Sari la conținut

Grupul vesel de la "9"


Beatrice
 Share

Postări Recomandate

 

O intrebare rapida pentru tine: De ce esti mereu contra tuturor?

Tuturor insemna...tuturor. Ma vezi ca fiind singurul care va contreaza pe topicul asta?! Deci nu sunt "contra tuturor", ci doar "contra unora", chiar daca ei sunt majoritari.

Pilda: Stii cati l-au votat in '90 pe Iliescu? Peste 90%. Am fost impotriva lor. A fost bine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 666
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am fost pana in romana, am avut ceva treaba, nu trebuie sa stii tu. :)

Dovada? Erau unii care ridicau la cota un capac de camin exact fix-pix in fata McDonald's, erau cu picamerul. ;)

Nu te-am intrebat la ce club ghei ai fost. Am zis doar ca minti. Nu cu tura, ca asta e cea mai lunga a ta de anu' asta...

Editat de Kollar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te-am intrebat la ce club ghei ai fost. Am zis doar ca minti.

 

Cu ce mint? :) read my lips *T*O*T*H*E*A*I*R*P*O*R*T*

Sunt mereu carte deschisa, n-are rost sa mint.

 

Plictisitori "astia" care sunteti contra, hai ca nu e timp de voi..

Editat de gigivarga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am estimat la 75%. Nu-mi atribui aiurea generalizari...

 

 

Ce-am scris eu e in ton cu majoritatea. - da, offtopic, ca majoritatea.

 

invata sa mergi pe r6 ala cu 10 stickere cu 46 si mai vb racere

Editat de Sei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ce mint? :) read my lips *T*O*T*H*E*A*I*R*P*O*R*T*

Sunt mereu carte deschisa, n-are rost sa mint.

 

Plictisitori "astia" care sunteti contra, hai ca nu e timp de voi..

Nu ma pasioneaza buzele tale...spre norocul lor...

Ziceai ca "140km/h universitate -> obor". Asta e o minciuna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma pasioneaza buzele tale...spre norocul lor...

Ziceai ca "140km/h universitate -> obor". Asta e o minciuna.

 

Pe probatelea? :)

 

Ooooofff, adevarul asta va da de gandit si inca un subiect de dat cu noroi. Eu totusi visam la un topic de iarna cu R1 si hayabusa (dar mai este timp). Mi-ati stricat placerea de a trezi la viata multi trolli. :)

Editat de gigivarga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii au aratat ca pot fi si cu bun simt. Aperierile noastre.

Altii, au ramas cum ii stiam. Soarta sa aiba grija de ei.

 

MI-a ajuns pentru azi, e cam tarziu. V-am lasat. :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ? Banuiesc ca nu vrei sa-mi arati doar ca ai atins pentru 2 secunde viteza aia, ci ca scoti medie cel putin 139 excluzand semafoarele...

 

A, gata, ai disparut?! OK, ma duc si io sa ma culc...

Va pupa Jean!

 

Doar nu eram idiot sa ma ia baietii de la Obor ;) mai mai mai :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ooooofff, adevarul asta va da de gandit si inca un subiect de dat cu noroi. Eu totusi visam la un topic de iarna cu R1 si hayabusa. Mi-ati stricat placerea de a trezi la viata multi trolli. :)

 

A aparut topicul de iarna... Ala' cu calatoria din Tei pana in Voluntari :crack:

E cu apropo', dar merge.

Editat de Sei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai degraba invatati sa umblati pe trotinetele alea,sa nu va rupeti gatu degeaba

Multumesc colegu' :)

Asa sa fie pentru toti..

 

Satul de offtopic...si etc.

 

@Beatrice? Ce se intampla in weekend asta? Pe unde iesim toti? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O "9" caterinca maxima...Se pare ca "tinereii" se incapataneaza sa ignore faptul ca forumul nu e messenger. Citind diferitele topicuri initiate in ultima vreme ma ingrozeste faptul ca unii dintre ei sunt viitorul nostru...Li s-o trage oare de la mancarea de la Mac?

 

P.S. Scuze pt off-topic.

 

On-topic: uite aici cate ceva sa va ajute in planificarea viitoarelor calatorii in grup extins: http://messenger.yahoo.com/download/ ; http://www.skype.com/intl/en-us/get-skype/ , http://www.facebook.com siiiii....IN PRIMUL RAND...http://www.hi5.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, oamenilor... nimic nu-i nou sub soare - a mai existat o incercare de topic cu aceeasi idee de "chat in grup" in sectiunea asta acum cativa ani. Parca ceva gen "grupul en500 si outsiders" sau de genul. Daca tin bine minte si cu o parte din "distributie" comuna cu cea de pe topicul asta. Stiu ca m-am "flame"-uit atunci pentru mutarea lui.

