Sari la conținut

Alta Excursie A Grupului De La 8


Purghy
 Share

Postări Recomandate

N-am mai facut poze dupa Comarnic din niste considerente mai...speciale. Am crezut ca io si pozele mele purtam ghinion. Regret ca n-am fotografiat ciorbita, insa. Si pe noi, "inainte" si "dupa". se vedea clar diferenta pe mecle:)

Alta poza misto era pe Posada, cu baietii aplecati asupra motorului si cu noi aliniate la un gard, stand in fund, pe pamant.

 

Cat despre cele pe care le-am facut si pe care le vedeti si voi aici prin bunavointa Danei (multumiiiim!!!) ar fi cam asa: ele se impart in doua categorii. cele de dinainte si cele de dupa replica "hai sa schimbam si-o bujie". De mentionat ca asta a aparut nu ca o concluzie, nu ca o urmare naturala a unei diagnosticari ci asa, dupa o tacere in randul baietilor. cel putin asa am perceput-o noi, chibitii.:lol: Dupa care s-au apucat sa desfaca si sa sape dupa biata bujie. Atitudinea de entuziasm a fetelor se poate observa in poza de la pozitia randul 6 la mijloc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alta poza misto era pe Posada, cu baietii aplecati asupra motorului si cu noi aliniate la un gard, stand in fund, pe pamant.

Cred ca despre poza asta e vorba

post-745-1164219318_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai din moment ce reparatia facuta ad-hoc in drum spre Busteni a avut efectul dorit, iar apoi fara alte interventii motorul si-a revenit si functioneaza la parametrii normali doar pentru ca am schimbat benzina...

Noroc ca a fost doar asta problema, desi am avut ceva emotii pe drum. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...