Sari la conținut

Romanian Harlem Shake


DIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 138
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Penibilitati de oameni ce sunteti cu Pisatshake-ul vostru cu tot! Chiar atat va duce capul bai "oamenilor"? Mi-e scarba sa va numesc oameni! Pisatstyle, Pisatshake...ce pana mea mai urmeaza? O penibilitate dusa la extrem cu un dans de posedati! Pe cuvantul meu, de nu zici ca sunt o adunatura de posedati peste care se arunca cu agheasma si incep sa se desfasoare! PENIBIL! As veni si eu duminica sa ma rad putin de voi! Penibililor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Penibilitati de oameni ce sunteti cu Pisatshake-ul vostru cu tot! Chiar atat va duce capul bai "oamenilor"? Mi-e scarba sa va numesc oameni! Pisatstyle, Pisatshake...ce pana mea mai urmeaza? O penibilitate dusa la extrem cu un dans de posedati! Pe cuvantul meu, de nu zici ca sunt o adunatura de posedati peste care se arunca cu agheasma si incep sa se desfasoare! PENIBIL! As veni si eu duminica sa ma rad putin de voi! Penibililor!

 

Da, scuze, am uitat ca in zilele noastre toata lumea este echilibrata, cu capul pe umeri, foarte realisti, constienti, etc. Daca unii oameni vor sa mai scape de stresul, rutina, monotonia din zilele noastre prin astfel de manifestari nu inseamna ca sunt penibili chiar daca sunt constient ca vor veni si tot felul de specimene (cocalari, tigani, samantari, etc.) la eveniment. Si banuiesc ca mi-o vei baga pe aia cu "fiecare cu parerea lui", atunci parerea mea despre tine este ca esti una dintre persoanele acelea care arata cu degetu' si critica non-stop dar din pacate e atat de slaba mental incat niciodata, dar niciodata in viata ei nu va putea face ceva pentru ca exista doar ca sa supravietuiasca, care nu exista ca sa se bucure de viata si sa faca ce ii place. Asa ca te rog eu mult, oricat de frustrat ai fi incearca sa te abtii de la astfel de comentarii.

 

Rog un moderator sa stearga topicul. Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e ca in romania (am scris intentionat cu litera mica) merg toate chestiile, cu exceptia celor care ar trebui sa mearga, desigur. Suntem tari la Harlem-Shit, la Gangnam-thing, la proteste de strada pentru ca nu o vrem pe Prodanca la CFR Cluj, etc., iar in acest timp circulam pe drumuri pline de gropi, cu masini inmatriculate in Bulgaria, in care bagam benzina care are un pret de zici ca e poleita cu aur, spre bucuria petrolistilor care scot profituri uriase de pe urma noastra.

Pe scurt, am impresia ca cei de "sus" se pisa pe noi cu gratie in timp ce noi sarim ca idiotii prin piete.

Dar, desigur, s-ar putea sa ma insel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e ca in romania (am scris intentionat cu litera mica) merg toate chestiile, cu exceptia celor care ar trebui sa mearga, desigur. Suntem tari la Harlem-Shit, la Gangnam-thing, la proteste de strada pentru ca nu o vrem pe Prodanca la CFR Cluj, etc., iar in acest timp circulam pe drumuri pline de gropi, cu masini inmatriculate in Bulgaria, in care bagam benzina care are un pret de zici ca e poleita cu aur, spre bucuria petrolistilor care scot profituri uriase de pe urma noastra.

Pe scurt, am impresia ca cei de "sus" se pisa pe noi cu gratie in timp ce noi sarim ca idiotii prin piete.

Dar, desigur, s-ar putea sa ma insel.

si in acest timp tu poti alege o clipa de descarcare si de fericire sau sa te dai cu capu' de pereti ca esti ghinionist ca traiesti in romania.

alegerea e a ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si in acest timp tu poti alege o clipa de descarcare si de fericire sau sa te dai cu capu' de pereti ca esti ghinionist ca traiesti in romania.

alegerea e a ta.

Nu, chiar nu ma consider ghinionist si nici nu ma dau cu capul de pereti. Pur si simplu imi exprim stupefactia cand vad cu ce idei vin unii oameni. Romanian Harlem Shake in Piata Constitutiei... :blink:

 

Gizas.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si? e in capitolul take it or leave it.

nu toti suntem la fel. altii chiar se bucura de moment. de ce sa nu-i lasi sa se simta bine?

unii au ramas copii. aia e adevarta viata.

 

ce nu-mi place e ca asta e motiv de "judecata".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...