Sari la conținut

B'ESTFEST TUNARI 6-8 IULIE


SpiritofMotions
 Share

Postări Recomandate

PREZENT!

 

PARADA + B'FEST.

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 122
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut,

 

nu vreau si nu m-am invatat cu totul moca , pt ca nu am mai primit mimic moca......

in esenta era vb despre cu totul altceva .......poate prea fin pt tine , nu voi incerca sa-ti explic pt ca ar trebui sa scriu destul de mult

era o simpla opinie , o parere , nu inteleg de ce "te-ai aprins" asa rau......

 

oricum bafta ......

 

 

si asa ai mai facut un post...

consider cel mai ok lucru este sa ne intalnim la o bere si sa lasam dracului disputa asta de cacao. dau berea!

 

PARADA VA INCEPE LA VINERI ORA 14.00, DECI INTALNIREA IN JUR DE ORA 13.30-13.45, DEOARECE BESTFEST SE DESCHIDE OFICIAL LA ORA 15.00 IN TURNARI, PE URMATOARUL TRASEU:

PARCAREA DIN PIATA PRESEI LIBERE - ANTENA 3 - DN1 - OTOPENI - TUNARI

VOR VENI SI TELEVIZIUNILE SA NE FILMEZE.

VOM PRIMI SI STEAGURI CU BESTFEST.

INTALNIREA VA AVEA LOC VINERI 06 IULIE 2012 IN PARCAREA DIN PIATA PRESEI LIBERE LA ORA 13.30-13.45.

DEOARECE E POSIBIL CA NU TOTI SA PRINDEM VERDE LA SENSUL GIRATORIU DE LA PIATA PRESEI LIBERE VOM FACE REGRUPARE LA FANTANA MIORITA!

post-67387-0-73604400-1341509763_thumb.png

Editat de SpiritofMotions
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si asa ai mai facut un post...

consider cel mai ok lucru este sa ne intalnim la o bere si sa lasam dracului disputa asta de cacao. dau berea!

 

PARADA VA INCEPE LA VINERI ORA 14.00, DECI INTALNIREA IN JUR DE ORA 13.30-13.45, DEOARECE BESTFEST SE DESCHIDE OFICIAL LA ORA 15.00 IN TURNARI, PE URMATOARUL TRASEU:

PARCAREA DIN PIATA PRESEI LIBERE - ANTENA 3 - DN1 - OTOPENI - TUNARI

VOR VENI SI TELEVIZIUNILE SA NE FILMEZE.

VOM PRIMI SI STEAGURI CU BESTFEST.

INTALNIREA VA AVEA LOC VINERI 06 IULIE 2012 IN PARCAREA DIN PIATA PRESEI LIBERE LA ORA 13.30-13.45.

DEOARECE E POSIBIL CA NU TOTI SA PRINDEM VERDE LA SENSUL GIRATORIU DE LA PIATA PRESEI LIBERE VOM FACE REGRUPARE LA FANTANA MIORITA!

ok! cum te gasim la locul de intalnire?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bandit 600s rosu cu topcase. oricum ai nr de tel.

 

bandit 600s rosu, topcase negru iar oglinda din dreapta (stanga s-a rup ieri :) ) va fi "imbracata" cu o cagula portocalie. deci, mica probabilitatea sa nu ma recunoasteti.

 

bandit 600s rosu, topcase negru iar oglinda din dreapta (stanga s-a rup ieri :) ) va fi "imbracata" cu o cagula portocalie. deci, mica probabilitatea sa nu ma recunoasteti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu merge asa ... nu ne lasa cu ele inauntru? sau nu exista garderoba ? ...

cine nu are topcase ce face ?

nu ... nu dinnou, nu ca la Rock the city ...

Poate veteranii care au facut rost de atatea abonamente gratis si carora le multumim, ar putea sa vb cu organizatorii sa ne lase cu ele inauntru.

 

Anul trecut am intrat cu echipamentul ...

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate stiu exista loc parcare moto pazit de bgs.

 

INTALNIREA PT PARADA NU S-A MUTAT LA MIORITA (cum am primit pm-uri). TOT LA CASA PRESEI LIBERE IN PARCARE. IN CAZUL IN CARE NU TREC TOTI LA STOPUL DE LA SENSUL GIRATORIU DE LA CASA PRESEI VOM FACE O REGRUPARE LA FANTANA MIORITA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O parada reusita, fara incidente. Felicitari @SpiritofMotions pentru organizare si ignora cei 2-3 nemultumiti, asa e romanul, scrie doar cand are ceva de reprosat. Dar asta inseamna ca toti ceilalti care nu au scris sunt multumiti. ;)

 

PS: motoristi, cand veniti diseara la B'estfest luati cu voi si un spray de Autan, e balta alaturi si garantat se lasa cu sange daca nu va dati cu nimic. Ne vedem diseara la B'estfest! :rock:

Editat de Copfucker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Intr-adevar a fost totul ok, mai putin caldura...care ne-a cam topit.

Am o intrebare pentru baiatul cu B 44 ZOM (parca asa era) : Pasagera a filmat sau a facut poze?

As dori si eu fisierele.

Numai bine tuturor si distractie placuta.

 

post-63316-0-03378900-1341588882_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Intr-adevar a fost totul ok, mai putin caldura...care ne-a cam topit.

Am o intrebare pentru baiatul cu B 44 ZOM (parca asa era) : Pasagera a filmat sau a facut poze?

As dori si eu fisierele.

Numai bine tuturor si distractie placuta.

 

post-63316-0-03378900-1341588882_thumb.jpg

 

Salut!

In primul rand as dori sa le multumesc celor ce au organizat acest eveniment!! Tot respectul!

 

In legatura cu ce m-ai intrebat, prietena mea a facut 2-3 poze cu telefonu si sigur ca o sa le descarc si le postez daca nu se supara nimeni!

 

Distractie placuta tuturor la fest si poate ne intalnim pe acolo.

Stima!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grija mare cu bautura .Caldura e mare tentatia de a frige o bere e de nestapinit si te gindesti ca o bere nu strica si ca nu se simte , azi noapte chiar la iesirea in tunari era filtru cu suflatoare.Desi am plecat pe la 4 -4 30 din locatie ca sa las puhoiul sa elibereze drumul , toti motociclistii erau trasi pe dreapta si pusi sa cinte la suflatoare.In fata mea era un flacau care a ramas fara carnet .Politistul desi se vedea pe el ca e rupt de oboseala a avut surprinzator un limbaj demn de o tara din vest.O nota de minus drumului pietruit ce ducea la locatie a fost o adevarata "desfatare" mersul pe el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am baut si eu 3 beri pana in ora 22 , am plecat la 00:30 si m-a oprit si pe mine dar a iesit 0.00. Dupa 200 m mai era un filtru , si apoi in Bucuresti pe Morarilor , inca unul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...