Sari la conținut

Grupul vesel de la "9"


Beatrice
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 666
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu prezent.. la orice, oriunde, se stie :crack: Vineri la ora 20:00 la Victoriei.

 

NU ii mai bagati in seama pe cei care posteaza aiurea ! Cel mai bun tratament pentru oftica lor este ignoranta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In principiu, eu si Alex, da.

 

Dar daca cineva care n-are masina nu vine cu moto, atunci luam noi masina, ca sa-i lasam acasa pe fiecare. :)

Asa ca, cei care nu aveti masina si veniti pe jos, anuntati-ma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Legat de intalnire...

Eu posibil pe moto, ca ma asteapta, cuminte ..si merita!

hi hi hi

 

NU ca posibil... Vii sigur cu moto.

 

Mai fratilor voi chiar vreti sa veniti cu motoarele maine seara ?

 

Eu nu am cu ce altceva sa vin :what:

 

Cand se face mai frig nu o sa mai vin deloc :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu Vineri seara o bag la iernat asa ca cine stie cum o sa fie......

Oricum ne vdm acolo si dupa mai vedem

 

Daca nu ai echipament nu stiu daca se mai merita....seara este foarte frig

Cine vine pe moto si nu are echipament sa bage 3 perechi de izmene..... :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu, unu, nu cred ca pot ajunge la 8 acolo. Daca se stabileste ceva ma uit aici si zic ce doresc.. (pare rau... la mine programul se termina la 18...pana ajung acas mai fac 1h...deci..ajung cam...batut/).

 

Daca cineva organizeaza la el "acasa" ceva, si doreste sa ma/ne invite apoi, ma bag si vin si cu ceva "merinde" ..daca nu......nu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna de parca ai construit un zid electrificat in jurul vostru, imposibil de escaladat. :)

Este un forum deschis, unde te intersectezi cu tot felul de pareri si nu toate coincid cu ideile voastre..asta in primul rand..

Nu stiu daca ai sesizat, dar bascalia fina a venit prin intermediul unor useri vechi, mobristi experimentati, carora ideea de a scrie 20 pagini pt.o amarata de iesire pina hat departe, la Targoviste :crack: nu le poate starni decit rasul si garagata..

Fara sa te superi pe mine, nu o spun cu rautate, dar ideea de a "te izola" pe un forum public nu denota prea mare-nu striu cum sa spun sa nu deranjez- diplomatie si ingeniozitate..

luigi, come on man, uita te in CI si nu fa posturi aiurea. vezi ca phantoml zice si el de bine , cred ca se lasa de o sighisoara. ti as da PM dar ar insemna sa sau 2 , si la tine si la el.

:)

cineva intelept mi a spus ceva odata, daca te bagi in cocina te papa locuitorii. eu era cat pe ce sa alunec, dar intelept(it) de altii am evitat.

hai ca pe vremea noastra se lua bacul, acum e cu "care e cu coada pe sus" mai mult. sanatate si respect sa fie

@bogdan+luigi -ontopic de plimbare, "plimbare, germanos "?

 

Luigi stai linistit si nu-ti mai pierde timpul pe catele ce doar latra de dincolo de gardul spitalului 9. Limbajul folosit pentru latratul in public denota o educatie...dresaj vroiam a spune, deficitar. Asa ca te bagi la o Sighisoara in w-e?

trolule, laule, vezi mai sus, ce ziceai ? one day trip ? vremea nu e chiar ..roza

. ce zici de un "rausor" ? ai vazut pozele de la cristache @co?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata prostie pe unii.....se baga in seama pe un topic cu care nu au nici o legatura si mai fac si planificari pt iesirile lor....

 

Persoanele alea se numesc: neadaptate, neintegrate..

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-s prosti Lucian, sunt doar rai si aproape ca poti spune ca-s si tarani needucati. :)

 

Diseara cum faci daca lasi motoru' la garaj? Vine sotia cu masina sa te ia apoi?

Daca nu e nimeni care vine pe jos, venim si noi tot cu moto. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum o sa fac daca las motoru pt ca si sotia lucreaza pana la 20.30 si daca se duce dupa masina si se intoarce face cam 2 ore. Asa ca poate trec pe acolo , iese si sotia de la munca si poate stam putin cu voi si dupa o luam din loc. Vb diseara oricum

Sa aveti o zi buna

 

De data asta este mai greu pt ca nici ea nu a plecat cu masina de acasa.

Alta data o sa fim cu masina si o sa fie mai usor....mai ales ca am soferita si eu pot sa beau o bericioaica pt ca stau in dr.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

luigi, come on man, uita te in CI si nu fa posturi aiurea. vezi ca phantoml zice si el de bine , cred ca se lasa de o sighisoara. ti as da PM dar ar insemna sa sau 2 , si la tine si la el.

:)

cineva intelept mi a spus ceva odata, daca te bagi in cocina te papa locuitorii. eu era cat pe ce sa alunec, dar intelept(it) de altii am evitat.

hai ca pe vremea noastra se lua bacul, acum e cu "care e cu coada pe sus" mai mult. sanatate si respect sa fie

@bogdan+luigi -ontopic de plimbare, "plimbare, germanos "?

 

 

trolule, laule, vezi mai sus, ce ziceai ? one day trip ? vremea nu e chiar ..roza

. ce zici de un "rausor" ? ai vazut pozele de la cristache @co?

Trol speaking off-topic:

Nu stiu de Rausor cum e drumul. Vremea e buna w-e asta.

Ce faci, te bagi la o cafea la Sighisoara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu sunteti in stare sa organizati ceva sau nu stiti cum....stati pe topicul asta...poate asa se prinde ceva de voi si reusiti si voi sa iesiti 3 - 4 motoare la plimbare.

Adevarul ca la o iesire de 3 motoare nici nu poti deschide un alt topic....te agati ca puricele de topicul deschis de altii.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu sunteti in stare sa organizati ceva sau nu stiti cum....stati pe topicul asta...poate asa se prinde ceva de voi si reusiti si voi sa iesiti 3 - 4 motoare la plimbare.

Adevarul ca la o iesire de 3 motoare nici nu poti deschide un alt topic....te agati ca puricele de topicul deschis de altii.....

 

:10:

 

MOR DE RAS =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-ati facut topic cu Sighisoara, treceti acolo.

 

---------------------------------------

M-a sunat Laura, o sa vina si ea.

Azi pe Stefan cel Mare, m-am intalit cu Laur, cel cu Intruderu 1800, o sa vina si el la ora 20:00 la Victoriei.

Vine si Justin cu mobra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copiii aveti grija ,asfalt rece cauciucuri reci aderenta 0 ,imi pare rau eu acum sunt inca la munca ,mancati o clatita si pt mine ,pt maine sau duminica daca puneti ceva la cale dati un semn ,ma przint si eu cu balena la oarece gratar si un cico .

 

Copiii aveti grija ,asfalt rece cauciucurii reci aderenta 0 ,imi pare rau eu acum sunt inca la munca ,mancati o clatita si pt mine ,pt maine sau duminica daca puneti ceva la cale dati un semn ,ma przint si eu cu balena la oarece gratar si un cico .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...