Sari la conținut

accident bd unirii zona nerva traian


Vizitator catalin013
 Share

Postări Recomandate

Vizitator catalin013

Yamaha R6 venea dinspre Alba Iulia catre Unirii si a intrat in spatele unui Seat care a franat fara motiv la spusele riderului ,,,, nu am reusit sa fac poze colegul mi-a zis ca e ok personalul ambulantei a zis ca are decat o lucsatie ...... a fost dus la spitalul floreasca pentru investigatii

RECUPERARE RAPIDA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a intrat in spatele unui Seat care a franat fara motiv la spusele riderului

Sanatate riderului, oricum el este de vina, chiar daca ala a franat "fara motiv", trebuia sa pastreze distanta suficient de mare incat sa poata opri in siguranta in caz ca bizonul din fata franeaza "fara motiv".

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil baiatul mergea prea aproape , vrand sa depaseasca , si l-a suparat pe conducatorul auto ..

 

am patit si eu cu un bou ..drum cu 2 benzi , mergea pe banda 2 cu 30-40 la ora ..am mers 'in poponeata' lui 2-300 de metri , sa se dea la o parte ..si cand ma trezesc ca franeaza tare de-l da pe pasager cu capu de geam ..tot fara motiv ..

 

idioti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator catalin013

nu cred la cum arata motoru si masina erau praf ambele ....ce am inteles de la el ca a intrat in goblaj pe franare si apierdut-o

seatul avea puntea spate rupta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puntea spate rupta!?!?

R6 ele asta e mai ceva ca tiru

...

Da, frate, si io m-am mirat cand am vazut. Si ma mir si-acum... Cum dreaqu sa intre mobra aia in Ibiza in asa hal incat sa-i rupa rotile spate?! Dar asa era, am vazut cu ochii mei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, din păcate am fost martor la toata întămplarea, am mers cu mașina in spatele motociclistului, și totul s-a întămplat în fața mea, la mai puțin de 10 metri. "Riderul" a intrat în plin in mașina duduiței care stătea pe loc la semafor. Riderul avea peste 60 de km/h si sicer nu-mi explic cum a putut să o lovească fără milă. L-am văzut zburănd in aer cățiva metri fiind convins că sigur și-a rupt ceva prin el. Am oprit in spatele lui, si i-am ridicat motorul. Motociclistul după accident o dădea in glume, cu toate că era speriat si tremura tot. Mai departe după ce a venit salvarea și miliția m-am cărat. Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclistul după accident o dădea in glume, cu toate că era speriat si tremura tot.

 

Inca unul care scapa si viu si intreg . Asa sa fie toate accidentele de amu incolo ! Sanatate motocicletei :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R6 alb rosu cumva cu numarul sub codita?

Am trecut si eu aseara pe acolo insa nu am putut opri pt ca tocmai se umpluse de politie si gura casca si chiar atunci rider-ul isi scotea singur casca de pe cap si parea ok.

Motocicleta, daca imi aduc bine aminte, era albastra cu alb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ori a franat , ori statea la semafor?

cumetre. a povestit omul mai sus ce s-a intamplat. a zis ca statea la semafor . care parte nu ai inteles-o ? cel are a povestit a vazut totul live deci pana acum e singurul care stie cu exactitate ce s-a intamplat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumetre. a povestit omul mai sus ce s-a intamplat. a zis ca statea la semafor . care parte nu ai inteles-o ? cel are a povestit a vazut totul live deci pana acum e singurul care stie cu exactitate ce s-a intamplat.

a mai zis cineva un pic mai sus ca era in masina din spatele motociclistului si ca masina era oprita la semafor ..probabil omul d-aia a intrebat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ce-i cu raspunsu' asta de manelist? am dat cu bata sau am intrebat? initiatorul topicului spune destul de clar: "Yamaha R6 venea dinspre Alba Iulia catre Unirii si a intrat in spatele unui Seat care a franat fara motiv la spusele riderului", iar un martor la accident ca a intrat in dubita stationata la semafor.deci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci motiv avea - semaforul.

acu' intrebarea care se pune, este: daca nu se oprea in seat, intra in intersectie pe rosu? eu zic ca intra. si daca-l lua in bot unul care era pe verde....dadeam cu "moarte conservarilor"?

hai ca-s mai multe intrebari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce dreaq nu se mai termina accidentele astea ..

sanatate colegului patit..

Se vor termina atunci cand nu vom mai circula, in ianuarie. Pana atunci, mai iese cate un Lorenzo (ca na, s-a schimbat moda acum) cu un set de cauciucuri de prin 2007/2008, placute de acum doua sezoane si 3 litri de benzina in rezervor (pentru ture scurte, aviatorilor/victoriei si acasa). Vorba lui Jagi, multi dintre cei accidentati...au vrut sa abordeze o curba. Nu ma refer la cazul de fata, generalizez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...