Sari la conținut

2 roti istorice


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 79
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

rautaciosilor! abia asteptati sa greseasca cineva.....

sper sa pun deoparte ceva leuti pt bilet pana atunci.

succes organizatorilor :cheers:

Editat de Burg_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am glumit, mi-ar place foarte mult sa particip si eu.

Doar ca in septembrie nu e buna perioada, pentru mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mmm, deci daca nu s-a inteles, pe 15 septembrie e data. :bounce:

 

In alta ordine de idei, cat de curand o sa postez si primele atestate ale motocicletelor care au fost declarate de epoca in mod gratuit, ca tot se bateau unii in piept pe aici ca nu s-a schimbat nimic.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mmm, deci daca nu s-a inteles, pe 15 septembrie e data. :bounce:

 

In alta ordine de idei, cat de curand o sa postez si primele atestate ale motocicletelor care au fost declarate de epoca in mod gratuit, ca tot se bateau unii in piept pe aici ca nu s-a schimbat nimic.

Se vor mai atesta in mod gratuit ceva moto ...sau evenimentul a fost unicat... :unsure:

Editat de mihaai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Va asteptam cu motociclete sau fara sa bem un Cico (fac eu cinste), cel mai probabil o sa ne vedem la intrarea in Parcul Carol. Facem si o vizita la Muzeul Tehnic cu ocazia asta.

Cand :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In data de 15 septembrie, Retromobil Club Romania organizeaza expozitia si parada moto 2 roti istorice (Bucuresti). Care aveti chef de o plimbare la inceput de toamna, va astept.

 

Ia uite ce a postat Mihai acu ceva vreme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua. Sambata 15 septembrie R.C.R. lanseaza un nou eveniment dedicat vehiculelor istorice "Doua roti istorice" expozitie de motociclete, motorete si scutere. Expozitia se va desfasura in Parcul Carol (10:00-13:00-locatie in curs de confirmare/aprobare) si va fi urmata de o parada pana la Piata Montreal, participantii vizitand apoi salonul devehicule istorice. Inscrieri la colegul nostru Mihai Preda (tel 0723565973) sau secretariat@retromobil.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salonul de Vehicule Istorice este o manifestare independenta de intalnirea noastra, nu stiu sa iti dau prea multe detalii, in principiu e in aceeasi zi in zona Aviatorilor. O sa-mi intreb prietenii si revin cu detalii despre acest Salon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa dracu ironiile si pune mana si fa-ti M-ul, ca sta de 3-4 ani in 2 lazi. In alte tari e o bucurie sa ai un vehicul atestat, indiferent ca e o Mobra sau un Henderson, la noi e plin carcotasi care se uita in ograda celuilalt.

 

In alta ordine de idei, se anunta o prezenta mai mare decat speram. Ma bucur ca inca avem pasionati care-si dau interesul.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salonul de Vehicule Istorice este o manifestare independenta de intalnirea noastra, nu stiu sa iti dau prea multe detalii, in principiu e in aceeasi zi in zona Aviatorilor. O sa-mi intreb prietenii si revin cu detalii despre acest Salon.

multumesc de raspuns ...cum spuneam abea asteptr sa imi incant privirea...succes

scuze de off topic inca o intrbare ca tot veni vb...unde pot gasi mai multe informatii despre cum sa inmatrculez o moto ca vehicul istoric sau cum so numi procedura...multumesc

Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...