Sari la conținut

Intalnire nationala Varadero 2012


foxbat
 Share

Postări Recomandate

0. Rul

1. Dragos

2. Foxii ( 2 + cuta )

3. Disturbed

4 .Stefan

5. Alpar

 

 

Lume, hai odata cu avansul .Dati-mi datele personale pe PM ( nume, prenume, mail. nr de tel model mobra ) ca sa pot sa fac un mic tabelas.

 

Ideea este de a se face in primul sau al II lea weekend din septembrie.

 

Locatia am gandit o ( cu ajutor ) prin zona Sibiu , centrul tarii.

 

Eu am in cap o zona faina in Bg dar mi e ca e mult de mers pentru cei care nu vin din sud ( ~ 500 km de bucale)

 

Let's play

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0. Rul

1. Dragos

2. Foxii ( 2 + cuta )

3. Disturbed

4 .Stefan

5. Alpar

 

 

Lume, hai odata cu avansul .Dati-mi datele personale pe PM ( nume, prenume, mail. nr de tel model mobra ) pentru centralizare - Datele raman confidentiale .

 

Ideea este de a se face in primul sau al II lea weekend din septembrie.

 

Locatia am gandit o ( cu ajutor ) prin zona Sibiu , centrul tarii.

 

Eu am in cap o zona faina in Bg dar mi e ca e mult de mers pentru cei care nu vin din sud ( ~ 500 km de bucale).

 

Let's play.

 

Rog updatare pe lista de mai sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt pentru primul weekend din septembrie, ca-n al doilea e ceva programat si nu se admit derapaje :)

daca stabilim data ma bag 100%

 

ok, primul sa fie atunci. eu zic asa,

pm cu datele ( vezi mai sus), bagam in lista corespuzator si vedem ce si cum.

 

rezum

data - 7..9 Septembrie 2012.

locatia - Centrul tarii ( ~ Sibiu ).

 

0.

1.Foxii - 2 persoane ,1 cuta, 1 motor

2.

3.

Editat de foxbat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rezum

Intalnirea Nationala Varadero -

data - 7..9.09.2012

locatia - Sibiu ( asteptam propuneri )

avans - 50 ron

 

 

 

1. foxii, 2 persoane, 2 nopti. 1 motor.

2. dragos1972, 1 persoana, 2 nopti, 1 motor

3. cnairda, ...?

Editat de foxbat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Succes, baieti! Imi amintesc ce tare a fost la prima intalnire de KLE-isti... Daca primiti si outsideri poate va ingrosam numarul la adunare. Si, daca va face placere, va invitam sa fie reciproc. Noi o sa ne adunam in primul we din august, undeva pe langa Transfagarasan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Succes, baieti! Imi amintesc ce tare a fost la prima intalnire de KLE-isti... Daca primiti si outsideri poate va ingrosam numarul la adunare. Si, daca va face placere, va invitam sa fie reciproc. Noi o sa ne adunam in primul we din august, undeva pe langa Transfagarasan.

 

sigur, cu o mentiune ( si daca vi se potriveste , puteti s o folositi si voi ), eu am copiat de la varaderiistii " europeni"

incercam sa facem o intrunire de varadero , in numar cat mai mare si nu una de motociclisti in general.

din acest motiv merg pe ideea ca numarul de " outsideri" sa fie mai mic. ( oricand cu mare drag iesim la o plimbare in orice procent :), insa ).

asa ca la fiecare varadero "inscris" se poate aduce un alt ( si unic) motor.

Dragos te a" adoptat" vad asa ca pe lista respectiva te rog sa te treci si tu , restul de date solicitate pe PM te rog ( acolo ti trimit si datele pentur avans ).

si nr de persoane daca stii de pe acum.

 

respect

 

sigur ca primim si outsideri :cheers:

 

outsider. te rog. si l-ai primit :)

eu vin cu petrisor ( ma gandeam sa ti l las dar l-ai "adoptat " pe KLE list :) ca altfel faceam schimb

si pana atunci ne dam peste el sa i dam cu pozele de la Crimeea ca s-a laudat ca a ascuns o sticla...de nevasta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigur, cu o mentiune ( si daca vi se potriveste , puteti s o folositi si voi ), eu am copiat de la varaderiistii " europeni"

incercam sa facem o intrunire de varadero , in numar cat mai mare si nu una de motociclisti in general.

din acest motiv merg pe ideea ca numarul de " outsideri" sa fie mai mic. ( oricand cu mare drag iesim la o plimbare in orice procent :), insa ).

asa ca la fiecare varadero "inscris" se poate aduce un alt ( si unic) motor.

