Sari la conținut

Accident Tineretului


Metal Heart
 Share

Postări Recomandate

Am auzit de un accident urat la Tineretului, o moto a incercat sa iasa de pe o straduta si sa faca stanga peste linie si o masina l-a luat in plin pe rider. Cica motorul "rupt in doua". Mai multe nu stiu. Cine a trecut pe acolo mi-a zis ca de abia se intamplase si SMURD-ul inca n-ajunsese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accidentul am inteles ca a fost in jur de ora 13:00.

 

Mai multe detalii nu ceret ca nici eu nu stiu... am incercat sa aflut tot ce se putea, dar nici macar tipul si culoarea motocicletei nu l-a putut spune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm am trecut prin tnrt pe la ora 21 si n-am vazut nimic :D

 

pe bune ? pe un topic cu un potential accident grav tu scrii tnrt in loc de tineretului si pui un smiley face la final ? ce-i in neregula cu tine ? stiu-stiu, scrii de pe telefon.

cine a zis-o pe aia ca prinde curaj cand se uita la oamenii din jur a avut dreptate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum, printr-un post inutil tu imi zici ca postul meu e inutil ? Inception level over 9000.

 

tu ai inceput offtopicul cand te-ai decis sa te iei de ce nu-ti iesea tie corect la analiza. si pe urma cand ai zis ca prinzi curaj cand vezi prosti, am zis ca eu prind curaj cand vad prosti care se obosesc sa judece cine-i prost si cine nu, pe un FORUM. deci? reusesti sa intelegi?

 

si da, continuam sa facem offtopic cat vrei tu, sau, mai bine, pana te prinzi ca postu care e offtopic nu mai are nevoie de inca un post offtopic sub el ci tre ignorat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

100% on-topic:

ieri au bagat butelii in tineretului in jurul pranzului, pana seara s-au terminat. niste curajosi inca discuta despre asta...

p.s. era sa uit: MOARTE CONSERVARULUI!!!

 

deci pana la urama a bubuit butelia????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si da, continuam sa facem offtopic cat vrei tu, sau, mai bine, pana te prinzi ca postu care e offtopic nu mai are nevoie de inca un post offtopic sub el ci tre ignorat.

 

da ma colegule, ai dreptate dar si tu faci tocmai acelasi lucru, intelegi ironia ?

 

nu prea inteleg, cum adica sunt off topic ? care e topicul de fapt ? pana acum nu exista nici un ontopic aici. "am auzit de un accident in tineretului dar nu stiu detalii" nu este topic. lasati oamenii implicati direct sau indirect in accident sa relateze faptele daca ei asta doresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai asta NU ai facut, si implicit nici eu acum. degeaba imi scoti mie ochii ca nu am facut asta, cand tu ai fost primu :P stii aia, ala fara de pacate sa arunce primu piatra!

oricum, topic netopic, ontopic offtopic, am vazut duminica un cbr noutz oprit in drum, rideru vorbea cu o tanti din loganu parcat langa. stie cineva informatii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...