Sari la conținut

Sa mai si radem......BANCURI !


Leon
 Share

Postări Recomandate

Intra un profesor cu o banana in mana la scoala si zice:

- Copii, astazi o sa va invat cum se pune prezervativul pe penis!

Se pune pe scaun si zice:

- Dar stati sa mananc si eu banana asta, ca nu mi se scoala pe stomacul gol...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tovarăşul Ceauşescu se întoarce dintr-o vizită efectuată în Africa de Sud. Curioşi, ceilalţi îl întreabă cum a fost, ce a făcut acolo.

-Cel mai mult mi-a plăcut la vânătoare de pliznoţi, în junglă.

Toţi se uită lung. În cele din urmă, unul îşi ia inima în dinţi şi întreabă:

– Nu vă supăraţi, ce sunt ăia pliznoţi?

– Păi, seamănă cu oamenii, doar că sunt negri, stau în copac şi când îndreptam puşca spre ei strigau: please not, please not!

Profesorul catre elevi: Bai, sunteti atat de proști, ca 90% nu treceti clasa!

Bulă: hăhă, nici măcar nu suntem atâția...

La 21.05.2026 la 10:17, Leon a spus:

2 in 1  :)))

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un hoț de buzunare a fost lovit pe trecerea de pietoni de un motociclist care a fugit de la locul accidentului.

Poliția vine repede, constată că omul e bine și nu trebuie trimis la spital și-l întreabă:

- Ați reușit să memorați numărul de înmatriculare?

- Nu, dar iată portofelul lui!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Postat (editat)

David Beckham se urcă intr-un taxi la aeroportul din Dublin. El observă că taximetristul se uita insistent la el in oglinda retrovizoare de vreo 5 minute.
După 5 minute taximetristul ii zice:
- Ok, măcar dă-mi un indiciu!
David Beckham oftează și zice:
- Am avut o carieră stralucită la Manchester United, m-am casatorit cu una dintre Spice Girls și am jucat de mai mult de 100 de ori pentru Nationala Angliei. Suficient?
La care taximetristrul ii zice:
- Nu, dobitocule. Unde mergem!?

Editat de Leon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iubitul catre iubita prin SMS:
-As face orice pentru tine. As trece prin foc, as trabate cele 7 mari si tari!
-Oh, ce dragut! Vii la mine?
-Nu, ca ploua!

 

 

 

 

..............

 

 

 

Daca iesi seara sa bei 5 beri in oras, pentru majoritatea oamenilor esti alcoolic, dar in Vaslui, esti doar soferul....

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noul model Ferrari, care este și primul automobile electric al companiei, vine cu o inovație revoluționară a sursei de energie care încarcă acumulatorul, energie practic gratuită și inepuizabilă dată de un generator rotativ cuplat direct la mormântul lui Enzo Ferrari.

 

 

IMG-20260530-WA0003.jpg

IMG-20260530-WA0004.jpg

IMG-20260530-WA0005.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nevastă-mea a avut un nou accident cu mașina. A declarat la poliție că bărbatul cu care a intrat în coliziune era cu ochii în telefonul mobil și bea bere la doză. 

Agentul de poliție i-a explicat că omul poate face ce dorește la el în curte... 

 

 

17802892956566928809506830655555.thumb.jpg.d163128af6e785c45e90822f1d5885f4.jpg

De 1 iunie sa nu uitam de cei mici! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un tip beat stătea la bar, se apropie barmanul şi zice:
- Vai, aveţi paharul gol, mai doriţi unul?
- Ce să fac cu două pahare goale...?

 

 

 

 

......................

 

 

 

 

- Vorbiți engleză?
- Fluent.
- Ce înseamnă "onion rings"?
- Te sună ceapa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, Leon said:

Un tip beat stătea la bar, se apropie barmanul şi zice:
- Vai, aveţi paharul gol, mai doriţi unul?
- Ce să fac cu două pahare goale...? 

La consultație, doctorul întreabă:

- Bei?

- Cum aș putea să vă refuz? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de Pomohaci:

Stiti ce inseamna “exorcizare inversa”? Sa ii spuna diavolul preotului sa iasa din copil... 

 

 

 

......................

 

 

Cum se numeste un tigan intr-o benzinarie?

RomPetrol.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- Măi Ițic, am auzit că tu îți dai toți banii la săraci!

- Da, așa este!

- Păi, și din ce trăiești?

- Din dobândă!

 

 

- De unde vii așa de fericit?

- De la dentist!

- Păi, tot nu înțeleg... De ce ești atât de bucuros?

- E plecat în concediu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Controlorul intr-un autobuz. Vede o batranica suspecta si se repede catre ea si racneste:
- Biletul la control!
- Ce-ai zis? - intreaba batranica ducandu-si mana la ureche
- Maica, eu sunt CONTROLOR!
- Aaa, pai spune asa! Si eu sunt CONTRA LOR...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei mai buni bucătari sunt bărbați.

Cei mai buni sportivi sunt bărbați. 

Cei mai buni și renumiți savanți sunt bărbați. 

Cei mai buni piloți auto și moto sunt bărbați.

Cred că este timpul ca cea mai frumoasă femeie să fie bărbat! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un rus se scoală dimineață și vede tancuri cu steagul Americii în fața casei. Iese urlând: „Freedom, Freedom!”.

Un soldat iese din tanc: „Niet freedom. Halloween”
 

 

 

.......................

 

 

-Mă, Marine, tu ştii ce-i acela un chilot, băi?

-Da’ cum sa nu? Ăla care chilotează avioane!
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +56000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +20000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...