Sari la conținut

Accident Bucuresti 12.02.2013


AdrianMitrache
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 96
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Asa se pare (oricum, motocicleta era facuta acordeon)

taxiu era implicat si el in accident? adica era avariat sau era pura coincidenta ca motoru era langa un taxiu?... oricum nu e vreme de motor aderenta este foare proasta ...insanatosire grabnica colegului sai sper sa nu se fi lasat cu rip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

taxiu era implicat si el in accident? adica era avariat sau era pura coincidenta ca motoru era langa un taxiu?... oricum nu e vreme de motor aderenta este foare proasta ...insanatosire grabnica colegului sai sper sa nu se fi lasat cu rip

Taxiul nu era implicat!

 

:moron: Muzica de fundal ... numa la accident nu te face sa te gandesti

Muzica na, ca dupa munca... in masina !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma gandeam azi sa scot suzukili dar imi inghetau gladiolele.. poate apa, aerul va face sa mergeti ca niste dementi in Bucuresti.. eu ma crucesc vara cand vin prin Buc umil si tacut specific unui provincial.. si care mai de care sa bage goneta frate, cat mai tare, .. ciudat ca pe curbe nu vezi vitezane, nimeni sa mearga tare , doar acolo si atat.

 

Daca as sta in Buc sigur nu mergeam prin oras.. este imposibil sa nu te tavaleasca unu.. sunt catralioane de masini.. si 6 miliarde de dobitoci la volan, pai ori ma plimb sa ma relaxez ori stau cuminte fac un rebus admir natura.. miros florile din parc etc.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mergeti mai incet se micsoreaza considerabil accidentele grave.. cum sa scapi cand mergi cu 180 in oras.. ca baiatul de la aviatorilor vara trecuta din ce tin minte.. este imposibil, cum dracu sa scapi cand te bagi ca dementul printre masini cu suta in bord !!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma gandeam azi sa scot suzukili dar imi inghetau gladiolele.. poate apa, aerul va face sa mergeti ca niste dementi in Bucuresti.. eu ma crucesc vara cand vin prin Buc umil si tacut specific unui provincial.. si care mai de care sa bage goneta frate, cat mai tare, .. ciudat ca pe curbe nu vezi vitezane, nimeni sa mearga tare , doar acolo si atat.

 

Daca as sta in Buc sigur nu mergeam prin oras.. este imposibil sa nu te tavaleasca unu.. sunt catralioane de masini.. si 6 miliarde de dobitoci la volan, pai ori ma plimb sa ma relaxez ori stau cuminte fac un rebus admir natura.. miros florile din parc etc.

 

Ba este foarte posibil sa nu te tavaleasca nimeni daca esti atent si nu mergi tare ziua. Daca am pleca toti de la premiza ta, nu ar mai exista motociclisti in Bucuresti :))

Ce-i drept, mersul prin Bucale e o provocare !

Editat de biancocelleste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Si

 

Daca as sta in Buc sigur nu mergeam prin oras.. este imposibil sa nu te tavaleasca unu.. sunt catralioane de masini.. si 6 miliarde de dobitoci la volan,

 

Nu e chiar asa daca mergi responsabil, sa stii. Si situatia s-a imbunatatit fata de acum cativa ani. Trebuie insa sa fii cu ochii cat cepele si tot timpul atent, poate in exces, e adevarat. Dar merge, daca mergi cuminte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Irinel Stiulete

va doresc la astia care mergeti 'responsabil' si sunteti toti niste maicute la ghidon sa va piz.deasca unu o data in trafic, din vina LUI, ca sa vedeti atunci cum e sa o su.gi cu dreptatea in mana......

 

unul dintre lucrurile pe care nu le suport la pseudomotociclistii romani este IPOCRIZIA.......

 

aia care aveti supersport sau miare si mergeti cu 50 peste tot: dati-va foc la motoare, de ce dracu v-ati luat vitezane? ca sa pozati in maicute pe forum? daca va luati naked sau ceva mai domol,intelegeam macar.

Editat de Irinel Stiulete
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aia care aveti supersport sau miare si mergeti cu 50 peste tot: dati-va foc la motoare, de ce dracu v-ati luat vitezane? ca sa pozati in maicute pe forum?

da bine la feti ! senzatie majora cu 40 la ora :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...