Sari la conținut

Ma Insor


B.B.
 Share

Postări Recomandate

Sper sa nu ne faci vreo surpriza sa te razgandesti pana atunci ...... :P

 

 

:finger: :banana: :D

nu, nu, in nici un caz.............. acuma cu voi nici nu mai am cum :D

 

glumeam.... am avut 7 ani de gandire.. daca nu m-am razgandit pana acum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

am facut liceul la LMK, faculatea la Inginerie electrica, am terminat in 2003. Acum locuiesc la Braila.

 

Multumesc de urari, va astept pe toti ca vreau sa am convoi de motociclisti si o sa mergem de la Braila la Galati. Daca veniti o sa am o nunta de neuitat! Va astept. Dau de baut la toata lumea. NU vreau dar decat daca sunteti in bani! Dar simpla voastra prezenta e de ajuns. :lol:

 

 

Casa de piatra!!

 

am terminat acelasi profil tot 2003 si am deja un baiat si o fetita... :crack:

 

vezi ca ai de recuperat..Apropo..vii cu mobra la nunta sau repari DR-ul pana atuni...Parca ziceai ca pleci din tara... vezi sa nu uiti de nunta!!! :moron:

 

Felicitari pentru decizia luata!!! Casa de piatra!!! Motocicleta buna fara probleme!!! Multi bani!!!

 

p.s. multi copii!!! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Casa de piatra!!

 

am terminat acelasi profil tot 2003 si am deja un baiat si o fetita... :crack: sa-ti traiasca!

 

vezi ca ai de recuperat..Apropo..vii cu mobra la nunta sau repari DR-ul pana atuni...Parca ziceai ca pleci din tara... vezi sa nu uiti de nunta!!! :lol:

 

Felicitari pentru decizia luata!!! Casa de piatra!!! Motocicleta buna fara probleme!!! Multi bani!!!

 

p.s. multi copii!!! :moron:

 

Va multumesc pentru urari...

 

da, ma, plec in Cehia la munci, da sper sa ma lase aia sa plec pentru nunta... Nunta nu se amana...

 

da, voi merge cu motoru la nunta, de la Braila la Galati si sper sa fie un Suzuki Bandit, daca nu cu DR-ul... ce cu enduro la nunta ce-are? Oricum sigur voi fi pe moto...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CASA DE PIATRA SI MULTA..MULTA FERICIRE... :grinbandit: inca nu te cunosc dar ma bucur ca vei fii fericit de prezenta noastra.... :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi nu vom putea sa venim insa:

 

CASA DE PIATRA din partea comunistilor de la Alba!

 

 

 

 

 

multumesc mult! sa traiti si sa va "nenorociti" si voi cei care nu sunteti inca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suntem frate nenorociti deja am si fetita da e frumos ce sa zic e lumina ochilor mei asa ca ce sa iti doresc decat multa fericire sanatate copii multi si mult noroc in viata daca ne strangem gasca te vizitam sa te cunoastem

 

L-AM PIERDUT SI PE ASTA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Sa fii foarte fericit si iubit si sa iubesti in aceeasi masura. Este minunat ca va casatoriti exact la sapte ani! Numarul magic, nu? Multe multe felicitari tie si logodnicei tale! Venim cu mult drag...

 

Iar in privinta invitatiei de la Prima ca e penibila... Ce sa spun? Cred ca depinde exclusiv de cei doi viitori soti sa decida daca vor asa ceva... In orice caz, va fi o zi extraordinar de importanta pentru ei, nu? Hai sa nu incepem cu rautatile! :crack:

 

:ok: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Belbodica nu te insura baiatu.O sa vinzi motoru ,haina de piele si o sa cumperi scutece.Mai rau o sa cumperi conserva si esti pierdut.Sunt asa multe cehoaice bune si tu le dai cu picioru.TI s-au facut farmece,vraji si altele.Mai stai vreo 10 ani sa te mai coci si tu,sau mai bine 15 ani.Daca nu te iei dupa bunele sfaturi de mai sus"LA MULTI ANI SI CASA DE PIATRA CU FERICIRE" de la bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...