Sari la conținut

Bucuresti - Targoviste


Beatrice
 Share

Postări Recomandate

Maine, la 12.30 (sa-l prindem si pe Niko :P ) ne stragem in Victoriei sa plecam spre Targoviste.

Traseul exact nu-l stiu inca, e posibil sa fie Bucuresti - Ploiesti - Targoviste - Bucuresti, dar revenim diseara cu traseul exact.

 

Vrem sa mergem la Targoviste sa vizitam cetatea, Turnul Chindiei si daca avem timp si gradina Zoo de acolo si apoi evident, mancam.

Mers oarecum lejer, max. 120-130 pe unde se poate, cu cateva opriri de pisu', benzina sau ce-o mai fi.

 

Vreme frumoasa, cald afara, la Ploiesti in jur de 15 grade, la Targoviste in jur de17.

 

Cine e interesat, ne auzim la telefon (0724.467.113).

Cine e interesat si vrea sa vina, dar stie ca intarzie, la fel, sa ma sune, ca-l asteptam si sa nu se grabeasca sa ajunga, sa faca alte prostii. Desigur, intarziere in limita bunului simt. :P

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 366
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, p-acolo ne-am intors si data trecuta de la Piatra Arsa. E ok drumul si cred ca tot p-acolo o sa ne intoarcem ca sigur mai pierdem timpul. :P

Merci!

 

Am uitat... Diseara la 7 ne vedem tot in Victoriei sa stabilim traseul. Cine vrea sa vina, ne gaseste acolo pana pe la un 8.30.

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

Suna bine, m-as baga si eu.

Am un V-Strom 650, daca ramane valabila treaba cu 120-130 ma bag, atlfel nu vreau sa va incurc, am mai fost cu vitezisti si am cam chinuit-o ca sa ma tin dupa ei (ca sa nu mai spun ca din cauza top-case-ului incepe sa vobleze dupa 150 km/h)

 

La Victoriei unde anume este punctul de intalnire?

Editat de siu_long
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pfff... Maxim, nu cred ca ajungem pana acolo decat daca ne grabim spre seara. :P

In mare parte avem cioparisti in grup care nu merg tare decat in cazul de mai sus.

 

La Victoriei in parcare unde se strang baicarii "tru" de obicei. Fata in fata cu Mega Image. Eventual, dai un telefon cand esti prin zona daca nu stii sa ajungi.

Vii si diseara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma nervozezi, numai siriu, cheia, targoviste ..etc De Giurgiu, Vatra Dornei, Craiova ..nu s-a auzit? :(

Da, sunt departe.

 

A, e clar, Targoviste..au p-acolo un fel de hotdog cu coca impletita, daca mergem acolo oprim undeva ...ca tare pofta am :) hi hi hi

Daca e frumos afara, chestii ..nu ceatsa de azi dimineata, PREZENT !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Extraordinar... Ieri aveai "treaba", azi nu stiu ce dracu' ai mai facut, acum "domne e ceata"... Hai pune mana si echipeaza-te si vino in Victoriei. :P

 

La Gr ce naiba sa faci? Am zis ca merg doar daca am chef sa merg tare si atat. Dar oricum, zona aia n-o sufar.

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ok pentru noi, ajungem la 12,30 in Victoriei....cu conserva,evident! :D

 

P.S. Apreciem ca ne asteptati si pe noi,daca vreti sa o luati din loc mai repede, gen 11.30 sau 12.00, eu pot sa vin din urma, sunt aproape sigur ca pot sa recuperez, doar sa spuneti traseul exact, fara ratacirile obisnuite ca altfel nu ne mai intalnim!:)

Editat de Niko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am stabilit si traseul: harta.

 

Niko, pai atunci daca e ok si pentru voi, o sa ne intalnim undeva pe drum sau in Ploiesti/Valenii de munte.

Cu motoristii (si cu Ionut, care si el e tradator ca vine cu conserva :P) ne vedem la 11.30 in Victoriei, si plecam cel tarziu la un 12.00. Jumate de ora sunt convinsa ca o recuperezi imediat. :D

 

La Valeni avem un targ de pastrama si palinca si vor baietii sa-si ia pentru acasa. Apoi mai oprim in Targoviste.

 

Ne vedem maine!

 

Am uitat sa zic si cine vine:

1. Beatrice - ER6N

2. Alex - EN500

3. Dan - VN800

4. Stefan - R125

5. Iulian - R6

6. Budu - Shadow 750

7. Ionut - conserva

8. Niko - conserva

9. Victor - R1200RT (?)

10. Florin - 1200GS (?)

11. Costel - EN500

12. Leo - Dragstar 1100

13. Laur - Intruder 1800

14. Mihai - Busa

15. Aurica - KLE400

 

Pana acum...

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, normal. Nu mai facem prostii. Ne-am lecuit de data trecuta. :P

 

1. Beatrice - ER6N

2. Alex - EN500

3. Dan - VN800

4. Stefan - R125

5. Iulian - R6

6. Budu - Shadow 750

7. Ionut - conserva

8. Niko - conserva

9. Victor - R1200RT (?)

10. Florin - 1200GS (?)

11. Costel - EN500

12. Leo - Dragstar 1100

13. Laur - Intruder 1800

14. Mihai - Busa

15. Aurica - KLE400

16. Ovidiu - EN500

17. Cristi - BMW

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ar interesa si pe mine, in ciuda faptului ca sunt relativ nou pe forum. Se poate? Acum nu stiu nici eu sigur daca reusesc maine, trebuie sa fac rost de dinero ptr un plin :P. De ce sa i faci, salariu intra deabia sapt viitoare :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beatrice.....ai un talent la strans oamenii.....

Vad cum se simte sotia de dim ca azi nu prea a fost bine si daca e ok ne vdm in victoriei.

Tre sa fac o ULTIMA iesire afara inainte sa o bag la naftalina....dar nu se stie ca au mai fost "ultime" iesiri.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, deci ramane la 11:30 la Mega Image de la Victoriei.

Stiu unul singur pe acolo (cum vin dinspre Banu Manta, merg spre pasaj, inainte de Dr Felix pe dreapta). Sun inainte ca sa confirm.

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, deci ramane la 11:30 la Mega Image de la Victoriei.

Stiu unul singur pe acolo (cum vin dinspre Banu Manta, merg spre pasaj, inainte de Dr Felix pe dreapta). Sun inainte ca sa confirm.

 

bafta

mane,locul de antalnire este exact in parcarea mare din victoriei(unde sta politia)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...