Sari la conținut

gsxr 600 Srad


sebastiano
 Share

Postări Recomandate

@bogdan.....am verificat si stiu persoana care il vinde. perfect nu are cum sa fie dar na....la varsta care o are sunt multumit.

@kikko. ms frumos, o sa fiu un pic agitat ca pare cam nervos dupa test drive si deh....una e cu drujbele de scoala si situatia din poligon si alta e in bucuresti. am decis sa merg la inceput maxim 1 ora de fiecare data cand ies si niciodata in trafic mare....probabil doar seara cand e liber (eventual si cald) si oricum o sa ies cu niste prieteni care sa-mi care palme in caz ca gafez :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut,

Astazi ma duc sa-mi iau primu motor, un gsxr srad 600 cmc din 97.

sunt incepator in ale motociclismului, dar cu B-u de vreo 6 -7 ani.

am atasat o poza si cu mobra :)

sa il "calaresti"sanatos :D......si eu am acelasi model doar ca e de 750....sunt motoare excelente pt un incepator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am si eu o intrebare ce motor ar fi mai bun dintre kawasaki ninja zx9r in 96 si un zzr de 1100 cmc din 95 care ar fi mai bune ca vreau sa imi iau si eu un motor :tomato: astept un raspuns de la intrebare nu o jingire sau cv de genu :D

Editat de johny_kawasaki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am si eu o intrebare ce motor ar fi mai bun dintre kawasaki ninja zx9r in 96 si un zzr de 1100 cmc din 95 care ar fi mai bune ca vreau sa imi iau si eu un motor :tomato: astept un raspuns de la intrebare nu o jingire sau cv de genu :D

 

Daca e prima motocicleta, parerea mea ca niciunul ... De ce nu te gandesti la un 600 ? Zic si eu ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ZZR 1100 sunt sanse mari sa fie un gunoi, mai ales daca e luat de la noi. Ciclistica e de basculanta iar motorul si cutia sunt recunoscute pt lipsa de fiabilitate.

 

Cu zx 9 nu am mers, asa ca nu comentez. Ca idee, daca esti incepator nu-ti lua.

 

Eu zic sa incerci mai bine sa vorbesti cu Gabi sau cu Johnson. E o solutie mai buna decat un forum public.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut,

Astazi ma duc sa-mi iau primu motor, un gsxr srad 600 cmc din 97.

sunt incepator in ale motociclismului, dar cu B-u de vreo 6 -7 ani.

am atasat o poza si cu mobra :)

 

Sa il stapanesti sanatos. E un model care imi place foarte mult :) Luna care vine imi voi lua acelasi model :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am si eu o intrebare ce motor ar fi mai bun dintre kawasaki ninja zx9r in 96 si un zzr de 1100 cmc din 95 care ar fi mai bune ca vreau sa imi iau si eu un motor :tomato: astept un raspuns de la intrebare nu o jingire sau cv de genu :D

zx9r..e fabulos ca si cuplu ciclistica! felicitari man ptr motor, cred ca e cel mai des intalnit pe sosea cel putin in constanta! merg ca nebunii pe pe aici cu ele.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut,

Astazi ma duc sa-mi iau primu motor, un gsxr srad 600 cmc din 97.

sunt incepator in ale motociclismului, dar cu B-u de vreo 6 -7 ani.

am atasat o poza si cu mobra :)

 

Sa o stapanesti sanatos si fara incidente. E perfecta pentru incepatori. E foarte iertatoare si mai tarziu cand o sa vrei sa tragi de gaz e si naravasa.

Sa o intretii ok si in rest ... Km.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc....dupa multe cautari am constatat ca am evacuare akrapovic... :)

o sa intre in reparatii mobra la iarna sa fie pregatita pentru noul sezon!

pe langa revizia standard o sa aiba pompa noua de frana, crashpaduri,cablu nou pt ambreiaj, carburatie facuta si diferite reglaje la faruri, bord si alte alea.

ma uit si dupa furtune frana racing (se stie ca modelul asta sta execrabil la franare).

targetul meu e sa o fac sa mearga impecabil....si daca pot o vopsea noua.

in rest sunt extrem de multumit de ea. mai am un K5 in familie dar e un pic cam naravas pentru numarul meu de km si experienta dobandita. si sincer ma simt mai confortabil pe a mea! ca design nu exista termen de comparatie

Editat de sebastiano
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...