Sari la conținut

Grupul vesel de la "9"


Beatrice
 Share

Postări Recomandate

Mai ati innebunit?

sunt 15-16 grade la ora 14-15, dimineata sunt 4 grade!

Noi cel mai probabil venim cu masina pentru ca trebe sa schimb lantul si imi vin piesele de-abia sapt. viitoare (presa de lant, ca lantul l-am luat)

Deci in cazul asta am mai avea 2 locuri in masina. Daca se mai incalzeste si gasim unde sa amanetam copilu', poate venim si noi cu motoru, dar cred ca slabe sanse...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 666
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ieri am fost pana la Sighisoara si acolo ajunsese temperatura pe la 18-19 :))))

Sa nu-ti bagi unghia in gat ca esti in masina la temperaturile alea?

 

Oricum, ne vedem la 09.30, plecam la 10.00 si ar trebui sa fie mai ok cu temperaturile...

Revin si cu locul exact de intalnire. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fatuca, daca organizezi ceva, da un semn si astora mai in "etate", care n-au cont pe face... Vreau si eu plimbarica, daca ma luati bineinteles. Sunt si eu dornic precum catelul ciufulit din reclama Germanos, parca. "Plimbare ?!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine propunea o mare?

Eu din pacate mi-am cam paradit niste nervi nu mai pot folosi cum trebuie picioru' stang. :) Deci moto, doar cu chinuri si daca merita intr-adevar.

 

Vedem cum e vremea si daca este frumos facem o tura scurta pe langa Bucuresti, pe la Troita (~100 si ceva de km)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine ne vedem la 13 in victoriei si facem o tura mica de vreo 100 si ceva de km, pe la snagov.

 

Pe seara la 18-18,30 ne vedem in club/pub katerinka. Cautati si voi pe net unde e. Sau dati.mi un tel 0724.467.113.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si io! Parca va intalneati in parcarea din centrul Pietei Victoriei, nu? Ora de intalnire este minunata, dorm si eu mai mult, am niste restante... Este de cautat trasee prin padurile din jurul Bucurestiului, Snagovul fiind o idee buna. Parca prin padurea Baneasa sunt niste poteci de asfalt, daca le stie cineva.

Ne vedem maine. O seara placuta tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prin snagov este un traseu numit si cheia mica. Prin padure pe la caldarusani. Traseele alea de care zici tu cted ca sunt inchise circulatiei. Dar vedem maine si daca e mergem si acolo.

 

Ne vedem in parcare la victoriei la 13.

 

Peseu pt cunoscuti: nu, de data asta nu mai intarzii ca vin direct de la scoala. :P

Am ajuns sa anunt cand NU intarzii. :))))

 

Poate ne oprim si pe malu lacului sa o ardem putin romantic. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...