Sari la conținut

problema schimbat viteza la GSX-F din ''92


Postări Recomandate

Vad ca vine pe teava ,,abureala la greu''. :alcy:

 

Nu e chiar asa ,,simplu'' - de dat capacu' jos si gata.. ca ala- capacu' are sub el AMBREIAJUL.. si abia SUB el sunt piesele alea..(capitol 2-41 lucrarea Haynes, Suzuki GSX-F, poate o stii desi nu te-am vazut io cu carti p'acolo..).

 

---si NU , nu ma oftic DELOC, ce's nebun sa fac asa ceva cand citesc tot felul de replici fanteziste zemuinde date de ,,adevarati''..??..se poate?? asa ma stii, ofticos??

Poate nu citesti complect sau poate NU ma exprim eu destul de clar: intrebarea e - CUM (plm..)SA SE STRICE ce se zice acolo cand STA PE CRIC?? nefolosita??? nu ti se pare ASTA o aberatie?? sa se strice STAND pe loc nemiscata?

 

Adica daca dai jos un capac lateral de la motor...inseamna ca NU desfaci motorul?? sau cutia?? pai ce, aia nu e TOT desfacut la motor??poate nu e nici... reparatie?? :eek:

 

--cu bonul --Incurci treaba sau incerci sa distragi atentia- bonul e pentru RECLAMATII ulterioare, in caz ca apar probleme. Si e ceva LEGAL. Adica sa n'apuce toti ,,priceputii'' cu ceva scule sa inceapa sa ,,repare'' la nimereala, punand in pericol viata ,,clientului'' + a pasagerului sau a altora care se nimeresc in calea unei motociclete ramasa fara frane sau cu cutia blocata la 90 la ora...(si fara sa poata fi trasi la raspundere..)

 

..si Nu fac referire la tine, ca pana acum nu mi-ai facut mai nimic la motor, ca sa fie nevoie de bon.. ba chiar m'ai ajutat sa nu ma mai chinui eu singur, cand a fost treaba cu rotile.. Cu priceputu'-- ma pricep sa-mi fac SINGUR masina si n'oi putea sa desfac la moto...?ce gluma, asta...

 

Hai sa zicem pe bune- tu m'ajuti sa vad ce are- si cu cat?

 

Vad ca restul care bat campii sunt pe langa subiect, subiectul e ala pe care l'am inrosit eu mai sus, ca sa se vada.

 

 

..Bica- ma, io sunt mai.. ,,chitra''!! :crack:

Catas_ -mersi pt. tip, asa o sa fac!!!

Editat de MANNIX-600
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 77
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Misto... deschizi un topic, ceri pareri... le desfintezi din start pe toate... vrei doar parerea a 2 oameni (care nu si-o prezinta)... si la final (sa zicem "final", ca pana nu iti misti curu' din fata monitorului si pui mana pe cheie... tu priceputule, tu) prostii aia care s-au gandit sa-ti dea o idee (stii, e cam greu sa te uiti intr-o cv prin monitor ca sa declari adevaruri absolute) sunt toti pe langa subiect... pai da, chiar esti un taran parlit! Asteapta mult si bine sa ti se repare mobra singura... asa cum s-a si stricat "singura" :))

p.s: poate ti-a turnat careva nisip in ulei, dupa ce i-ai vorbit cum ne-ai vorbit noua... mai am idei, la fel de bune :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misto... deschizi un topic, ceri pareri... le desfintezi din start pe toate... vrei doar parerea a 2 oameni (care nu si-o prezinta)... si la final (sa zicem "final", ca pana nu iti misti curu' din fata monitorului si pui mana pe cheie... tu priceputule, tu) prostii aia care s-au gandit sa-ti dea o idee (stii, e cam greu sa te uiti intr-o cv prin monitor ca sa declari adevaruri absolute) sunt toti pe langa subiect... pai da, chiar esti un taran parlit! Asteapta mult si bine sa ti se repare mobra singura... asa cum s-a si stricat "singura" :))

p.s: poate ti-a turnat careva nisip in ulei, dupa ce i-ai vorbit cum ne-ai vorbit noua... mai am idei, la fel de bune :))

Sa luam punctual ,,logica' la ce exprimi-

 

1- NU desfiintez NICI o parere.. daca vezi tu asa ceva, arata UNDE.