Dragos te a" adoptat" vad asa ca pe lista respectiva te rog sa te treci si tu , restul de date solicitate pe PM te rog ( acolo ti trimit si datele pentur avans ).

si nr de persoane daca stii de pe acum.

 

respect

 

Mi se pare misto ideea. Noi, din pacate n-o putem adopta, la cat de putini suntem (maxim am strans 12 KLE-uri si mai mult de 20 nici nu stiu) am preferat sa lasam numarul "la liber".

Lui Dragos ii multumesc, dar nu pot accepta "adoptia" lui. In primul rand pentru ca nu stiu inca de pe acum sigur daca voi putea veni, in al doilea rand pentru ca ma gandesc ca poate ar prefera sa fie insotit de vreun bun prieten de-al lui, caruia eu i-as ocupa locul.

Multumesc, oricum, inca o data amandurora si ne mai auzim pana atunci, invitatia la intalnirea noastra ramanand, desigur, valabila.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai mai bine sa fie mai putini si mai "puri ":) nu de alta dar se pierde ideea de "rasa pura " :).

in fine, voi stiti cum aveti prioritatile,

eu voi lua in coniderare " comenzile ferme" doar dupa ce se trimtie avansul respectiv pm-ul cu datele ca sa stim pe ce ne bazam

multumim si sa ne auzim sanatosi

respecte

@all- doar 3 varadero-uri sunt in Romania ?

hai ca e rusinica....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rezum

data - 7..9 Septembrie 2012.

locatia - Centrul tarii ( ~ Sibiu ).

 

Asteptam propuneri de locatie.

 

Lume, hai odata cu avansul .Dati-mi datele personale pe PM ( nume, prenume, mail. nr de tel model mobra ) pentru centralizare - Datele raman confidentiale .

 

Eu am in cap o zona faina in Bg dar mi e ca e mult de mers pentru cei care nu vin din sud ( ~ 500 km de bucale).

 

Rog updatare pe lista de mai jos pentru cei care au dat avansul ( confirmarile pe PM )

 

 

1. foxii, 2 persoane, 2 nopti. 1 motor.

2. dragos1972, 1 persoana, 2 nopti, 1 motor

3. cnairda, 1 persoana, 2 nopti, 1 motor

4. fanfane, 2 nopti 1 motor

5. 84sbf, 2 nopti 1 motor

 

non varadero

 

- petrica ( infiat dragos )

- kolar - ( infiat cnairda )

- harea - ( infiat foxii )

 

 

in ce priveste incalzirea, cu drag va astept pe 28 - 29 iulie in Bg,. prietenii stiu de ce :)

 

ca 25 pica in mijliocul saptamanii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot ziceti de primu WE din septembrie. ala pica pe 1-2. nu mai induceti lumea in eroare..

 

in alta ordine de idei, eu chiar as vrea sa se schimbe pentru 1-2 sept. (daca se poate) ca sa vin si eu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot ziceti de primu WE din septembrie. ala pica pe 1-2. nu mai induceti lumea in eroare..

 

in alta ordine de idei, eu chiar as vrea sa se schimbe pentru 1-2 sept. (daca se poate) ca sa vin si eu :)

 

domnu, uite, daca cei de pe lista sunt de acord, eu mut in primul weekend. totul e sa ne strangem cat mai multi.

am pus acea data ( adca te uiti ) taman ca asa s a cerut mai la inceput

chestia e ca din discutate , fiecare are cate ceva de facut si e perioada plina.

so, desi pe topicul " mare" vad ca lumea mai intreaba una alta, aici e liniste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de acord. daca lumea e de acord (nu vreau sa stric planuri sau sa supar pe careva) propun un vot pentru schimbarea datei intalnirii pentru 1-2 Septembrie.

 

Ce ziceti?

 

 

PS: Propun sa aruncam vorba si mai departe, pe alte site-uri (de socializare :P). Poate asa ajunge si la urechile care nu se plimba pe aici. As fi facut un grup VaraderoMania pe FB, dar nu am niciun varaderist prin lista de prieteni :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de acord. daca lumea e de acord (nu vreau sa stric planuri sau sa supar pe careva) propun un vot pentru schimbarea datei intalnirii pentru 1-2 Septembrie.

 

Ce ziceti?

 

 

PS: Propun sa aruncam vorba si mai departe, pe alte site-uri (de socializare :P). Poate asa ajunge si la urechile care nu se plimba pe aici. As fi facut un grup VaraderoMania pe FB, dar nu am niciun varaderist prin lista de prieteni :))

 

ca bine zici.

ia fa l si eu ader , si dragos :)

 

aloo..omu' aista propune data de 7 septembrie

ok ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...