Sari la conținut

19.11.2006 Morarilor


Co_Blue
 Share

Postări Recomandate

uf !!

 

Soseaua Pantelimon, directia din spre Cora spre centru, inainte de intersectia de la Morarilor, motociclistul mergea pe drumul cu prioritate si taxi-ul a iesit din partea dreapta fiind prins perpendicular pe directia de mers a motociclistului.

post-135-1163953001_thumb.jpg

post-135-1163953020_thumb.jpg

post-135-1163953034_thumb.jpg

post-135-1163953048_thumb.jpg

post-135-1163953056_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 118
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ala din imagine e pilotul? Uau! Da' a avut bulan ca scapat intreg, daca ma uit la cum e busita masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si io patesc aproape acelasi (cuvant urat) in fiecare zi.In acelasi loc.Se intampla treaba asta pentru ca pentru taximetristi, p-acolo e cam capat de cursa(capatul lu' 14, porumbu' irigat) si atunci dupa ce lasa clientii vitele intorc ca sa o ia inapoi spre oras.

Doamne fereste!

Oricum motoreta e muci rau de tot.

E bine ca omu' e intreg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cum arata motorul sincer nu ma asteptam sa-l vad pe motorist in picioare. Multa bafta cu asigurarile. Sa se lase cu un R1 nou. :lol: ;) taximetristului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io il stiu pe tip a dat examen cu mine

nasol e ca nu la luat

posibil sa intre naspa daca nu avea permis

bafta frate roro

Nasol. Sper sa poata sa-si ia permisul cat mai repede si cand o sa fie chemat la tribunal sa aiba ce arata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ufff! Bine ca el e OK! Am trecut shi eu pe la 6 fara ceva pe acolo cu Trabi, veneam de la moshie, dar n-am putut opri ca era nebunie de la accident shi eu eram pe shina de tramvai, dar cand am vazut motoru' mi s-a facut pielea de gaina... bine ca a scapat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca asta e r1(si probabil ala e) care merge mult prin comuna prin pantelimon si pe DN3 mai mult pe o roata si de multe ori cu picioarele pe sha si de cateva ori cu fata in spate fara casca..MARE ATENTIE IN CONTINUARE!!!!!!!!!!!! Strada nu e nici circuit nici circ.Am zis ca e omu` cu pricina pt ca e r1 aceeasi culoare si aceleasi tobe si aceeasi zona..

si mi-am permis sa atentionez pt ca omul e ok,altfel il lasam in durerea lui

Inteleg ca n-a fost el vinovatul dar de MULTE ORI(fac drumul zilnic)m-a depasit intr-un mod "periculos" :lol: ca sa nu zic altfel.

So,d-aia am zis MARE ATENTIE MAN!!!!!!!!!! si sa-ti faci motorul cat mai curand..bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

daca asta e r1(si probabil ala e) care merge mult prin comuna prin pantelimon si pe DN3 mai mult pe o roata si de multe ori cu picioarele pe sha si de cateva ori cu fata in spate fara casca..MARE ATENTIE IN CONTINUARE!!!!!!!!!!!! Strada nu e nici circuit nici circ.Am zis ca e omu` cu pricina pt ca e r1 aceeasi culoare si aceleasi tobe si aceeasi zona..

si mi-am permis sa atentionez pt ca omul e ok,altfel il lasam in durerea lui

Inteleg ca n-a fost el vinovatul dar de MULTE ORI(fac drumul zilnic)m-a depasit intr-un mod "periculos" :lol: ca sa nu zic altfel.

So,d-aia am zis MARE ATENTIE MAN!!!!!!!!!! si sa-ti faci motorul cat mai curand..bafta

 

that`s him.... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uf !!

 

Soseaua Pantelimon, directia din spre Cora spre centru, inainte de intersectia de la Morarilor, motociclistul mergea pe drumul cu prioritate si taxi-ul a iesit din partea dreapta fiind prins perpendicular pe directia de mers a motociclistului.

 

Frate eu am fost acolo sa intamplat la 10 m inaintea mea eu eram cu un prieten , veneam de pe autostrada si neam oprit la un popas de o tigara si am vazut accidentul lam ajutat pe baiat sa isi revina si lam injurat un pic pe inconstientul cu taxiul. oricum dupa parerea mea omul era si beat daia sa si sustras cercetarilor.

Am avut camera la mine o sa revin cu detalii pentru interesatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uf !!

 

Soseaua Pantelimon, directia din spre Cora spre centru, inainte de intersectia de la Morarilor, motociclistul mergea pe drumul cu prioritate si taxi-ul a iesit din partea dreapta fiind prins perpendicular pe directia de mers a motociclistului.

 

taximetristi !!! ia luati pe asta :lol: si nu uitati chitanta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca asta e r1(si probabil ala e) care merge mult prin comuna prin pantelimon si pe DN3 mai mult pe o roata si de multe ori cu picioarele pe sha si de cateva ori cu fata in spate fara casca..MARE ATENTIE IN CONTINUARE!!!!!!!!!!!! Strada nu e nici circuit nici circ.Am zis ca e omu` cu pricina pt ca e r1 aceeasi culoare si aceleasi tobe si aceeasi zona..

si mi-am permis sa atentionez pt ca omul e ok,altfel il lasam in durerea lui

Inteleg ca n-a fost el vinovatul dar de MULTE ORI(fac drumul zilnic)m-a depasit intr-un mod "periculos" ca

 

Inseamna ca-l si mananca in poponeata.

 

that`s him.... :lol:

 

Nop, that's stupid.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit ca era pe o roata si rula la o viteza foarte mare. Din cate am inteles, a avut noroc foarte mare ca a scapat doar zgariat fiindca a lovit taxiul cand era pe o roata si nu frontal si a apucat sa sara de pe moto inainte de impact.

 

Eu nu stiu ce sa mai zic, ma bucur ca nu a patit ceva mai grav dar.... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

da frate are si el vina lui ca mergea pe o roata da taximetristii astia sunt cei mai nebuni..mie zilnic imi fac cate ceva...nishte :lol:

 

si pt aia care il critica pe roro...nu e frumos...intr`adevar e cam nebun...da oriqum asta nu e treaba voastra....nu cred ca ati mancat azi nimic ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...