2- zic de doi oameni care AU acest model de moto.. poate or mai fi si altii, dar aia nu zic nimic.. Si e posibil ca unul din cei doi sa fie plecat din tara..De aia nu raspund.

3- aia de care zici (tu i-ai numit asa, NU eu..) sunt aia care in loc sa vina cu ,,ceva'' incep s'o dea in diverse- ASTA zic ca e ,,pe langa''.. nu altceva..( adica daca insist sa aflu o cauza, dupa mintea ta eu...ii fac pe ei.. cum zici?? hmm, tragi pe nara cumva..?)

4- treaba cu reparatul mobrei ,,singure'' merita un premiu pentru imbecilitate extrema!! creier ZERO la cine a sugerat-o.. si un suc, sa nu raceasca la cap, de atata efort.

5.. ..EU v'am ,,vorbit'' voua ,,cumva''?? cred ca e INVERS, raspunsurile primite de mine arata ca e fix invers..(tot felul de mistouri tampite..) --zii, cand ai scris, priveai in oglinda pusa invers? sau ai reactii inverse??

6- tzaran e cine zice.. de fapt, ei sunt muuuult mai destepti ca multi de pe forumul asta..

 

ps- cu asemenea reactii tampite la tehnic ( si nu la cafenea) nu ma mai mir DE CE sunt atati motociclisti carora le e SCARBA sa mai intre pe forumul asta.. :-L .. ce rost mai are sa intrebi ceva cand ti se raspunde imediat numai in caterinca daca NU asculti//crezi ce spune oricare?? -pe la inceput mi se explica ca ar fi ,,de la ambreiaj, discurile..'' Ce, m'apucam sa scot placile?? cand era clar ca ne e asta...

Editat de MANNIX-600
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu nene, asculti parerile si extragi ce ti se pare important... nu excluzi tot si ii faci indirect dobitoci pe toti. tu probabil ca nu-ti citesti postarile sau nu realizezi cat de coleric esti. esti fix pe stilul "vreau sa-mi iau r1 si sunt incepator, ce parere aveti?"... in care omul asteapta doar ca altii sa-l felicite si sa fie de acord cu el.

4 - cred ca bei singur sucul. eram ironic, ca si altii... greu sa te prinzi. asa cum s-a stricat singura, stand... la fel se va si repara. mai las-o la dospit. nimic nu se strica de la sine putere! ori e defect de fabricatie, ori factori externi... tu pana nu desfaci "cutia" aia, nu o sa faci nimic, decat sa primesti alte raspunsuri la misto. ce e atat de complicat, daca tot te lauzi ca ai scule, mecanici si insusi tu, unicul si inegalabilul, iti repari SINGUR masina?! deranjante majusculele alea, nu?

ai primit si raspunsuri serioase, e si normal sa te ia lumea la misto dupa un punct.

 

te-ai gandit vreodata ca nu tu esti singurul sanatos si restul nebuni? asa, ca idee...

 

p.s: pe logica ta, eu nu ma mai mir... le e scarba si pt ca-si racesc gura de pomana probabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu nene, asculti parerile si extragi ce ti se pare important... nu excluzi tot si ii faci indirect dobitoci pe toti. tu probabil ca nu-ti citesti postarile sau nu realizezi cat de coleric esti. esti fix pe stilul "vreau sa-mi iau r1 si sunt incepator, ce parere aveti?"... in care omul asteapta doar ca altii sa-l felicite si sa fie de acord cu el.'

;)....oamenii ii sugereaza el direct stie ca nu e aia....daca stie ca nu e...atunci insemna ca stie si ce e!...ti-am zis...vrea sa auda ca e doar undeva o shaiba lipsa...;)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici pomeneala ca as sti.. Numai ca.. piesele alea de care ziceti voi c'ar fi stricate NU se strica atunci cand motocicleta e nefolosita.

