Sari la conținut

Unde imi indrept ambele jante indoite?


Postări Recomandate

Am dat acum vreo doua saptamani intr-o groapa pe DN1, din care m-am ales cu ambele jante indoite.

 

Cea din spate mai urat, cea din fata e un pic mai bine.

 

Unde ma duc sa mi le faca calumea? Am sanse sa imi ramana vopseaua pe ele cat de cat ok? :angry:

 

Atasez o poza cu janta spate.

 

 

Multumesc!

post-61407-0-49655800-1343924292_thumb.jpg

Editat de nervoz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la Sirius , pe undeva pe la Diham. azi am fost si mi-am luat si eu janta de la indreptat.

0723821598.

janta mea era stramba rau dar acum pare ok :). o sa vezi dupa ce dai cauciucurile jos ca roata e mai stramba decat pare acum :).

Tot Sirius iti poate face si discurile de frana daca ai vreo problema cu ele.

nu face si vopsitorie in schimb la capitolul indreptat din ce stiu eu e cel mai bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la Sirius , pe undeva pe la Diham. azi am fost si mi-am luat si eu janta de la indreptat.

0723821598.

janta mea era stramba rau dar acum pare ok :). o sa vezi dupa ce dai cauciucurile jos ca roata e mai stramba decat pare acum :).

Tot Sirius iti poate face si discurile de frana daca ai vreo problema cu ele.

nu face si vopsitorie in schimb la capitolul indreptat din ce stiu eu e cel mai bun.

de acord , :ok: sirius cel mai bun ,le indreapta la comparator adica la miime

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Mor tii masi de tara. Faci un efort sa ti cumperi motor si l distrugi in gropile patriei. Nu intereseaza pe nimeni de nimic . ce daca ai cazut si ti ai rupt gatul? ce daca cazi in urma pietrelor lasate de un camion sau tractor? inca o data mare sila de aceasta tara.

 

nu am putut sa ma abtin. succes in rezolvarea problemei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Sama in Pipera lucreaza nea Andrei, poti merge si ti-o indreapta el, dar nu este chiar ieftin.

la sama am fost eu anul trecut, mi-a spus de la bun inceput ca la jante cu spite nu se baga ca e de munca...dupa ce l-am rugat sa o faca (ca-l cinstesc) s-a apucat.

S-a apucat de a facut-o muci, a trebuit sa schimb roata...imi pare rau ca nu i-am facut-o guler

Cel mai ok este rabinu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Mor tii masi de tara. Faci un efort sa ti cumperi motor si l distrugi in gropile patriei. Nu intereseaza pe nimeni de nimic . ce daca ai cazut si ti ai rupt gatul? ce daca cazi in urma pietrelor lasate de un camion sau tractor? inca o data mare sila de aceasta tara.

 

nu am putut sa ma abtin. succes in rezolvarea problemei

 

 

Mai nasoala a fost senzatia cand am vazut groapa la cativa metri in fata mea si stiam ca nu mai am ce face. Eram pregatit de tavaleala, dar am apucat sa strang bine coarnele si rezervoru, i-am dat un pic de gaz si am sarit ca Nadia. Si eu am ramas mirat de performanta mea :D

 

 

 

 

ti-am lasat un pm. Bafta in solutionarea problemei.

 

 

Salut. Ti-am raspuns la pm.

 

Inca nu am ajuns sa imi indrept jantele. Cred ca ma duc sa vad ce scoruri au baietii de la Sama si in functie de asta vad ce fac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...