Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

cinemi repara niste carene si le vopseste?0751232565

daca poate cineva sa ma ajute cu un redresor vreo 2 zile va rog.

redresor am eu :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ceva baterii moto mai ieftine stiti careva? 9A??

gasesti la Chimszed(sau cam asa ceva) in gruia, dupa stadionu cfr inspre taietura turcului.dupa stadion pe dreapta cam la 8-900 metrii.vezi pe dreapta o curte si is numai baterii acolo.cred ca is cele mai ieftine din cluj dar is si destul de bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gasesti la Chimszed(sau cam asa ceva) in gruia, dupa stadionu cfr inspre taietura turcului.dupa stadion pe dreapta cam la 8-900 metrii.vezi pe dreapta o curte si is numai baterii acolo.cred ca is cele mai ieftine din cluj dar is si destul de bune.

:laugh: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa imi comand ulei motul la 30 de ron de la brasov. se mai baga careva? ne iese mai ieftin transportu.

Si care e motivul pt. care nu iei de la Sebi ? Are preturi ca la Brasov :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dom' Parinte ! Italianca n-o mai zis nimica de motoru' din Sicilia? Ca ma arde tare !

To:

"tulbure marcel" <marcel_tulbure@yahoo.com>

Hallo Mr.

Marcel Tulbure

 

Sorry

It is not Possible

 

 

:D

 

P.S Ti-am mai zis...batranetea asta :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma vad nevoit sa apelez la marinimia colegilor motociclisti si cer ajutorul cuiva care vorbeste fluent italiana (pe costul nostru Silviu si subsemnatul ) sa ia legatura cu vanzatorul acestui Goldwing:

http://www.moto.it/moto-usate/honda/gl-150...tml?msg=2999361

goldwing-9344631.jpg

goldwing-9344632.jpg

 

I-am trimis 2 mail-uri (in engleza ) , dar nu cedeaza dibaciul la 3200 euro si nici nu trimite poze...se ofera careva ?

 

Merci :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine imi imprumuta un cdi o juma de ora? pt un dominator.

Mesaj completat

cine imi imprumuta un cdi o juma de ora? pt un dominator.

caz rezolvat. nu era cazu sa imprumut cdi. bun mester bucur asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma vad nevoit sa apelez la marinimia colegilor motociclisti si cer ajutorul cuiva care vorbeste fluent italiana (pe costul nostru Silviu si subsemnatul ) sa ia legatura cu vanzatorul acestui Goldwing:

http://www.moto.it/moto-usate/honda/gl-150...tml?msg=2999361

goldwing-9344631.jpg

goldwing-9344632.jpg

 

I-am trimis 2 mail-uri (in engleza ) , dar nu cedeaza dibaciul la 3200 euro si nici nu trimite poze...se ofera careva ?

 

Merci :laugh:

 

eu cand am fost in italia dupa motor am fost la un amic italian, ceva mai la nord de Roma.

gasisem atunci ceva motoare si in sudul italiei, da o zis omu sa nu risc sa merg pe acolo ca is tepe mari si multe; am zis ca ma combina sa iau motorul de la el, da intre timp am ajuns sa ne imprietenim si sa am incredere in el :laugh:

mai mult, am sunat diversi transportatori sa-i intreb cu cat imi aduc un motor din sudul Italiei si mi-au zis ca nici nu coboara cu camioanele p-acolo, ca se sparg/fura/jefuiesc etc.

Sicilia fiind in opinia lor "the worst of the worst".

M-am gandit numa sa impartasesc din experianta mea (am adus 4 motoare din italia, toate prin amicul asta si numai pentru prieteni).

 

so, daca in continuare vrei sa-ti incerci norocul cu goldwing-ul asta, eu pot sa-i dau un mail italianului, in italiana (cam stalcita da merge).

 

oricum, parerea mea ii ca goldwing nu iei din italia, ci din germania/olanda etc, si daca se trage pe fese la poze.....

p.s.

acu am observat ca ala din poze nici macar nu are numere de italia

Editat de raduprint01
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut cateva pe luna,NOI si moka!in rest,pe la magzine,gasesti pe bani.totusi daca vrei unu de calitate si la bani putini,mai deschide un topic,te va ajuta mult :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde as gasi cauciucuri sh bune pt suzuki srad ?

INCERCA LA UTIL BURSA LOCALA ETC

PS AI DE LA MINE UN REPORT

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care imi da niste sprei de filtru sa dau un filtru si niste lichid de frina pt un schimb? contracost. 0751232565

vreau sami comand niste neoprene pt furca daca i interesat cineva sa se bage. is 40 ron 25cm.

Mesaj completat

care imi da niste sprei de filtru sa dau un filtru si niste lichid de frina pt un schimb? contracost. 0751232565

vreau sami comand niste neoprene pt furca daca i interesat cineva sa se bage. is 40 ron 25cm.

ma ajuta careva cu o platforma sau o duba miercuri dimineata sami duc moto la rar? tr inmatriculat.contracost

Editat de florynn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine doreste(cine are suflet ,cine da dovada ca are caracter) poate semna petitia asta :

 

http://www.fnpa.ro/petitie/

Dar o petite pentru oameni si copiii muscati si rupti de cainii vagabonzi marcati si sterilizati , pentru motociclisti nenorociti de cainii vagabonzi care i-ti sar in cale cand iti este lumea mai draga , pentru propietari de masini care si-au distrus masinile tot cu cainii vagabonzi sterilizati si marcati lasati in strada , PT astia nu face nimeni o petitie .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.

stau in cluj pana miercuri, imi puteti spune unde imi pot curata & unge si eu lantul? sau de unde pot cumpara un spray pt lant macar?

de asemenea , cine are o casca de imprumut pt o zi? ofer garantie

las un nr tel: 0740 454 181

Editat de ZBG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.

stau in cluj pana miercuri, imi puteti spune unde imi pot curata & unge si eu lantul? sau de unde pot cumpara un spray pt lant macar?

de asemenea , cine are o casca de imprumut pt o zi? ofer garantie

las un nr tel: 0740 454 181

Iti reamintesc si aici..dimineata la 9.45 in OMW-ul de pe Calea Floresti

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...