sunt optimist! :D

 

am de gând sa-mi cumpăr un supermoto doar încă am nevoie de ceva fond :diggin:

 

ar fi mai frumos daca un moderator al forumului ar participa la concurs si daca ar castiga motocicleta sa fie scoasa la licitatie iar banii sa fie donati in scopuri caritabile?

 

ar fi mai frumos! și eu aș dona 70% din prețul motocicletei (nu totul, doar să mai rămân cu ceva pt o bicicletă dar nici nu mă crede nimeni)

Editat de slyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi mai frumos daca un moderator al forumului ar participa la concurs si daca ar castiga motocicleta sa fie scoasa la licitatie iar banii sa fie donati in scopuri caritabile?

da, ca moderatorii de pe forum sunt platiti cu cate 1 motor/luna si am auzit ca au salarii bengoase. vreo 2000 de euro/luna, asa ca ei participa la concursuri doar in scopuri caritabile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-ai facut special cont aici pt laicuri si cred ca ai umplut toate forumurile pe care le-ai gasit cu anuntul asta. permis ai macar ?

nu esti prea credibil.

 

dacă te uiți mai bine o să vezi că nu acum am făcut contul, da și am permis :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit... si eu am participat la bere Ursus fara alcool ca sa castig un CBR 600RR si am castigat un bax cu 6 cutii de bere :D A venit curierul pana la poarta la mine sa imi aduca berea? A venit :laugh:

 

Cel mai tare ma enerveaza concursurile astea cu "cat mai multe like-uri". O porcarie.

Editat de bogdan_gba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit... si eu am participat la bere Ursus fara alcool ca sa castig un CBR 600RR si am castigat un bax cu 6 cutii de bere :D A venit curierul pana la poarta la mine sa imi aduca berea? A venit :laugh:

 

Cel mai tare ma enerveaza concursurile astea cu "cat mai multe like-uri". O porcarie.

 

nu am câștigat niciodată ceva valoros... dar de multe ori am incercat, așa e și acum. nu știu cum a reușit celălalt care conduce cu 2100 de likeuri :what: :eek:

 

bere fără alcool ai câștigat? :D

Editat de slyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-ai facut special cont aici pt laicuri si cred ca ai umplut toate forumurile pe care le-ai gasit cu anuntul asta. permis ai macar ?

nu esti prea credibil.

 

laicuri ce e alea ? sau este !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

... momentan nu am motocicletă :(

 

Nu-ti dau like-ul ! Consider ca nu esti pregatit psihologic, inca, de noul Duke !

Inceasca mai intai un LC2 !

 

Succes !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot nu vreti sa il ajutati mai bine nu mai postati tot felu de chestii gen "du-te la banca" "cat tupeu" "ai mai multe sanse sa...."

E de ajuns sa nu dai LIKE la acel link, nu trebuie sa ii scoti ochii omului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Garcya :

 

Altfel nai cum, eu nici asa nam avut nici un mic noroc, cel care a castigat concursul nu cred ca a avut peste 2000 prieteni foarte buni cu cei care a discutat despre acest concurs langa o bere...

 

petrica :

 

Nu am motocicleta, dar nu sunt chiar incepator. Am trecut de clasa 125, dar chiar poate era prea puternic pentru mine noul Duke, noroc ca nu am castigat! :D

 

SBN :

 

Mersi! Nu am asteptat atatea posturi negative...

 

 

 

Mai las cateva zile Topicul pe forum, daca mai vrea cineva sa comenteze, apoi delete

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...