Sari la conținut

CONCURS gratuit cu premii GRATIS pentru MOTOCICLISTI


Vizitator MosRahao
 Share

Postări Recomandate

Mare domn, ca de obicei!

Ca sa stiti, eu deja m-am betzivit AM CITIT CEVA ARTICOLE o data pe anu' asta si cu foxu' si cu dl. owene! sac!

ah, ca am uitat: foxu' are de la mine ceva de baut CITIT cu prima ocazie. din acelasi motiv, si paianjenul tiranic se va imbeta CULTIVA cu noi.

 

auziti, da' noi cand bem CITIM ceva???

 

 

am aranjat eu pe ici pe colo. zice lumea ca suntem alcolisti care merg la festivale moto ca sa se faca lemn :friends: :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, mane, normal! Stai linistit ca n-am inteles gresit, cu totii stim de gluma! :hug:

 

Concursul 2013 cu premii GRATIS pentru motociclisti are un prim sponsor: BEPAGROUP. Multumim, Alin Bejan! Alin este un tip de treaba; nici el si nici asociatul lui nu au ezitat sa spuna DA sponsorizarii concursului nostru de kilometri cu chestii trebuincioase motocicletei castigatorului. Si nu numai atat - si cate ceva pentru locurile 2 si 3 ... plus o cagula de calitate pentru cel ce va ramane pe ultimul loc! :-)

 

post-30032-0-31458100-1363375775.png

c o n s u m a b i l e b e p a g r o u p

PREMIUL PENTRU LOCUL I

Trofeul construit de Taz, a.k.a. Tiranspider

4 litri de ulei moto Repsol + un filtru de ulei HIFLO. Premiul este oferit de consumabile bepagroup. Uleiul este cel potrivit motocicletei castigatoare, la fel si filtrul, dar poate fi ales de catre castigatorul locului I si un alt ulei moto din gama Repsol aflata in stoc. Plus un plin de benzina din partea mea.

PENTRU TOATE PRIMELE 3 LOCURI

In acest moment sunt certe cate un spray de lant Repsol oferite de consumabile bepagroup si cate doi litri de tzuica buna, de Arges, oferiti de Incognito.

PREMIUL PENTRU ULTIMUL LOC

O cagula Oxford (oferita de consumabile bepagroup) si 2 litri de benzina.

Premiile concursului din acest an nu sunt inca in totalitate antamate; anul acesta caut in continuare sponsori si pentru premii acordate motocicletei, nu doar motociclistului. Ma straduiesc ca si pentru locurile II si III sa avem premii mai consistente. Le voi anunta imediat ce sunt sigure.

Bafta, multi kilometri FRUMOSI si asfalt uscat tuturor!

multumim sponsorilor :cheers: , dar mai usor cu premiile pt ultimul loc ca nu-mi mai scot motorul din garaj :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e Jawa de care vorbești?

578771_10150976058500882_712312894_n.jpg

 

Da, aceasta este :)

 

Mare domn, ca de obicei!

Ca sa stiti, eu deja m-am betzivit o data pe anu' asta si cu foxu' si cu dl. owene! sac!

ah, ca am uitat: foxu' are de la mine ceva de baut cu prima ocazie. din acelasi motiv, si paianjenul tiranic se va imbeta cu noi.

 

auziti, da' noi cand bem ceva???

 

Oricand :D Pentru mine ca de obicei, probabil ca prima intrunire serioasa pe anul asta va fi cea din inima Ardealului amu.... noh... adica la Cluj cum s-ar spune.

Editat de RedFox200
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păi atunci, dacă aia e Jawa, avem prieteni comuni! Prietenii prietenilor noștri sînt prietenii noștri!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

auziti, da' noi cand bem ceva???

in seara de vineri 12 aprilie sau sambata 13 aprilie e party de deschidere, dar inca nu am batut in cuie locul... sau cu orice alt prilej! :-))))

 

mai usor cu premiile pt ultimul loc ca nu-mi mai scot motorul din garaj :lol:

da, cred ca si anul acesta va fi o lupta stransa pentru ultimul loc... :laugh:

 

zice lumea ca suntem alcolisti care merg la festivale moto ca sa se faca lemn

deloc. politically correct ne numim Anti-Sobriety Activist

Alive - temporarily metabolically abled. http://www.bored.com/pcphrases/

 

Prietenii prietenilor noștri sînt prietenii noștri!

bai, lasa vraja! cad iti repari kilometrajul? hai in concurs cu Uralul tau maiastru!

