Sari la conținut

4 DECEMBRIE CHEIA BV DN


ianachim
 Share

Postări Recomandate

daca de 1 DEC nu mi am falfait nimic ... m am gandit sa recuperez maine daca vremea arata ca azi.... ADICA NU NINGE...

 

care ai manusi de iarna si protectie termica la ouaaa?????

 

OK. Esti nebun. :laugh:

Sunt curios cu care iesi? cu nakid'u?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ megamotoreta acum depinde si ce echipament ai folosit , ce ai avut pe sub echipament, ce fel de motocicleta ai condus, ce protectie avea la vand, ce "optiuni" si cu ce viteza ai rulat :)



@ Ianachim te rog pune ceva poze din arhiva ta personala de acum cativa ani de zile cand la o tura aveati gheata pe motoare :)) ca sa linistesti baietzii ....sa nu mai fie asa de grijulii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca de 1 DEC nu mi am falfait nimic ... m am gandit sa recuperez maine daca vremea arata ca azi.... ADICA NU NINGE...

care ai manusi de iarna si protectie termica la ouaaa?????

Pe cheia sigur o sa fie asfaltul umed iar curbele o sa se transforme din placere in cosmar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ianachime, nu te iubesc io cine stie ce, dar mi-ar parea rau sa aud ca te-ai tavalit prin Teleajen... Mare grija pe curbe. Ieri am scapat ca prin minune dintr-un inceput foarte promitator de hi-side. Si asta intr-un viraj la 90 de grade in Bucale, pe uscat. Nu se lipesc gumele de asfaltu' de 4-5 grade neam!

Daca ai chef de dardaiala, du-te undeva mai...linie dreapta. Stiu, e aiurea, dar la ce arata calendaru, nu-i o rusine.

In plus nu uita ca "polul ploii" in Romania e ...la Cheia.



pai .... atunci dam o fuga pana la sibiu????

Am inteles, daca nu e Cheia, sa fie Dealu' Negru... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost eu sambata f aproape de Cheia. Multe portiuni umede, dapasiri din parti...nu eram nici echipat de sezon rece, cauciuc spate praf...merge de o plimbare daca ai ce calari pt vremea asta si echipament.

multam man

dinspre bv sau spre bv???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...