Sari la conținut

Grupul vesel de la "9"


Beatrice
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 666
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Justin: ''Nu putem noi sa facem topicul privat? Sa aiba accesul doar cei care vrem ?

 

Exista vreo solutie pentru problema care o avem ?''

 

N-aveti mah nici o problema, nu tineti la caterinca si ati raspuns acid de fiecare data. Iar a ingnora este arma celor puternici, trebuie sa invatati sa fiti puternici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa ii ignoram pe cei care posteaza aiurea.

 

Topicul este pentru grupul nostru, cei vizati se stiu.

 

''The Niners''

Editat de Sei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ai albit cu Rausor! Unde-i frate ca ma duc, ok, m-ai convins!

In alta ordine de idei, ne cam aburesti ca ne insotesti in ultimul timp.

 

aici

<iframe width="425" height="350" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="http://maps.google.c...d"></iframe><br /><small><a href="http://maps.google.c...8;source=embed" style="color:#0000FF;text-align:left">View Larger Map</a></small>

 

ai mare dreptate

fii si tu milos cu mine, primul" aburit" sunt eu. da' big time..

 

 

http://goo.gl/maps/7jPWS

 

Bai, nu-i mai injurati mah ca uite ce se intampla! :crack: Dupa ce ca fac o plimbare pe an acum pe frigul asta ca au uitat sa se dea anul asta, se strang 3 insi si unu' vine inapoi pe platforma ca desi in targ se zice ca BMW-urile sunt indestructibile de fapt sunt niste stricacioase!

 

P.S. M-am bagat sa-i ajut pe astia mici ca nu prea au textele la ei! :bigstar:

 

niko frate, asa i de la o varsta, dam in mintea astora mici :)

 

Tot nu-s convins ce sa folosesc la instalatii, cupru sau PPR?

Am o gramada de treaba pe cap, parchet, acum cu tevaraia asta.. :scratch:

PS:Vin si eu la Rausor, nu conteaza unde-o fi, da se poate face baie in rausoru' asta?

Io n-am apa acasa de cind cu belelele astea si m-as bucura sa amestec placerile, adik utilu' cu treaba serioasa..

 

ok, pe bune acum plecarea la ora 12: 30 astazi 18.nov.

 

http://goo.gl/maps/7jPWS

 

mai sus linkul

Editat de foxbat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, nu-i mai injurati mah ca uite ce se intampla! :crack: Dupa ce ca fac o plimbare pe an acum pe frigul asta ca au uitat sa se dea anul asta, se strang 3 insi si unu' vine inapoi pe platforma ca desi in targ se zice ca BMW-urile sunt indestructibile de fapt sunt niste stricacioase!

 

P.S. M-am bagat sa-i ajut pe astia mici ca nu prea au textele la ei!

Eh, nu-i injura nimeni. E bine ca au invatat si ei sa faca o iesire chiar daca e cam lame, numai pana la Sighisoara. Sunt si ei "la inceput".

P.S.: Astia si Dan Popescu ce se mai umfla-n pene ca pleaca pe undeva si apoi se intorc pe platforma, ca au dat in greu.

 

Stati p-aproape, pana la primavara mai aveti de invatat. ;)

 

A, si mai asteptam topicurile voastre cu plimbari cu conserva pe la "Poze din calatorii". ;)

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

.."SixtyNine-rs" ar suna mai bine..

iar ca sigla as sugera ceva "69", cu inscrisurile de un rosu/chihlimbariu, totul pe fond de de roz chilotiu..

Zic asa..fara niciun apropos la orientari de sexualitee..

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sei lasa-i ma sa intre sa vb de ale lor. Nu le mai da atentie pt ca oricum vb pe langa si toata lumea se amuza de prostia lor. Cainii latra , ursu merge....fa si tu la fel.

 

Mai bine fugi la Dan sa-i trezesti....

 

Dane.....cum ati dormit? Noi am ajuns la 4 acasa...

Sa pui si tu pozele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.."SixtyNine-rs" ar suna mai bine..

iar ca sigla as sugera ceva "69", cu inscrisurile de un rosu/chihlimbariu, totul pe fond de de roz chilotiu..

Zic asa..fara niciun apropos la orientari de sexualitee..