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, lasa vraja! cad iti repari kilometrajul? hai in concurs cu Uralul tau maiastru!

Păi acu e tardiv, că sezonul meu de anul trecut nu s-a terminat, iar cel de anul ăsta a început de anul trecut! :P

Am făcut deja cam, circa, aproximativ, în jur de 2000 de kilometri, p-aci, p-acolo, nu mai mult, nu mai puțin... să zicem!

 

P.S. N-ar fi corect să particip la concurs, că pe Alioșa îl călărește mai multă lume... Așa sînt eu, inimă largă, le ofer și altora bucuria de a se plimba cu el! Chiar ieri am pus un zîmbet imens pe fața unuia care nu știa ce înseamnă să urci pe așa ceva! Totuși, trebuie să recunosc, a fost unul dintre cei puțini care a recunoscut că Alioșa e Ural, spre deosebire de marea majoritate care se uită la el ca la mașini străine! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

 

 

P.S. N-ar fi corect să particip la concurs, că pe Alioșa îl călărește mai multă lume...

 

Nu-i asta o problema. Puteti participa ca personaj colectiv, sub numele: "Aliosa". :) De ce nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, pot sa pun pozu cu iubitele mele? cu toate ca sezonul l-am deschis de ceva vreme, astazi cu ocazia acestei zile minunate, m-am gindit sa le fac poze si sa va rog sa ne primiti in club. Va doresc tuturor drumuri lungi, frumoase si fara evenimente mai ales.

 

post-48168-0-68908200-1363439548_thumb.jpg

post-48168-0-23719400-1363439568_thumb.jpg

post-48168-0-84400300-1363439587_thumb.jpg

post-48168-0-53313000-1363439610_thumb.jpg

post-48168-0-31677400-1363439626_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Salut, pot sa pun pozu cu iubitele mele?

 

Inteleg ca alergi cu cele doua motociclete, te inscrii cu amandoua in concursul nostru de km?

 

Sau sunt motociclete de vanzare? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i asta o problema. Puteti participa ca personaj colectiv, sub numele: "Aliosa". :) De ce nu?

Nume de scenă...

Din păcate pentru frumusețea concursului, de foarte multă vreme m-am hotărît să nu mai particip la concursuri. De nici un fel! Tot d-aia nu voi participa nici la cursa nebună a lui Bunu... Voi participa cu dragă inimă la întîlnirea de final, dar „horse” (power) concurs!

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg ca alergi cu cele doua motociclete, te inscrii cu amandoua in concursul nostru de km?

 

Sau sunt motociclete de vanzare? :blink:

Merg cu ambele chiar daca sint de vinzare si particip cu ele pina dau una macar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Merg cu ambele

 

Super! Bafta la drum! Esti inscris - cu "numarul de tricou 22".

 

Voi participa cu dragă inimă la întîlnirea de final,

Si poate ai timp sa vii si la cea de start. Normal ca si Adrian S este invitat, la ambele, by default! :hug:

 

ne vedem la clubul de lectura!

 

si cand se inchide la biblioteca, mergem la "Zarea", "Cotnari" sau "Murfatlar", ca acolo au si tipografie! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

noutati: Premiul pentru locul 2 este o casca. Iicon sau Thor, oferita de prietenul nostru Razvan, prin magazinul sau de piese, consumabile si accesorii, http://www.metricmotion.ro/. Revin cu amanunte. Multumim, Razvan!



e super ca oamenii participa, indirect, si cu aceste premii. pe razvan l-am invitat in concurs, la fel si pe alin, cel ce acorda premiile primului loc. stiti ce mi-au spus amandoi? ca desi sunt motociclisti si ar vrea sa vina in concurs, nu e corect sa dea si premii si sa si participe.

 

r e s p e c t!

 

insa ne vom intalni cu ei la petrecerile noastre, la care mi-au promis ca vor veni.



Merg cu ambele chiar daca sint de vinzare si particip cu ele pina dau una macar.

 

Ca sa nu existe nici un fel de "umbre", eu mi-am retras una dintre motociclete, cu care oricum nu mergeam mult si am ramas in concurs cu o singura motocicleta, ca toti ceilalti.

 

Bmvio, rugaminte: daca iti poti alege si tu o singura motocicleta din cele doua cu care participi. Anunta-ma care-i cea cu care te-ai hotarat sa participi in concurs. Toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

K1200 ramine in concurs, drumuri lungi si bune!

 

super! asa sa fie si la tine!

 

Suntem 23 de inscrisi in concurs pana acum, oricine poate veni cu noi, cu doar doua conditii: 1. sa fii motociclist(ă) si 2. sa calaresti motocicleta.

