Sari la conținut

6 roti, 6 nebuni, doua zile...


Postări Recomandate

Mor cand vad cat de relaxant este un maxi scuter... iar din poze pare a fi o iesire perfecta! Felicitari!

Da, am mancat ca spartii si ne-am imbatat ca porcii. Tura care vine o sa postez si pe intalniri evenimente si excursii. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum se comporta Silver-ul la drum lung, care este consumul?

Se comporta ok, cu doua persoane mers regim normal (70-80 localitati, 100-120 afara) 4.6 L / 100 km. In oras papa cam mult 6 - 6,5.

 

 

Drumuri bune sa aveti :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Consumul e o buba cunoscuta a lor. :cheers:

Daaa, am vorbit cu un mecanic ff bun (TNG) care mi-a reccomandat sa-i pun un power comander + o rescriere de harta iar dupa spusele dansului cansumul scade iar performantele cresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mor cand vad cat de relaxant este un maxi scuter... iar din poze pare a fi o iesire perfecta! Felicitari!

 

eeeei si acum regret majesty-ul de 250 la care am renuntat in favoarea gpz-ului !!! comportament exemplar la drum,protectie la vant,putere ...de ajuns pentru un 250...

dar un 600 fiuuuuu...singurele care te limiteaza sunt drumurile de munte,la asfalt...sunt regine!

 

Se comporta ok, cu doua persoane mers regim normal (70-80 localitati, 100-120 afara) 4.6 L / 100 km. In oras papa cam mult 6 - 6,5.

 

 

Drumuri bune sa aveti :friends:

 

daca majesty-ul de 250 consuma in jur de 4,5 in oras,pentru silver-ul de600 mi se pare un consum normal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super faine maxi scuterele, si albe si cu Schubertu alb nu iti fac loc masinile crezand ca e politia? :grinbandit:

Schubertu este a lui Bogdan cu burgmanul alb. In ideea de a fi vazut bine in trafic si-a revipsit burgu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

f frumoasa zona Zarnesti - Magura - Pestera...am fost si eu...e ceva daca ati intrat cu maxiscuterele...

 

f frumoasa zona Zarnesti - Magura - Pestera...am fost si eu...e ceva daca ati intrat cu maxiscuterele...

 

post-43087-0-82672200-1337715165_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

f frumoasa zona Zarnesti - Magura - Pestera...am fost si eu...e ceva daca ati intrat cu maxiscuterele...

 

 

 

post-43087-0-82672200-1337715165_thumb.jpg

da, foarte frumoasa zona ... breathtaking, sa vezi ce bine intra berea racita la rau cu carnaciori picanti :friends: o nebunie :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super faine maxi scuterele, si albe si cu Schubertu alb nu iti fac loc masinile crezand ca e politia? :grinbandit:

 

Merg f mult prin Bucuresti si intradevar ....vad zilnic cum isi arunca telefoanele intre picioare, cum belesc ochii si franeaza (atunci cand vor sa forteze semaforu)....

 

In rest ...nu prea s-a schimbat nimic :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toate ca toate, dar gentile alea laterale de piele pe Transalp ??? :eek:

Nu merge frate, deloc nu merge .... e ca nuca in perete, pe bune acuma. :disappointed:

Ma, acuma nu stiu ce sa zic, din cate stiu le are de la un moto vechi si le-a modificat pt trans dar omu are si genti din aluminiu dar le pune numai cand pleaca prin concedii.

 

Drumuri bune !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...