Sari la conținut

Sa ne mandrim si cu zona Neamt


Postări Recomandate

Frumos de uni care locuesc in zona sau aproape, eu sau alti cum sunt eu in Galati nu am nimic de vizitat aici, trebuie sa merge peste 100 km sa vad ceva, doar Dobrogea, dar trecutul cu bac-ul nu e ceva fericit... Am fost de 2 ori prin zona Bicaz-ului...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos de uni care locuesc in zona sau aproape, eu sau alti cum sunt eu in Galati nu am nimic de vizitat aici, trebuie sa merge peste 100 km sa vad ceva, doar Dobrogea, dar trecutul cu bac-ul nu e ceva fericit... Am fost de 2 ori prin zona Bicaz-ului...

intradevar, suntem norocosi in zona neamtului...drumurile nu-s chiar foarte bune dar ai ce vedea...

coclauri cat cuprinde...

hard enduro piatra neamt

avem, nu ne plangem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu la frumusetea peisajului.Am trecut prin Iulie pe acolo si am intrat deseori pe contrasens caci eram cu capul pe sus si pierdeam directia.Sugestia mea este ca daca o sa faci poze la acele peisaje cu un DSLR trimite la National Geographic poate mai vad si ei peisaje din povesti.Frumoase poze.Conteaza ce se vede din poza si nu nr pixeli si alte detalii de aparat si obiectiv. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu la frumusetea peisajului.Am trecut prin Iulie pe acolo si am intrat deseori pe contrasens caci eram cu capul pe sus si pierdeam directia.Sugestia mea este ca daca o sa faci poze la acele peisaje cu un DSLR trimite la National Geographic poate mai vad si ei peisaje din povesti.Frumoase poze.Conteaza ce se vede din poza si nu nr pixeli si alte detalii de aparat si obiectiv. :hug:

chiar discutam cu pasagera despre achizitionarea unui dslr...

da o sa apara o problema....

de la anul nu o sa mai fie pasager...plus ca dslr-ul o sa stea la ea....sa vezi ce opriri din km in km o sa faca subsemnatu...exact cum imi place mie... X-(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Va cam laudati in Neamt, dar aveti cu ce, peisaje minunate, insa drumuri de groaza, apoi linga este Bucovina si obligatoriu intoarcerea prin secuime, care au si drumuri si peisaje, fac in fiecare an un traseu in zona.

post-48168-0-17935600-1389459263_thumb.jpg

post-48168-0-85805600-1389459298_thumb.jpg

post-48168-0-83817300-1389459352_thumb.jpg

post-48168-0-04600000-1389459460_thumb.jpg

post-48168-0-23503800-1389459508_thumb.jpg

post-48168-0-77856600-1389459730_thumb.jpg

post-48168-0-58583700-1389459789_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...