 

Porti pantalonii cu maroul in fata? :)

 

Sei lasa-i ma sa intre sa vb de ale lor. Nu le mai da atentie pt ca oricum vb pe langa si toata lumea se amuza de prostia lor. Cainii latra , ursu merge....fa si tu la fel.

 

Mai bine fugi la Dan sa-i trezesti....

 

Dane.....cum ati dormit? Noi am ajuns la 4 acasa...

Sa pui si tu pozele

 

Eu sunt cheaun, am mancat, chestii.. trestii..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sei lasa-i ma sa intre sa vb de ale lor. Nu le mai da atentie pt ca oricum vb pe langa si toata lumea se amuza de prostia lor. Cainii latra , ursu merge....fa si tu la fel.

 

Mai bine fugi la Dan sa-i trezesti....

 

Dane.....cum ati dormit? Noi am ajuns la 4 acasa...

Sa pui si tu pozele

 

Eu le-am dat trezirea la ora 8:30. :crack: Cheauni toti.

''Cainii latra, ursu' merge, dar... cateodata, se opreste si le la si lor la .... ''

 

In ~15 minute trimit pozele pe privat.

 

Poze trimise. :alcy:

Editat de Sei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu poze pe privat :P

 

Fratilor sunt demoralizat. Am lasat-o pe Jessie la iernat :(

Ma simt de parca am lasat o parte din mine acolo ... something's not right :(

Editat de Mr.Sam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu poze pe privat :P

 

Fratilor sunt demoralizat. Am lasat-o pe Jessie la iernat

Ma simt de parca am lasat o parte din mine acolo ... something's not right

 

 

Deci....aceeasi stare o am si eu de 2 saptamani...Cat mai e pana vine primavara? :(( (don't answer that...) <<ne plangem ca niste bebelusi :)) ...vreau primavaraa!!! >>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am o presimtire ca Fram i-a lipsit foooarte mult cuiva... :alcy:

 

Ma enervezi, ai stat pe forum si FB in loc sa ramai. Da, stiu ca ai cainele in grija :(. Ati pierdut amandoi (tu si Alex) prajiturile si vinul de la Leo. mda..

 

.

Editat de gigivarga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Is muiere maritata bre, am facut curat in casa, mancare, am si invatat cate ceva pentru scoala; mai tre' sa fac baie la catei si gata. :))

Mi-ati adus si mie 2-3 bucatele de prajitura? Va tin eu minte...

 

Lasa ca fac eu sambata viitoare cateva tavi de prajitura de morcovi. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Is muiere maritata bre, am facut curat in casa, mancare, am si invatat cate ceva pentru scoala; mai tre' sa fac baie la catei si gata. :))

Mi-ati adus si mie 2-3 bucatele de prajitura? Va tin eu minte...

 

Lasa ca fac eu sambata viitoare cateva tavi de prajitura de morcovi. ;)

 

Pozele sunt pe FB, a facut cu struguri, visine, mere, n-am prins de toate.. Vorbeam de nebunie pe 2 roti azi cat era soare, in 1-2 ore ies si eu =)))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot nu-s convins ce sa folosesc la instalatii, cupru sau PPR?

Am o gramada de treaba pe cap, parchet, acum cu tevaraia asta.. :scratch:

PS:Vin si eu la Rausor, nu conteaza unde-o fi, da se poate face baie in rausoru' asta?

Io n-am apa acasa de cind cu belelele astea si m-as bucura sa amestec placerile, adik utilu' cu treaba serioasa..

Mergi pe cupru fratele meu alb.

 

aici

<iframe width="425" height="350" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="http://maps.google.c...d"></iframe><br /><small><a href="http://maps.google.c...8;source=embed" style="color:#0000FF;text-align:left">View Larger Map</a></small>

 

ai mare dreptate

fii si tu milos cu mine, primul" aburit" sunt eu. da' big time..

 

 

http://goo.gl/maps/7jPWS

 

 

 

niko frate, asa i de la o varsta, dam in mintea astora mici :)

 

 

 

ok, pe bune acum plecarea la ora 12: 30 astazi 18.nov.

 

http://goo.gl/maps/7jPWS

 

mai sus linkul

Foxu', sa nu-mi spui ca ai luat teapa cu Rausor.

Te credeam om serios. Te stiu documentarist inainte de orice excursie, acum cum s-a intamplat?

Baga poze! Aici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi pe cupru fratele meu alb.