N'am exclus nimic, pana acum, intrebarea era ,,cum sa se strice stand''...

 

Si nu am zis NICIODATA ca nu ar fi ,,ceva'' la alea, mai ales ca am identificat in carte piesele... Treaba e ca ar putea fi sarit un arc la pawl lifter..

 

Treaba cu caterinca d'apoulea n'o pricep- daca cineva NU vrea sa faca ce zice unu ' si altul atunci un minim bun simtz ar fortza tipii care au dat ,,sfatul'' sa se opreasca, adica sa taca, ca nu sunt ascultati.. Ca aici nu suntem la miting sa zbieram in van, ca oile.. Adica nu te obliga NIMENI sa continui sa scrii niste sfaturi pe care nu ti le considera nimeni ( nu e cazul de fatza, partea reala de reparatie s'a retinut, desigur ca o sa desfac p'acolo.. e inevitabil.).

Lat edit- ce-ar fi daca la mistoul facut de unii as fi raspuns in acelasi ton? iesea un cacao..

 

 

geo- . pt ,,scarba'' si racitul gurii- de care zici exista un medicament- abtinere! si NU insistat in caterinca aiurea. (sau ironie, cum zici ).

Editat de MANNIX-600
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca afli cum s-ar putea strica stand inseamna ca ai rezolvat problema ?

Pe tine te intereseaza sa afli care e problema si sa o rezolvi sau sa afli genealogia problemei ?

Daca nu se poate strica stand pe loc, poate ca nici nu e stricata. Ai facut vazut vreodata care e diferenta intre un motor statut mult timp (de la 6 luni in sus) si unul folosit in mod regulat ? Care crezi ca are mai multe probleme ? Uleiul ala pe care i l-ai schimbat acu' trei luni de cand era in motor ? Inainte de aprilie, cand ai descoperit problema, cand ai mers ultima oara cu el ? Cat ai mers atunci cu el ? Cum schimba mai sus de a doua ? Intr-a cincea ai ajuns cu ea atunci ?

 

Daca tu crezi ca eu am intrat in discutie aici ca sa fac misto de tine, te inseli amarnic. La fel cu te inseli crezand ca daca afli cum s-a stricat gasesti si rezolvarea problemei.

 

PS - nu m-ai vazut cu carti la atelier pentru ca nu am carti in atelier.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici pomeneala ca as sti.. Numai ca.. piesele alea de care ziceti voi c'ar fi stricate NU se strica atunci cand motocicleta e nefolosita.

N'am exclus nimic, pana acum, intrebarea era ,,cum sa se strice stand''...

 

Si nu am zis NICIODATA ca nu ar fi ,,ceva'' la alea, mai ales ca am identificat in carte piesele... Treaba e ca ar putea fi sarit un arc la pawl lifter..

 

Treaba cu caterinca d'apoulea n'o pricep- daca cineva NU vrea sa faca ce zice unu ' si altul atunci un minim bun simtz ar fortza tipii care au dat ,,sfatul'' sa se opreasca, adica sa taca, ca nu sunt ascultati.. Ca aici nu suntem la miting sa zbieram in van, ca oile.. Adica nu te obliga NIMENI sa continui sa scrii niste sfaturi pe care nu ti le considera nimeni ( nu e cazul de fatza, partea reala de reparatie s'a retinut, desigur ca o sa desfac p'acolo.. e inevitabil.).

Lat edit- ce-ar fi daca la mistoul facut de unii as fi raspuns in acelasi ton? iesea un cacao..

 

 

geo- . pt ,,scarba'' si racitul gurii- de care zici exista un medicament- abtinere! si NU insistat in caterinca aiurea. (sau ironie, cum zic

 

UN MODERATOR SA-I INCHIDA TOPICUL LA SHOAREC...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca afli cum s-ar putea strica stand inseamna ca ai rezolvat problema ?

Pe tine te intereseaza sa afli care e problema si sa o rezolvi sau sa afli genealogia problemei ?

