Sari la conținut

Dezmortire Buc-Calarasi-Chiciu-Oltenita-Buc sambata 09.03


The Mentalist
 Share

Postări Recomandate

Aveti dreptate, Oltenita -Bucuresti nu merita deloc, e si prost si f aglomerat, de tinut minte pe viitor.

 

E cam valurit asfaltul si-s si ceva gropitze, asa-i, dar aglomeratia n-am vazut-o decat incepand cu intrarea in Popesti Leordeni. Si am ajuns un pic dupa voi. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O zi = 24 ore.

 

(09 Mar 2013 - 08:30 AM) - (08 March 2013 - 05:35 PM) = 14 ore si 55 minute. Mai limiteaza puterea aia la statia CB cand flirtezi cu camionagii, ca ti-a prajit creierii.

 

 

Ce va place sa va mai impungeti.

Sa vezi de acum incolo discutii amicale :shootingsmilie: :shootingsmilie:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NIKO daca tot esti la moderatori schimba statusul lui DENIS ca a redevenit activ.

 

P.S. Astept iesirea la Veliko.

 

Multumesc Cristi insa nu ma deranjeaza statutul de Inactiv Incepator.

 

Mi-a parut bine de cunostinta.

 

p.s. domnu` oraganizator, hai cu Veliko :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

p.s. domnu` oraganizator, hai cu Veliko :)

 

Am fost noi ieri la Veliko, 2 x GTR1400. A mai fost in zona inca un grup, inclusiv fostul meu ZZR.

Drumul cum il stiti, vremea buna, cu exceptia unui nor derbedeu, chiar la destinatie. Inca putin si ne putem culca la intoarcere, somnul de dupa masa, de-atatea ori am fost incat motocicleta merge singura.

Daca nu mai reabiliteaza ai nostri niste drumuri pe care le-am evitat de proaste ce sunt, cred ca deja la sfarsit de martie ne apuca iar plictiseala, din lipsa de destinatie.

post-15375-0-89268400-1362910460_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Player1

Deci un moderator anunta calatorii in care se "da" cu 150 pe drum national? Stil SBZ chiar...

Frumos mod de a promova motoretismul.

Editat de Player1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci un moderator anunta calatorii in care se "da" cu 150 pe drum national? Stil SBZ chiar...

Frumos mod de a promova motoretismul.

DA ....DA >>>Si eu sunt invidios pe stilul lui Niko de mers.

 

Suna a ipocrizie? 2 posturi si deja criticam moderatorii?

E posibil sa fie o clona a unui frustrat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci un moderator anunta calatorii in care se "da" cu 150 pe drum national? Stil SBZ chiar...

Frumos mod de a promova motoretismul.

Motociclismul inseamna ceva diferit pentru fiecare. Nu imi place sa calc regulile de circulatie, in afara de viteza si cateodata linia continua. Nu am recomandat nimanui sa faca la fel ca mine. Eu personal daca as merge cu motocicletele cu care ma dau (cam toate mult peste 100 de cai) in limitele legale de viteza m-as lasa de motociclism.

 

Fiecare cu pacatele lui...iar faptul ca sunt acum in perioada asta moderator pe forum nu prea vad ce legatura are, eu zic ca m-am exprimat corect si frumos si nu am fost pus pe scandal! :bigstar:

 

Multumesc Cristi insa nu ma deranjeaza statutul de Inactiv Incepator.

 

Mi-a parut bine de cunostinta.

 

p.s. domnu` oraganizator, hai cu Veliko :)

Eu cred ca Denis isi poate completa singur acolo chestia cu "Inactiv", iar de incepator :crack: e incepator la posturi pe site,ce vrei, aici expertii sunt la taste - nu il putem face expert!

 

Denis,stii regula de aur a celor "cel putin 15 grade si soare", asa ca vedem cum se prezinta vremea,ca in weekendurile urmatoare e posibil sa scada iar temperaturile!

Dar nu-i problema, atata timp cat exista dorinta sigur mai facem ceva plimbari "stradale".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...