Sari la conținut

Honda CBR F3


DarkMoto46
 Share

Postări Recomandate

Salutare , am reusit si eu intr.un final sa deschid un topic aici, sa va prezint CBR-ul meu dupa restaurare :

 

 

Mai am sa ii pun cauciucul pe fata , oglinzile , sa ii schimb uleiul + filtru ulei + filtru de aer (le am cumparate doar sa le montez) .. dar astept sa se mai incalzeasca afara , ca sa ma pot apuca de treaba..

 

Astept pareri , idei , etc..

post-70129-0-73128900-1361193810_thumb.jpg

post-70129-0-54197300-1361193843_thumb.jpg

post-70129-0-50209800-1361193906_thumb.jpg

post-70129-0-30401100-1361193927_thumb.jpg

post-70129-0-21195100-1361193933_thumb.jpg

post-70129-0-58991600-1361193978_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte faina,intradevar cum a zis si ice ar arata mai bine numarul pe un suport..in rest arata foarte bine.asfalt uscat

 

ps.cu timpul poti schimba semnalele pe spate cu unele mai mici,schimba mult aspectul decat alea mari si nu e mare investitie...

Editat de Ilea Alin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms ms

 

MassimoWest levierele azi le.am primit / montat ( 160 Ron cu tot cu transport ) jakobiciu@yahoo.com de la el le.am luat ( fara nici un avans - levierele ajung in ro in 2 sapt )

 

Ice_Shadow da asa este, se vede urat ( motocicleta o inmatriculez in primavara ) am suport numar , dar nu se vede bine cu numarul taiat pe el :D si am zis sa o las asa pana o inmatriculez

 

Ilea Alin da am in plan sa schimb si semnalele pe spate , dar lipsa de $$$

 

alex.alexey Ms ms

 

Si asfalt uscat la toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai intinerit-o cu cativa ani! Saua era mai bine neagra, nu stiu daca o sa reziste mult asa, albul e pretentios, o sa se cunoasca urme de cauciuc de la ghete, de la blugi, etc. Sper sa fie materialul ok si sa reziste, insa negru era o varianta mai ok. Oricum, asta sper sa fie singura 'problema' a ta, in rest sa te bucuri de motociclit si sa nu stai sa repari la ea, sau mai rau, sa nu dai pe jos cu ea. Inca o data, bravo si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...