Sari la conținut

Bikes On Ice 2007


emil_rpt
 Share

Postări Recomandate

intreb pentru a doua oara???

\sunt posibilitati de cazare?????????????

un raspuns si un numar de telefon.

MULTUMESC

informatii mai multe cred ca are emil("seful" organizator) 0724370591

 

Eu am harta digitala Sony Map si nu imi arata cincis pe ea.Mersi mult :bigstar:

ajungi in hunedoara si dai un telefon ...sau intrebi oamenii pe unde au vazut motoristi...eu asa am facut vine cineva dupa tine :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 99
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu am harta digitala Sony Map si nu imi arata cincis pe ea.Mersi mult :grinbandit:

...ia legatura cu mine ca eu merg si stiu cum se ajunge acolo!!...poate mergem impreuna ca oricum vom merge mai multi!...0721408941!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din Hunedoara se iese spre baraj (Cincis) prin centrul vechi , traversand Cerna si urmand-o apoi o bucata de drum in amonte .

 

e sosea in toata regula , mai demult era cam bombardata insa acum se lucreaza mult la vilele de pe malul lacului si cred ca se au in vedere si drumurile .

 

o locatie nemaipomenita !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La casute sunt diponibile 80 de locuri neincalzite. Daca aveti un sac de dormit + paturile din casute, veti putea dormi linistiti, avand in vedere ca nici afara nu va fi asa frig. Sau, va puteti aduce radiatoare / aeroterme, dar veti plati curentul consumat. Pentru cei care vin cu cortul, avem suficient fan si vin fiert :cheers: .

 

Se vor putea servi 3 mese pe zi:

- mic dejun: 6 lei

- pranz: 11 lei (felul I, felul II + salata)

- cina: 8 ron

 

Oferta barului este destul de variata, la un pret accesibil.

 

Intrarea va fi 10 lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum se pot rezerva doua locuri la casute?

Nu se fac rezervari...se merge pe ideea" primul venit,primul servit" dar fi sigur ca se va gasi o rezolvare daca ai sa fi acolo!Chestia cu "nu se fac rezervari"e strategia proprietarului acelui camping :cheers: :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se ofera un premiu si motociclistul care vine de la cea mai mare distanta si un premiu pentru cel mai "interesant" obiect carat pe motocicleta pana la Cincis :cheers: SUCCES

 

Pentru cei din zona de vest ...se pleaca joi si vineri din TM. Informatii pe mess marius_mayer_2005

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie careva daca drumul care travereseaza muntii Retezat e deschis? (dinspre Valea Oltului pe la Brezoi parca, spre Petrosani) :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

transfagaraseanul oare e deschis..??? :cheers: dupa ciNCIS...TRAG O TURA in jurul tzarii ....mai vine cineva :blbl: :scratch:

Editat de solo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti curajos...adica ne-am cunoscut anul trecut si am vazut ca esti in stare. de multe :cheers:). Nu e deschis trasnfagarasanul. Ne vedem in weekend si stam la o poveste si la un vin :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am mai intrebat pe cineva dar poate mi se va raspunde aici mai repede. deoarece avem motoarele in reparatii, vom veni 3 bajeti din Ploiesti cu trenul. Vom cobori la Calan. De aici pana la Cincis cati km mai sunt de mers? E microbuz/autobuz, ceva de genul asta? Sunt masini care sa mearga in zona aia? Ce sanse avem la 6 seara sa gasim un microbuz sau o ocazie inspre Cincis? Intreb fiindca nu cunosc deloc zona. Multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am mai intrebat pe cineva dar poate mi se va raspunde aici mai repede. deoarece avem motoarele in reparatii, vom veni 3 bajeti din Ploiesti cu trenul. Vom cobori la Calan. De aici pana la Cincis cati km mai sunt de mers? E microbuz/autobuz, ceva de genul asta? Sunt masini care sa mearga in zona aia? Ce sanse avem la 6 seara sa gasim un microbuz sau o ocazie inspre Cincis? Intreb fiindca nu cunosc deloc zona. Multumesc anticipat!

 

 

 

Stai linistit ca o sa gasim noi cu ce sa ajungem,opinci sa avem....Maine Ploiestiul vine la Hunedoara!(cu trenul). Asteptati-ne cu vinul ca venim noi cu oboseala :what: .Speram sa nu ploua si sa fie frumos!Numai bine,drum bun si fara incidente tuturor celor care vin calare!!!

 

:scratch: :cheers: :blbl: :) :) :hurt: :lol: :ok: :D :eek: :ok: : uitasem......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...