Sari la conținut

Caut colega pentru soft enduro aproape de brasov


Postări Recomandate

 

 

Asta cu datul la broasca nu o stiam!

Omul cat traieste, invata !

 

deci am ras cu lacrimi ....tu esti normal omule? ciaun pe post de casca? :)) )

 

 

du-te mr. frantzuz la inviere in orice sat si tureaza motorul cand canta popa ...sigur vei gasi colega de...

Sunt cat se poate de anormal, doar sunt user motomobrism.ro, nu? :crack:

Cand aud de limba franceza, ma gandesc cu drag la fosta mea profesoara din liceu,foaaaarte draguta de altfel. Nici eu nu prea invatam, dar nici ea nu ma ierta. Nu ma scotea din notele 3-4-5-6 maxim. Se organizau sedinte cu parintii si na, tatal meu prezent. Dupa o anumita perioada, relativ scurta din ce retin, batranu' Ice avea numai 9 si 10. Ma punea sa citesc si sa traduc o fraza, gata, nota 10!(altii faceau pregatire si tot nu pupau 9si10). Am zis...ce plm, ce dracu am facut ?! Imediat la terminarea si absolvirea liceului, sa aflu ca tatal meu ii dadea in broasca, in toate pozitiile. Credeti ca m-am dat batut la randul meu? :grinbandit: Nope, never ! Ce e aia "dvs", "domnisoara profesoara" ?! Direct nr de telefon si voules vous coucher avec moir ce soir.

 

Asadar,

 

francez, ce zici, dau la tine numar de telefon si adresa? In caz ca o ai mica, ma chemi si iti bag parenteral 0,5 mg epinefrina, o sa-i dai in broasca pana cand oracaie !

 

Ps: Nu, nu am cum sa fiu serios, mai ales cand ne fac live o natie de cersetori sau tigani. Am prieteni in Franta,mi-ai povestit mai multe !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-au aparut acum tantarii in padure?

 

Vorba cantecului brasovean (am inteles ca acolo e francezul):

"Doi tantari cu cracii goi

Au vazut o closca,

Si au dus-o pe gunoi,

Sa o faca posta"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-am uncelest tot ati scris dar cred ca e no important!!
Aveti umor, acesta este principalul :)

Pentru pricizion: Nu am avut utilizat translator pentru scris topic si cred ca am avut invers putin limba!!

Caut motociclest pilot !!
Nu vreau mail mult, am !!!
Multumest xt600, robertkiran si nicht alt pentru serios!


Sper că e mai expressive!

Pa pa!



I don't understand all your answer but i thinks is not very important!
You have wittiness and it's the principal :) !

For more pricisions!
I don't have used google translator, only my romanian language knowledge...

So, to inform you

My request was the looking for some friends to drive motorbike on the mountains together!

 

But, I'm interested to the raison of your hilarity with my romania language :hug:

Thanks to xt600 and robertkiran to understand my request without scoff about my romania writing level!


Bybye!

Editat de bzhdriver
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce te referi?

Adica-ti dau doua sarme-n mana si te pun sa le bagi in priza. Si te tin acolo pana ti se arde evacuarea. Jizas, ce bine ca am setat sa nu-mi afiseze semnaturile userilor...

 

On-topic: in weekendu cu 25 mai mi=-am propus creasta Baiului, din Doftana in Azuga. "Colega" a zis ca se baga. daca mai sunt doritori, sa fie primiti. Noi suntem doi, posibil trei, KLE-isti.

Editat de Kollar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne cat mi-as dori sa va duce-ti si voi in tari straine si sa incercati sa vb in limba lor... asa stricat si sa va ia toti la maciuci, iar dupa sa stati ca popandaii in casa ca nu aveti cu cine sa iesiti sa va arate una, alta... Va mai mirati de ce ne balacarasc astia pe afara. In loc sa ajutati omul si pt cei care stiu franceza sa vb cu el sa intrebe ce a vrut de fapt sa spuna, voi faceti misto... Halal comunitate moto...

hmm,+1, :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica-ti dau doua sarme-n mana si te pun sa le bagi in priza. Si te tin acolo pana ti se arde evacuarea. Jizas, ce bine ca am setat sa nu-mi afiseze semnaturile userilor...

Ma bucur ca mai stii de gluma :)

Va doresc vreme buna si distractie mare pe Baiului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...