 

Nu numai ala a fost istoric vorbind. Au mai existat si niste topicuri de intalniri periodice bazate pe marci detinute. Tot aiurea si alea din punctul meu de vedere cel putin.

 

Intrucat utilitatea sectiunii este alta, astea nu-si au locul aici... Daca se trezesc mai multe grupulete sa deschida topicuri d-astea, nimeni care se uita pe unde sa iasa sau dupa idei de iesiri n-o sa mai gaseasca nimic.

 

Nu interzice nimeni nimanui sa deschida topic aici cat timp este legat de o iesire... Dar fiind forum public nu interzice nimeni nici comentariile oricui... chiar daca unele pot fi ironice.

 

Poate topic la comunitati regionale e idee mai buna. Poate grup de mail. Poate lista de discutii. Orice ar fi mai bine decat aici.

Ai dreptate in cea mai mare parte.

Dar daca te uiti sunt o tona de topicuri de genu' asta si de vorbarie multa fara sa se spuna nimic si nu le mai sare nimeni in cap. Asta pentru ca-s multi cu care eu personal am ceva de impartit. Nu conteaza asta; si da, e adevarat ca si baietii poate au exagerat.

De acum in mare parte o sa ne limitam numai la anunturi si la una alta despre iesiri. :)

Oricum din 16 pagini, 14 sunt facute de altii aiurea fara nici o treaba cu topicul. ;)

 

Mutati si voi grupul la "Motociclisti in timpul liber" si gata.

 

Asa se intampla cand oamenii nu se vad la fata. Pe forum se jignesc una-doua, nu doare nimic, nimeni nu-ti bate obrazul cand il mai vezi.

Oricum, chiar si cei care se vad la ochi dezvolta curand genul asta de discutii din te miri ce, d-apai cei care doar se intersecteaza pe aici pe forum.

 

Eu zic ca sacalii batrani nu au ce face ca deobicei, asa ca au acum material de joaca. Iar cei din grup trebuie sa se obisnuiasca cu genul asta de discutii, asta e forumul, asta e comunitatea moto de la noi.

Deci, daca privesti obiectiv, chiar e amuzant, si recunosc, pe mine ma distreaza. :laugh:

Asa-i iarna frate cand toti si-au bagat motoarele la iernat, si asa va fi 5 luni de aici inainte. O sa le treaca de noi, va veni randul altora.

 

Hai, nu mai fiti asa incruntati si voi si lasati oamenii sa faca mistouri daca ei asa se simt bine.

Oricum la vara pot paria ca ne vom intalni cu majoritatea si ne vom intelege bine. Dar nah, cum zicea si Niko, asa-i cand nu te uiti in ochii celui cu care vorbesti.

 

Niko, nu-i chiar asa. Una e un pic de caterinca, alta e cand cateun harciog te ameninta si dupa aia o arde taras cand esti p-aproape...

Cocosel, nu ies la suc cu ghei. Nu-mi plac si, daca ii simt agresivi, le crap capatana.

Pasarica, hai sa ne vedem sa rupi capul cuiva.

Aproape ca visez la ziua cand o sa ti-o iei in freza.

 

P.S.: Alta data cand esti asa aproape de noi, fa-ti curaj si vino si prezinta-te, vierme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Auzi mestere, ti-ai tras cumva forum p-aici si n-am aflat noi? De unde pana unde "topicul vostru"?

In caz ca nu ai inteles, pe forum, pe orice topic, poate scrie oricine. Nu exista "topicul vostru". Ala e pe feisbuc, pe tuiter, pe iahuu pe ce vrei tu. Aici nu.

Deci n-ai decat sa te iei cu mainile de curr si sa sari in sus.

 

Invata sa scrii si dupa sa ai curaju sa postezi ceva...

FEISBUC ???? IAHOO ???? Aici este prostia care nu mai incape in tine

 

 

 

Bravo. Good post!

 

Sa-i spuna cineva baietelului cu "V-a mai zic ceva" ca se afla intr-o mare eroare gramaticala, ca sa nu mai zic de conjunctura.

 

Invata-l pe prietenu tau...mai sus mentionat sa scrie si dupa da sfaturi la altii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...