Sari la conținut

Sifonare Dristorului


CozonacRutier
 Share

Postări Recomandate

wtf ? ... cum ti-ai dat seama ? ca n-are ducati ?

 

Nu domnule (de unde ai scos-o?!?).

Din modul în care a "parcat" motocicleta: "sunt pe tarlaua lu' tata și am voie s-o las cum vreau, săracilor" - genul de sintagmă lipsită de respect care revine des la șoferii de SUV-uri. De lux. Albe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu domnule (de unde ai scos-o?!?).

Din modul în care a "parcat" motocicleta: "sunt pe tarlaua lu' tata și am voie s-o las cum vreau, săracilor" - genul de sintagmă lipsită de respect care revine des la șoferii de SUV-uri. De lux. Albe.

credeam ca din cauza ca-i galbena ... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din modul în care a "parcat" motocicleta: "sunt pe tarlaua lu' tata și am voie s-o las cum vreau, săracilor" - genul de sintagmă lipsită de respect care revine des la șoferii de SUV-uri. De lux. Albe.

 

Probabil astepta milita sa-i faca poze. Era pe jos un schimbator si ce i-a mai cazut de pe ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce mi-a zis cineva care s-a oprit inainte si l-a ajutat sa o ridice avea capacul de la alternator zgariat mai serios, sticla din oglinda cazuse, schimbator rupt si probabil altele intinse pe jos iar motociclistul avea piciorul rupt (sau avariat mai serios).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a luat 5 minute sa imi dau seama ca titlul nu se refera la sifon (apa minerala) ci la shifonare (ca la haine sau la accident f usoare).

 

Eu sunt mai prost. Mi-a luat și mai mult.

 

PS: încercați să folosiți diacriticele în astfel de cazuri. Sau "sh".

happy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt mai prost. Mi-a luat și mai mult.

 

PS: încercați să folosiți diacriticele în astfel de cazuri. Sau "sh".

happy.gif

 

Tu ai zis-o, si in plus .. ca nu te-ai gandit ca motorul a fost parcat de altcineva acolo, probabil necunoascator ... si bucuros ca a reusit sa-i puna cricul.

(luand in considerare ca baiatul avea piciorul rupt)

Asa ca etichetele astea, poate le pui si tu mai tarziu, dupa ce mai afli chestii.

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca e la Accidente, nu cred ca era un post in care se lua de unul ca a parcat prost, dar ma rog..

 

 

avem trolii nostri care isi fac meseria cand apare un accident;) daca nu aparea cineva sa le explice ca a fost accident(postul fiind deschis la sectiunea accidente nu este suficient pt unii) clar se ajungea discutia mult mai departe la portretul celor care au sportive si baietilor de bani gata :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...