Sari la conținut

Poze cu noi, cu voi si cu motoarele noastre


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 180
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mizera mea persoana nu prezinta interes asa ca postez doar poze cu motorul.

 

Lasa-ne pe noi sa facem aprecieri despre ,,mizera ta persoana" ...... daca ar fi cazul !

 

Nu trebuie sa spui asta despre tine ..... niciodata !

 

Bafta! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator TazzY

Eu si motorashul meu pe dealurile de langa Cluj...... :banana:

 

 

Bine ai venit printre noi...

 

Sa iti dau un sfat.. :D Scoate cricul central si pune unul lateral, pentru siguranta ta.. :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, uite pun si eu primele poze cu motoreta mea noua :banana: scuze de calitate dar le-am facut cu telefonul.

Pozele sunt facute astazi intr-o padure de langa Moreni, iar in plimbare am fost singur.

Craciun fericit si multa sanatate, fericire, impliniri, si sa ne vedem cu bine pe 2 roti in anul ce urmeaza :finger:

post-7328-1167069324_thumb.jpg

post-7328-1167069356_thumb.jpg

post-7328-1167069377_thumb.jpg

post-7328-1167069402_thumb.jpg

post-7328-1167069447_thumb.jpg

post-7328-1167069489_thumb.jpg

post-7328-1167069536_thumb.jpg

post-7328-1167069573_thumb.jpg

post-7328-1167069651_thumb.jpg

post-7328-1167069679_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, uite pun si eu primele poze cu motoreta mea noua :D scuze de calitate dar le-am facut cu telefonul.

Pozele sunt facute astazi intr-o padure de langa Moreni, iar in plimbare am fost singur.

Craciun fericit si multa sanatate, fericire, impliniri, si sa ne vedem cu bine pe 2 roti in anul ce urmeaza :finger:

Salut, omu si bine ai venit, sa o stapanesti sanatos si fara incidente, si sa faceti cat mai multi km :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit printre noi...

 

Sa iti dau un sfat.. :P Scoate cricul central si pune unul lateral, pentru siguranta ta.. :finger:

 

 

Mersi de sfat. dar care e faza? cum ma pot accidenta cu asta central?

 

Ciudat.Nu cred ca sant multi care sa inteleaga cum ai ajuns cu mobra pe deal,ba te si murdaresti.

:D

 

Stii? eu sunt cam incepator :banana: ....asa ca deocamdata merg pe drumurile neasfaltate, dealuri usoare si teren mai soft. O sa mi procur incet incet si echipament, o sa dobandesc experienta si atunci....o sa ma bag si in chestii mai dirty.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de sfat. dar care e faza? cum ma pot accidenta cu asta central?

Stii? eu sunt cam incepator :banana: ....asa ca deocamdata merg pe drumurile neasfaltate, dealuri usoare si teren mai soft. O sa mi procur incet incet si echipament, o sa dobandesc experienta si atunci....o sa ma bag si in chestii mai dirty.... :D

 

Salut....Faina Aprilia ta.....tu pe unde in cluj te dai??poate ne intalnim undeva,mai multi din CJ cu enduro sa facem o tura impreuna... :finger:

NUMAI BINE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut....Faina Aprilia ta.....tu pe unde in cluj te dai??poate ne intalnim undeva,mai multi din CJ cu enduro sa facem o tura impreuna... :crack:

NUMAI BINE

 

Salut

Ma dau prin padurea Hoia si Baciului cel mai mult. Am fost o data si prin Faget dar e cam departe de locul unde stau eu si motorul meu nu e inmatriculat :crack: .....

Astept cu placere propuneri.....mess: lorinczyi

\.......sau aici.

Frigul nu e o pb.....zapada sa nu fie...... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hopa si eu cu capra mea.Husaberg FC 500 1995.Ce nu prea ami place la ia e ca are numai 4 viteze(fiind modelul pt.motocros)dar in treapta trei e intr-o roata numai din acceleratie.Acum e in reparatie capitala dar la primavara e calare pe toate coclaurile.P.S.sper ca mai este gasca de enduristi din Iasi. :cheers:

post-15100-1168267278_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am hotarat sa incerc si enduro.

Moto - KTM 450 EXC, achizitionat de la Trica caruia ii multumesc pentru promptitudinea de care a dat dovada. Sunt incepator in enduro, am mai mers doar de 2-3 ori cu un Kawa de 250cc. Pentru inceput urmeaza sa ma antrenez la Ciolpani, dupa care pe coclauri. Pe off-road mai am experienta in mersul cu ATV-ul.

post-228-1168402345_thumb.jpg

post-228-1168402370_thumb.jpg

post-228-1168404813_thumb.jpg

Editat de FilipCB
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am hotarat sa incerc si enduro.

Moto - KTM 450 EXC, achizitionat de la Trica caruia ii multumesc pentru promptitudinea de care a dat dovada. Sunt incepator in enduro, am mai mers doar de 2-3 ori cu un Kawa de 250cc. Pentru inceput urmeaza sa ma antrenez la Ciolpani, dupa care pe coclauri. Pe off-road mai am experienta in mersul cu ATV-ul.

 

Moaaaa ! ........ ai luat-o ! :cheers:

 

Sa o stapanesti sanatos ! :lol: Super motor ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am hotarat sa incerc si enduro.

Moto - KTM 450 EXC, achizitionat de la Trica caruia ii multumesc pentru promptitudinea de care a dat dovada. Sunt incepator in enduro, am mai mers doar de 2-3 ori cu un Kawa de 250cc. Pentru inceput urmeaza sa ma antrenez la Ciolpani, dupa care pe coclauri. Pe off-road mai am experienta in mersul cu ATV-ul.

 

sa o stapanesti sanatos. Incearca la inceput sa mergi aiurea prin padure si pe tot felul de drumuri si poteci. E important sa te inveti cu ea inainte sa intri pe circuitul de motocross. Daca intri din prima pe circuit poti sa iei niste trante f nasoale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...