Daca nu se poate strica stand pe loc, poate ca nici nu e stricata. Ai facut vazut vreodata care e diferenta intre un motor statut mult timp (de la 6 luni in sus) si unul folosit in mod regulat ? Care crezi ca are mai multe probleme ? Uleiul ala pe care i l-ai schimbat acu' trei luni de cand era in motor ? Inainte de aprilie, cand ai descoperit problema, cand ai mers ultima oara cu el ? Cat ai mers atunci cu el ? Cum schimba mai sus de a doua ? Intr-a cincea ai ajuns cu ea atunci ?

 

Daca tu crezi ca eu am intrat in discutie aici ca sa fac misto de tine, te inseli amarnic. La fel cu te inseli crezand ca daca afli cum s-a stricat gasesti si rezolvarea problemei.

 

PS - nu m-ai vazut cu carti la atelier pentru ca nu am carti in atelier.

Asta e, inainte sa desfac vreau sa stiu care e faza, pentru ca poate- cum zici si tu, nici nu e stricata la ceva.

DE AIA nu vreau sa desfac aiurea, ,,numai ca sa vad''.. Deci, pe mine ma intereseaza TOT referitor la problema.

Despre schimbat uleiul- din cauza ca n'am mers cu ea, nu l'am mai schimbat de cand am luat-o de la Bikeru25..

Totusi, cand am scurs uleiul, nu avea galme sau alte chestii..

Inainte sa nu mai merg cu ea (a stat la un amic bine-cunoscut la hala, decedat acum..) schimba in toate 6 vitezele si mergea foarte bine..

Dar din cauza de ,,lipsa carene'' nu puteam face identificarea..( o stii, e katana aia cu numar de Bacau, neagra mat).. Si pana am rezolvat ,,problema'', in noiembrie (anu' trecut), a stat.. Cand am mers la RAR, n'a mai intrat in a treia.. pana atunci am mers asa.. vreo 300 de km, in oras si p'afara..

Eu nu am crezut niciodata ca tu intri p'aci pt. facut misto, era vorba de restul..

 

Sunt sigur ca daca aflu problema- stiu si remediul..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa privim partea buna, intr-a doua sigur prinzi peste 100km/h :D

 

succes cu identificarea + reparatia!

Am auzit o faza la un coleg de serviciu cu o yamaha- el cica in oras nu schimba mai sus de a doua sa nu se f..ta ambreiajul, prefera sa o tureze asa, in a doua, ,,ca merge''...

Nu mai conteaza consumul, desigur! :eek:

 

Mersi, cu identificarea si trecutul pe numele meu am rezolvat-o in toamna.

 

Nope, I know them both. :D

Man, ia zii, te-ai baga sa m'ajuti?? daca tot zici c'ar fi relativ necomplicat...

 

Vallentin, tu esti mah?

nu bre, eu sunt.. ne-am vazut cand am luat costumul ala american.. pro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit o faza la un coleg de serviciu cu o yamaha- el cica in oras nu schimba mai sus de a doua sa nu se f..ta ambreiajul, prefera sa o tureze asa, in a doua, ,,ca merge''...

Nu mai conteaza consumul, desigur! :eek:

 

Mersi, cu identificarea si trecutul pe numele meu am rezolvat-o in toamna.

 

Man, ia zii, te-ai baga sa m'ajuti?? daca tot zici c'ar fi relativ necomplicat...

 

nu bre, eu sunt.. ne-am vazut cand am luat costumul ala american.. pro.

Nu s-a mai reparat motoreta aia, de una singura, de cand tot stai pe forum.....???

Mai pune si tu inca o prelata pe ea, se cam lasa rece noaptea.....

Editat de catas_him
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:tomato: Mersi pentru grija- ti-am ascultat sfatul si am dus-o intr-o magazie, la cineva, unde e temperatura constanta- poate isi revine, mai ales ca am pus ulei de firma, nou si bun.. si o sa incep sa trag cate o cursa zilnic, numai cu a intaia si a doua, poate isi revine.. am io increderea asta... :tempted:

Adaug si faptul ca p'acolo intra si pisica, si daca se freaca de ea, precis motoreta isi da drumul..