O singura regula: Castiga acela ce merge cel mai mult !

PREMIUL PENTRU LOCUL I

TROFEUL construit de Taz, 4 litri de ulei moto Repsol + un filtru de ulei HIFLO. Premiul este oferit de consumabile bepagroup. Uleiul este cel potrivit motocicletei castigatoare, la fel si filtrul, dar poate fi ales de catre castigatorul locului I si un alt ulei moto din gama Repsol aflata in stoc. Plus un plin de benzina din partea mea.

PREMIUL PENTRU LOCUL II

O casca Iicon sau Thor, oferita de metricmotion.

PENTRU TOATE PRIMELE 3 LOCURI

In acest moment sunt certe cate un spray de lant Repsol oferite de consumabile bepagroup si cate doi litri de tzuica buna, de Arges, oferiti de Incognito.

PREMIUL PENTRU ULTIMUL LOC

O cagula Oxford (de la consumabile bepagroup) + 2 litri de benzina oferiti de Lucian.

Premiile concursului din acest an nu sunt inca in totalitate antamate; anul acesta caut in continuare sponsori si pentru premii acordate motocicletei, nu doar motociclistului. Le voi anunta pe masura ce acestea sunt sigure. Bafta, multi kilometri FRUMOSI si asfalt uscat tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

la fel sa fie sezonul 2013 si pentru tine!

 

(am ceva probleme cu computerul, asa ca de-abia luni am sa te inscriu in lista, dar considera ca esti deja inscris. drumuri frumoase sa ai!)



petrecere de start:

 

la que pasa, incepand cu ora 19, pe david praporgescu nr. 13. sambata, 13 aprilie... :-)

 

http://www.pubbing.r...uresti/que-pasa

 

o bere pleaca de la 6 lei (ciuc la sticla de jumate), 8 lei heineken, cea mai scumpa e 11 lei, zipfer mica. se asculta rock. fumatul e permis si atmosfera e civilizata. maine pun si poze cu meniul si o poza dinspre exterior a locului, sa nimeriti usor. in mare, locul este in spatele intercontinentalului, la 5 min de mers pe jos de la statia de metrou "universitatii".

 

am fost rugat sa apreciez cat de cat cam cati vom fi, asa ca va rog frumos pe cei ce veti veni sigur sa semnalati asta, multumesc!

 

sa ne vedem sanatosi!



Si... un mic secret: La que pasa poate fi intalnit, uneori si Mihai Barbu. Cel care a vandut kilometri pentru Mongolia... O sa-i dau de veste, poate se nimereste prin preajma si bea si el o bere cu noi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la fel sa fie sezonul 2013 si pentru tine!

 

(am ceva probleme cu computerul, asa ca de-abia luni am sa te inscriu in lista, dar considera ca esti deja inscris. drumuri frumoase sa ai!)

 

petrecere de start:

 

la que pasa, incepand cu ora 19, pe david praporgescu nr. 13. sambata, 13 aprilie... :-)

 

http://www.pubbing.r...uresti/que-pasa

 

o bere pleaca de la 6 lei (ciuc la sticla de jumate), 8 lei heineken, cea mai scumpa e 11 lei, zipfer mica. se asculta rock. fumatul e permis si atmosfera e civilizata. maine pun si poze cu meniul si o poza dinspre exterior a locului, sa nimeriti usor. in mare, locul este in spatele intercontinentalului, la 5 min de mers pe jos de la statia de metrou "universitatii".

 

am fost rugat sa apreciez cat de cat cam cati vom fi, asa ca va rog frumos pe cei ce veti veni sigur sa semnalati asta, multumesc!

 

sa ne vedem sanatosi!

 

Si... un mic secret: La que pasa poate fi intalnit, uneori si Mihai Barbu. Cel care a vandut kilometri pentru Mongolia... O sa-i dau de veste, poate se nimereste prin preajma si bea si el o bere cu noi...

 

crezi ca se supara daca i se cere un autograf pe carte? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

crezi ca se supara daca i se cere un autograf pe carte? :)

 

Categoric NU se supara! Dimpotriva. La lansarea cartii am observat ca a scris cu atentie cate ceva fiecaruia, nu s-a multumit sa mazgaleasca doar o semnatura. E un tip prietenos, modest si deschis. Nu stim acum daca vine sau nu, insa tu ia cartea cu tine, sa fii pregatit.

 

ma bag si eu iara...

 

inscris, cu nr. 25!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...