 

Daca tot de bagi aiurea, tevile de cupru fac condens si ttrebuie izolate (ex: armaflex etc), spre deosebide de PPR (polipropilena). Pt termoficare se recomanda ppr-al (ppr cu insertie de aluminiu).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot nu-s convins ce sa folosesc la instalatii, cupru sau PPR?

Am o gramada de treaba pe cap, parchet, acum cu tevaraia asta.. :scratch:

PS:Vin si eu la Rausor, nu conteaza unde-o fi, da se poate face baie in rausoru' asta?

Io n-am apa acasa de cind cu belelele astea si m-as bucura sa amestec placerile, adik utilu' cu treaba serioasa..

Si cum ziceam mai sus, mergi pe cupru.

 

Justin: ''Nu putem noi sa facem topicul privat? Sa aiba accesul doar cei care vrem ?

 

Exista vreo solutie pentru problema care o avem ?''

Problema CARE o ai e numai ale tele Bula, ale tele!

 

Luigi spune-mi te rog care sunt coordonatele geografice la orasului Targoviste, daca ma poti ajuta cu cati km sunt pana acolo si cati bani sa iau la mine daca vreau sa ma duc.

Exista rute alternative?

 

Ai idee cam cat imi consuma motocicleta ca sa stiu sa nu raman fara gaz pe drum.

 

Foxu tata, tu esti mai umblat asa, chiar daca mai mult prin Bulgaria, oricum se pune si asta, spune-mi te rog ce pot sa vizitez in Targoviste si daca ai adrese de cazare ceva.

 

Intentionez sa fac o tura cat de curand. Multumesc din inima partidului si conducatorului sau iubit pentru viitoarele raspunsuri.

Editat de phantom21042003
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un ultim' post din partea mea, off-topic, sa ii zic asa...

 

M-am uitat pe topicul vostru cu tura de la Sighisoara. Aveti si cateva poze cu voi. Sincer pareti oameni maturi, in toata firea. De ce aveti mintea unui copil ?

Va doare pe voi cat vorbim noi? Invidie?

 

Chiar nu ma intereseaza ce raspundeti. Este o intrebare retorica.

 

Problema CARE o ai e numai ale tele Bula, ale tele!

 

 

Sa lasam deoparte cocalarismele.

 

Ar trebui sa scrii corect la varsta ta nu?

 

''Problema care o ai este numai a ta, Bula, a ta!''

 

Nu, nu este numai a mea.

De pe topicul ''Bucuresti-Targoviste'' ti-ai facut un prost obicei sa nu citesti tot.

Mai uita-te o data peste ce am scris, poate o sa vezi numele si ghilimelele, care indica un citat.

Editat de Sei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi pe cupru fratele meu alb.

Daca tot de bagi aiurea, tevile de cupru fac condens si ttrebuie izolate (ex: armaflex etc), spre deosebide de PPR (polipropilena). Pt termoficare se recomanda ppr-al (ppr cu insertie de aluminiu).

Pana si la asta va dam ma lectii? :crack:

 

Intentionez sa fac o tura cat de curand. Multumesc din inima partidului si conducatorului sau iubit pentru viitoarele raspunsuri.

Bai sa stii ca-s aproape 90km... Eu zic sa-i ceri colegului numarul de telefon al baiatului cu platforma. Poate te plictisesti si tre' sa te care inapoi in Bucuresti.

 

M-am uitat pe topicul vostru cu tura de la Sighisoara. Aveti si cateva poze cu voi. Sincer pareti oameni maturi, in toata firea. De ce aveti mintea unui copil ?

Va doare pe voi cat vorbim noi? Invidie?

Lasa-i Sei, inca esti mic. :hug:

"Adultii" se comporta asa cand nu-i f.u.t.e. femeia destul acasa si le se urca testosteronul in creier. Au si ei o scuza. Desi nu inteleg de ce nu se duc la baita sa faca o laba sa se descarce.

 

post-48785-0-14721100-1353257554_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, le-ai raspuns si tu :hug:

De acum ii ascult/am sfatul lu' Niko.

Puteti sa nu mai intrati pe acest topic. Nu o sa va simtim lipsa. :shootingsmilie:

 

De acum postati numai on-topic. Nu are rost sa discutam cu o ''cauza pierduta''.

Editat de Sei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...