Da' auzi faza, am intrebat moderatorii (pentru tine..) si cica NU se da NIMIC daca scrii posturi incontinuu.. Ba dimpotriva, daca batzi campii ..

 

 

 

 

Cine se baga la faza asta??- Daca desfac cu mecanic pe bune langa mine si TOATE sunt intregi si la locul lor- imi plateste manopera la mecanic??" :alcy:

Editat de MANNIX-600
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine se baga la faza asta??- Daca desfac cu mecanic pe bune langa mine si TOATE sunt intregi si la locul lor- imi plateste manopera la mecanic??" :alcy:

Nu cred, insa poti privi partea buna a lucrurilor, iti poti taia chitanta singur...

Mi-e mila de motor saracu, pe ce maini si cap a ajuns.......Incearca sa o vinzi asa cum e si cumpara-ti palton ca vine iarna sau un cojocel mai gros, ar fi o afacere, numai de motoretism sa te lasi, ca nu-i de tine..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e si obraznic mojicul...auzi tu la el sa i se plateasca mecanicul...: :))ma..cutia nu are nimic...piciorul lui e de tinichea.. :))))))

Editat de Bica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:tomato: Mersi pentru grija- ti-am ascultat sfatul si am dus-o intr-o magazie, la cineva, unde e temperatura constanta- poate isi revine, mai ales ca am pus ulei de firma, nou si bun.. si o sa incep sa trag cate o cursa zilnic, numai cu a intaia si a doua, poate isi revine.. am io increderea asta... :tempted:

Adaug si faptul ca p'acolo intra si pisica, si daca se freaca de ea, precis motoreta isi da drumul..

Da' auzi faza, am intrebat moderatorii (pentru tine..) si cica NU se da NIMIC daca scrii posturi incontinuu.. Ba dimpotriva, daca batzi campii ..

 

 

 

 

Cine se baga la faza asta??- Daca desfac cu mecanic pe bune langa mine si TOATE sunt intregi si la locul lor- imi plateste manopera la mecanic??" :alcy:

EU! dau si in scris la notar!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

e si obraznic mojicul...auzi tu la el sa i se plateasca mecanicul...: :))ma..cutia nu are nimic...piciorul lui e de tinichea.. :))))))

..Colegu'.. cam te intinzi si s'ar putea sa-ti raspund similar.. sunt in stare sa schimb registrul rapid.. o fi forum moto (asta NU inseamna ca e liber oricine sa-si exprime dejectiile pe unde si cum apuca..) numai ca aici e topic de TEHNIC.. deci pastrezi, un anumit nivel in limbajul scris..

 

Nu cred, insa poti privi partea buna a lucrurilor, iti poti taia chitanta singur...

Mi-e mila de motor saracu, pe ce maini si cap a ajuns.......Incearca sa o vinzi asa cum e si cumpara-ti palton ca vine iarna sau un cojocel mai gros, ar fi o afacere, numai de motoretism sa te lasi, ca nu-i de tine..

Treaba cu chitanta nu prea merge, ca imi trebuie si stampila, pentru decontat..

 

Vad ca din gluma, tu chiar pui botu'.. a? crezi ca tot ce se zice se si face??

..cum PE CE maini a ajuns daca nici n'am mers cu ea?? si NU i-am facut NIMIC (nici macar n'am umblat in ea..)

Cum sa incerc s'o vand?? Eu banuiesc ca incerci sa strangi posturi din caterinca bleaga, si poate, te incanta daca mai si enervezi pe cineva...

Mie mi-e mila de tine...

De aia, ca tot e o biserica pe langa unde am dus motoru', pana oi avea timp de el, am luat legatura cu un preot, sa o descante, si pentru tine, sa citeasca un acatist. -poate te lasi TU de exprimari tampite..

 

Ce poate fi asa greu de priceput in discutia pe un topic TEHNIC unde NU trebuie sa scrie niciun ( editat de mine dar se sub-intelege..) care are ALTCEVA de spus in afara unui raspuns LA OBIECT..??

Editat de MANNIX-600
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci teoretic nici topicul tau nu avea ce cauta aici... ca doar "nu i-ai facut nimic", e doar "statuta" saraca :)) s-o fi simtit neglijata... e topic pt sectiunea lui Mircea Radu, din dragoste bre.

pt un om care are scule si mecanici "la discretie", vorbesti (tastezi) mult si degeaba, ca sa nu zic pr0st. pana acum era desfacuta si reparata de 10 ori, sau macar stiai ce are... dar nu, tu preferi sa te contrezi cu lumea pe forum, desi ti s-a spus deja ce ai de facut. ori te pricepi si faci ceva, ori o lasi balta si te duci la un mecanic... vorba aia, mai bine taci si pari pr0st, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa-l ma...ca el e GURU...el stie ce are motorul...stie si ce n-are motorul...eu cred ca i se trage de la caniculele astea...du-te bre bea si tu putina apa si da-ne paci...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot pricepe DE CE mai scrieti voi aici daca sunteti ,,atat'' de destepti si eu nu.. ce rost mai are sa va obositi?? a, poate doar pentru bagat in seama..

 

-cu desfacutul- NU am zis ca nu desfac, am afirmat contrariul- numa' ca nu desfac pana nu sunt sigur- CE poate fi atat de greu de priceput??? desfac DOAR ce este nevoie!

 

..si daca n'am timp de desfacut ACUM, ci astept sa intru in concediu- CARE ar putea fi problema (ta?)..? desfac cand pot, ca nu dau turcii, am cu ce sa imi car curu' prin oras...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot pricepe DE CE mai scrieti voi aici daca sunteti ,,atat'' de destepti si eu nu.. ce rost mai are sa va obositi?? a, poate doar pentru bagat in seama..

 

-cu desfacutul- NU am zis ca nu desfac, am afirmat contrariul- numa' ca nu desfac pana nu sunt sigur- CE poate fi atat de greu de priceput??? desfac DOAR ce este nevoie!

 

..si daca n'am timp de desfacut ACUM, ci astept sa intru in concediu- CARE ar putea fi problema (ta?)..? desfac cand pot, ca nu dau turcii, am cu ce sa imi car curu' prin oras...

Eu nu ma obosex deloc, mie chiar imi place sa te agit, paradoxul e ca postezi pe un topic tehnic si tu esti atehnic total sa nu zic afon, e prea mult, stii care e cheia de treispe.

Tu nu esti sigur pt ca nu ai habar, orice ar fi si oricine ti-ar zice iti inspira nesiguranta.Tu nu esti sigur ca esti sigur......

Desfa cand poti, de pus inapoi e mai greu si eu unul nu te cred in stare, imi inspiri o totala neincredere, dar ma si amuza felul tau de a posta.

Nu ti-ai dat seama ca te cam iau baietii in cocar de cateva pagini incoace.....

 

PS.O intrebare:Esti sigur ca nu intra in viteza, ca daca nu esti sigur, cum ti-e obiceiul,........nu esti sigur nici ca e defecta, nici ca ar avea ceva, nici merge ca noua.... :wacko:

Editat de catas_him
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da asa e, e sigur ca nu e sigur da' e desigur, mai sigur..

// si eu ma amuz, de fapt, la faze, numa' cand se trece la insulte ma deranjeaza.. (si tie tzi se pare ca ma ,,agit''.. daca ma agitam ,,pe bune'' iti dadeam eu ,,ceva'' (. :-L ..e) cand era treaba.).

 

Ma pricep si ma bag la reparat, TIMPUL liber e problema mea.. cand oi avea timp, atunci desfac.. pana atunci... mai scriu..(nush de unde plm ai tras concluzia ca ,,sunt afon'' cand nici o masina de-a mea n'a vazut vreodata service-ul pe dinauntru si am teancuri cu carti tehnice, gen Haynes -dupa care lucrez.)

Ce zici tu ca n'am observat- ce, nu stii vorba aia cu.. caiinii latra??

 

Ps-- mai, sunt sigur-sigur ca nu intra, am zis c'am incercat.

Deci SIGUR. :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...